DENGE ELEKTRONİK

Genel Müdürlük: Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sok. No:6 Denge Plaza Ataşehir / İSTANBUL Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü: Perpa Tic. Mrk. B Blok Kat: 2 No: 10 34384 Okmeydanı ŞİŞLİ / İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 18:00
Cumartesi09:00 - 13:00
PazarBilgi bulunmamaktadır.

Etiketler

DENGE ELEKTRONİK

Bugün 1 , Nisan ayında 1 ve toplamda 289 ayrı kişi ziyaret etti.

1998 yılında kurulan Denge Elektronik, sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarının Güvenlik ve Haberleşme Sistemlerini sağlayan Denge Elektronik, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni iş ortakları edinmektedir.


Metal Kapı Dedektörü, El Dedektörü, XRAY Cihazları, Akordeon Bariyer, Araç Altı Görüntüleme, Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri cihazlarında ithalatçı firma konumunda faaliyet göstermekte ve müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektedir.


Satış sonrası teknik hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Denge Elektronik, üst düzey organizasyonlarda kiralama hizmetlerinde de görev almıştır. Özellikle XRAY Cihazları, Kapı Tipi Metal Arama Dedektörleri, El Dedektörleri, Şerit Mekanizmalı Yönlendirme Bariyerleri, VIP Bariyerler, Akordiyon Bariyerler… Kiralama ve satışını yapan Denge Elektronik tüm bu ürünleri sahip olduğu stoğu ile bir arada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

Özge Taşkıran

Oyunuz:

isinizi hizlica hallediyorlar.

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *


Üstteki Kodu Kopyalayıp Web Sitenizde İstediğiniz Alana Yapıştırabilirsiniz.

Örnek Çıktısı

DENGE ELEKTRONİK firmasi enuygunfirmalar.com uyesidir.

Aynı İldeki Benzer Firmalar

Çukurova Marka Patent Kalite Yönetim ve Danışmanlık
damla danışmanlık
Avrasya Paintball