Firma Lokasyon Puan Fiyat
LUX ASANSÖR
Lux Asansör ailesi olarak, çözüm odaklı çalışma ilkemiz, müşteri odaklı hizmet prensibimiz ve her tü..
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL 0 İletişim
Dörtyol Asansör
..
DÖRTYOL/HATAY 0 İletişim
Erdem asansör
Müşteri memnuniyeti Yüksek iş ahlakı Güven Dost kazanma Sıfır hata Yüksek kalite düşük kazanç ..
/AKSARAY 0 İletişim
YENİKENT ASANSÖR
En uygun fiyata en kaliteli hizmet’ ilkesiyle yola çıkan firmamız dünya standartında hizmet sunabilm..
/ANKARA 0 İletişim
İşgören Asansör
1999 seneninde kurulan firmamız asansör alanında siz değerli halkımızın hizmetindedir...
/NEVŞEHİR 0 İletişim
Dündar Asansör & Lift Ticaret
Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdüren firmamız; imalat, montaj, bakım, proje,..
/ERZURUM 0 İletişim
Yıldırım Asansör
Asansör montajı ve periyodik bakımları üzerine faaliyet göstermektedir...
/SİVAS 0 İletişim
Asberk Asansör
Asansör montaj, revizyon, bakım, asansör kabin satışı hizmetini vermekteyiz...
/MERSİN 0 İletişim
Vitrin Lift Asansör Ve Kaliteli Yaşam Sistemleri
Merdiven asansörü, özürlü asansörü, hane asansörü, koltuk asansörü, villa asansörü, yaşlı asansörü, ..
/İSTANBUL 0 İletişim
Süzener Asansör
Süzener Asansör; asansör bakımı, montajı, revizyon ve modernizasyon hizmetlerini yapmaktadır...
/ANKARA 0 İletişim

Asansör Kabini Nedir?

Asansör kabinleri, Uluslararası Standartlara göre üretilmektedir. Güvenli şekilde insan veya yük taşımayı sağlayan kapalı taşıma odalarıdır.

Asansör Kabin Modelleri Nelerdir ?

Asansör kabinleri hem tasarım hem de işlevsellik olarak değerlendirildiğinde pek çok farklı seçenek sunmaktadır. Bu doğrultuda müşterinin ihtiyacı ve beğenisine göre en uygun teknolojilerle donatılmış kabini tasarlamak mümkündür. Belli standartları karşılaması halinde birçok farklı zevke hitap edebilecek kadar çeşitlilik söz konusudur.

Asansör kabini, kullanılacak asansör tipine göre farklı teknik ve tasarım özellikleri gerektirir. Monşarj (yemek), araç, sedye, yük, yolcu asansörü ya da panoramik asansör oluşuna göre kullanılacak malzeme çeşidi ve tasarımı değişiklik göstermektedir. Yolcu asansör kabinleri, bulundukları yapıya göre diğerlerine nazaran daha ekonomik, estetik ve pratik olacak şekilde tasarlanabilir. Daha göze hitap eden görüntü sunan panoramik asansörlerin yapı tasarımına uygun ve şık bir dizaynı olmalıdır. Yük asansör kabinlerinde ise en önemli kriter farklı tipteki malzemelerin taşınabilirliği açısından dayanıklı olması gerekmektedir.

Asansör kabin modelleri çalışılan firmaya göre çeşitlilik göstermektedir. Ancak genel olarak Akya, İlarya, Kolyoz, Orkinos, Zargana, Satürn, Orion, Neptün, Eyfel, Kristal, Piazza, Dara, Bagan, Zel, Portofino, Alhamra, Capadocia, Inca, Sahara gibi pek çok model seçeneği bulunmaktadır.


Asansör Kabin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Asansör kabinlerinde kaplama olarak Laminant, dekoratif paslanmaz, alimünyum mozaik ve ChromaLuxe gibi çeşitler mevcuttur. Lüks bir görünüm sunan kabinlerin yanında paslanmaz kaplamalarla dizayn edilen kabinlere kadar birçok çeşit bulunmaktadır. Doğa esintilerini asansör kabininde de görebilmenizi sağlayan mevsimler koleksiyonu, Anadolu’nun birçok farklı yerleşim yerinin izlerini taşıyan Anadolu koleksiyonu, birçok farklı ülkeyi kabininize taşıyan Devri Alem koleksiyonu, sanat ve tabiat koleksiyonları ile zevkinize hitap eden kabini tasarlayabilirsiniz.


Asansör Kabin Tavan Modelleri Nelerdir?

Asansör kabin tavanları için tasarlamış modellerde punch açılımlı veya lazer kesim tavanlar mevcuttur. Müşterilerimizin istemesi halinde, uygun tavan modellerimizde özel olarak firma isminiz veya firma logonuz lazer kesim olarak dizayn edilebilmektedir.


Asansör Kabin Zemin Modelleri Nelerdir?

Asansör zeminini kaplamak üzere PVC zemin kaplama, standart granit, özel granit ve metal taban kaplama gibi seçenekler mevcuttur.