Alan Yatay Sondaj

Ekinoba Mah. Orhan Veli Sok. No:1C3 Büyükçekmece / İstanbul Büyükçekmece / İstanbul
Bugün 1 , Ağustos ayında 6 ve toplamda 50 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=cnJQdcJBy74

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Alan Yatay Sondaj

Ekinoba Mah. Orhan Veli Sok. No:1C3 Büyükçekmece / İstanbul

Ülkemizde altyapıyı korumak, iyileştirmek ve güçlendirmek için 1990 yılında kurduğumuz şirketimiz dünyadaki gelişmeleri takip ederek yenilikçi teknolojilerle alt yapı sorunlarına çözüm getirmektedir.

Yaşlanmış altyapıların rehabilitasyonu ve ihtiyaç duyulan yeni altyapıların oluşturulması için yeraltı çözümleri üretmekteyiz ve 27 yıldır alt yapıyı daha verimli hale getirmek için çalışmaktayız.

Kanal, Elektrik, Su, Gaz ve Fiber gibi çeşitli sektörlerdeki çalışmalarımızdan ve müşterilerimiz için zorlu projeleri tamamlamaktan gurur duyuyoruz.Çalışmalarımız arttıkça uzmanlığımız ve ekipmanlarımızda artmaktadır.

Firmamız su, kanalizasyon ve kanal uygulamaları için üst düzey alt yapı çözümleri sunmaktadır.

Dünyada gelişmiş ülkelerde kullanılan, 2000 yılı itibariyle ülkemizde de kullanılmaya başlayan bu yöntemin amacı açık kazı yapılmadan boruların ve kabloların yerin altına döşenmesini sağlamaktır.

Yönlendirilebilir yatay sondaj yönteminde yeni hattın geçirileceği güzergâh belirlenir ve burada pilot delgi yapılır. Sonraki aşamada zemin genişletme başlıkları ve sondaj kimyasallarıyla yer altında tünel oluşturularak boru veya borular yer altına yerleştirilir. Oluşturulan tünel sayesinde borular yer altına yerleştirilirken zarar görmez. Bu yöntem bize aynı zamanda tek tünelden çoklu boru geçirme imkânı da sunmaktadır. Adında anlaşılacağı üzere yönlendirilebilir yatay sondaj yöntemi sayesinde yeni hatların yer altından geçişini istediğimiz yönde ve derinlikte yapabilmekteyiz. Yönlendirilebilir yatay sondaj teknolojisi özellikle eğimli hatlarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Atık su ve yağmur suyu hatlarında borularda akar kodun tutturulması için gerekli olan eğim kolaylıkla verilebilmekte ve cazibeli boru hattı inşası tamamlanabilmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 21:00
Cumartesi08:00 - 21:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *