DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Fatih Mah. Rıza Küçükoğlupaşa Cad. E-5 Yanyol Üzeri Konak Apt. No: 32 Büyükçekmece/İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:30-18:00
CumartesiBilgi bulunmamaktadır.
PazarBilgi bulunmamaktadır.

Etiketler

DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Bugün 1 , Temmuz ayında 1 ve toplamda 66 ayrı kişi ziyaret etti.

2009 yılında kurulan Dilkent Tercüme çeviri hizmetleri konusunda gelişerek hizmet verme bilinciyle çalışan bir şirkettir. Şirketimiz farklı alanlarda yazılı ve sözlü çeviri  hizmetleri vermektedir. İşletmemiz tek merkezden yönetilmektedir ve herhangi başka bir şubesi bulunmamaktadır.

Bilgi ve deneyim bakımından en ileri seviyedeki yeminli tercümanlar ve dilbilimciler ile her alanda sözlü ve yazılı tercümeler titizlikle çevrilmektedir. Firmamız sadece Türkçe’ye değil, çapraz tercüme mantığı kullanarak 66 dilde çeviri yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca hizmetimiz sonrası düzenlediğimiz anketler ile müşteri memnuniyetinin ölçülmesine ve tespit edilen eksiklerin giderilmesine önem verilmektedir. Sadece yurtiçi değil, yurtdışındaki firmalara hizmet sağlamayı hedef bilen firmamızda tercüme iş akışımız tüm hakları bize ait olan Tercüme app ismini verdiğimiz CRM programı ile yürütülmektedir.

Çeviri alanında tüm dünyada kabul gören ve Avrupa Birliği tarafından tanınan EN 15038 ve ISO 9001 kalite sertifikasıyla belgelendirlimiş olmaktan dolayı ayrıca gurur duymaktayız.

Tüm noter ve apostil işlemleriniz ücretsiz olarak takip edilip tarafınıza ücretsiz kargo edilmektedir.Firmamızda sizin için gerekli olan tüm dillerde kaliteli ve hızlı tercüme hizmetleri verilmektedir.

Ücret : 700 TL
Listelerdeki Fiyatlar "500 Kelimelik Türkçe makalenin İngilizceye çevirme" fiyatı olarak verilmiştir.
Yüklenmiş tanıtım videosu bulunmamaktadır.
Oyunuz *

Zorunlu alanlar *


Üstteki Kodu Kopyalayıp Web Sitenizde İstediğiniz Alana Yapıştırabilirsiniz.

Örnek Çıktısı

DİLKENT TERCÜME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. firmasi enuygunfirmalar.com uyesidir.

Aynı İldeki Benzer Firmalar

Protranslate Tercüme Hizmetleri
Translate In İstanbul
Nur Tercüme