Firma Lokasyon Puan Fiyat
Prestij
..
BAYRAKLI/İZMİR 0 İletişim
B.T boya dekorasyon
Dekorasyon, alçi, boya, sıva ..
YÜREĞİR/ADANA 0 İletişim
Ankara ev tadilat onarım
Anahtar teslim ev tadilat dekorasyon boya badana duvar kağıdı işleriniz uzman ekibimizle hizmetinizd..
ETİMESGUT/ANKARA 0 İletişim
Tenman Boya
Safari..
/İSTANBUL 0 İletişim
Asal Boya Ve Kimya
Su bazlı boya ve tutkal üretip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunan, kalite ve müşteri memnu..
/AYDIN 0 İletişim
Seltaş
JotunFirmamız inşaat boyaları satışı ve uygulamasını yapmaktadır...
/BURSA 0 İletişim
Öztürk Boya
Dyo..
/ANTALYA 0 İletişim
Korusan
MilaSınırsız renk ve ton seçenekleriyle hayat alanlarınızı tertip eden Mila Boya, natürel boya ve re..
/İSTANBUL 0 İletişim
Colorex Konsantre Boya
Colorex Şirketi, plastik sektörü için yüksek kalite konsantre boya ve plastik katkıları üretmektedir..
/BURSA 0 İletişim
Aydıntaş Grup
FosforixGün ışığı veya rastgele bir ışık enerjisiyle yüklenen ve karanlıkta ışık veren boyadır. Fosf..
/İSTANBUL 0 İletişim

DIŞ CEPHE BOYAMA NEDİR?

Evlerimiz ve işyerlerimiz. Etrafımızda gördüğümüz tüm yapılar bizi içlerinden önce dış görünüşleri ile karşılarlar. Yapıların dış kısımlarına dış cephe adı verilmektedir. Bu dış cephe kısmına yapılan boyama işlemine ise dış cephe boyama denmektedir. Açık hava etkisi ile geçen zaman içerisinde binalarda dış cephe boyasında yıpranma yaşanmaktadır. Bu yıpranma dönemlerinde dış  cephe boyama işlemi yenilenerek, binalar ve yapılarda daha modern ve kaliteli görünüm sağlanmaktadır. 

DIŞ CEPHE BOYAMA FAYDALARI NELERDİR?

Dış cephe boyama işlemi ile birlikte sıklıkla dış cephe yalıtımı da yapılmaktadır. Bu sayede yapılarda genel bir bakım ve yenilenme işlemi yapılması sağlanmaktadır. Yapıların daha iyi ve sağlıklı, modern görünmesi dış cephe boyama ile mümkündür. Ayrıca dış cephe  boyama emlak, pazarlama sektörlerinde de önem verilen satış oranlarını artıran bir uygulamadır.  


DIŞ CEPHE BOYAMA NASIL YAPILIR?

Dış cephe boyama işlemi için iş güvenliği önlemleri alınarak kurulan iskeleler ile bina dışı boyama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Açık hava, yağmur, güneş gibi her hava koşuluna uygun ve dayanıklı boya türleri tercih edilmektedir. Dış cephe boyamam ile daire içi boyama işlemleri arasındaki en büyük farklılık burada gündeme gelmektedir. Dış cephe boyama işlemi oldukça geniş alanlar söz konusu oluğu için daha uzun süreli işlemlerdendir. Ayrıca yükse ve ulaşılması zor alanlarda çalışıldığı için tehlikeli bu sebeple ekstra önlemler alınarak çalışılması gereken bir alandır. inşaat ve boya, yalıtım işlerinde tercih edilecek bir firma ile hem güvenli hem de kaliteli bir dış cephe boyama işlemi yaptırılması mümkündür.


DIŞ CEPHE BOYAMA FİYATLARI NELERDİR?

Dış cephe boyama fiyatları uygulanan yapının ölçüleri ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre büyük değişiklik göstermektedir. Boya ve yapı malzemesi masrafları yanında işçilik ücretleri de göz ardı edilmemelidir. Firmalar ile malzeme, işçilik toplam ücret anlaşmaları sıklıkla yapılmaktadır. 

Dış cephe boyama işlemlerinde özellikle daha kısa sürede ve daha az emek harcayarak süreci geçirmek istiyorsanız alanında uzman firmalar ile görüşerek fiyat almak sizin için de en mantıklı yol olacaktır.