İleti Büro Makineleri Ve Teknik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Bugün 1 , Temmuz ayında 1 ve toplamda 66 ayrı kişi ziyaret etti.

Firmamız ithalat ve servis üzerine kurulmuştur. Alt yapı olarak tamamen teknik servis kökenli olan bir şirkettir. Servisin ve hizmetin makine satışından daha önemli olduğu bilincinde olan bir ekibe sahibiz.

Temel hedefimiz Türkiye sathında aktif satış ve servis desteği sunan bayilerle, İstanbul ofisinde demo merkezi, servis eğitim merkezi, kuvvetli bir yedek parça stoğu ve makine stoğu olan bir yapı kurmaktır. Bu sebeble kurulduğu ilk günden itibaren gerekli alt yapı ve organizayon yatırımlarını kararlı bir şekilde yapmaya başlamıştır. Kısa bir süre içinde Türkiye’nin bir çok ilinde satış ve servis yapılanması tamamlanmış, İstanbul ofisinde, demo ve eğitim markezi faaliyete geçirilmiştir. 

İthalatını yapmakta olduğumuz ürünlerde uygun maliyet ile özellikli makine seçimi ve üstün hizmet desteği sunmak hedefimizdir.
 
Neden Biz? 

Firma olarak yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak, uzun vadeli sürdürelebilir bir hizmeti ikame etmek için;

1.  Yaygın servis ağı,
2.  Yedek parça stoğu,
3.  Eğitimli Teknik Servis Personelleri,
4.  Yeterli makine stoğu,
5.  Düzenli servis eğimleri
5.  Teknik bilgi paylaşımı

konularında gerekli yatırımları yapmış bulunmaktayız.  Bu sayede satış ve satış sonrası hizmetlei bir bütün olarak müşteriye sunmaktayız. 

Servis Hizmetlerimiz

Geniş Bayi ağı ile Türkiyenin her yerinde teknik eğitimleri tamamlanmış olan teknisyenlerle makinelerin bakım ve onarım işlemlerini çağrının alınmasından sonra en kısa zamanda sağlanmaktır. 

Firmamız, hizmetin birinci öncelikliği olduğunun bilinci ile tüm bayi teknisyenlerini teknik eğimden geçirmiş, yeterli yedek parça stoğu bulundurarak sorunların en kıza zamanda çözümlenmesi hedeflenmektedir.
Bunun bilincinde olarak gerekli servis alt yapısı 32 ilde oluşturulmuştur. 

İleti Büro Makineleri olarak aşağıda yer alan 4 ana faaliyet konusunda hizmet sunmaktayız;

1. Firmamız; UV Baskı Makinası konusunda kendi argesi ile kendi teknolojisini oluşturan ve bu konuda sektöründe öncü olan Nocai firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Nocai, UV baskı sektöründe önemli bir yere sahip makineleri rakipleri tarafından kopyalanan, argesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir fabrikadır. 40x60 ebadından 122x244 tabla ebadına kadar fladpad UV ile garment printer üretimi yapmaktadır. 

2. Firmamız, baskı sonrası son işlem makineleri konsunda 4 yıldır faaliyet göstermekte kendi markası DESTRA ile ithalat yapmaktadır. İthalatını yapmakta olduğumuz makinelerden bazıları; PUR, EVA Kapak takma makineleri, elektrikli giyotin, hidrolik giyotin, selefon makineleri, köşe yuvarlama makinesi, kırım perfore makinesi, UV kaplama makinesi, sert kapak yapma (taslama) makinesi.

3. Firmamız, Plotter mürekkepleri konusunda 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Özellikle Canon IPF800S - IPF9000S - IPF8400S - IPF9400S muadilleri mürekkepleri ile HP T770 - T790 serisi HP kartuşlarınında ithalarını yapmaktadır. Canon serisi mürekkepler Avrupa, hp serisi mürekkepler uzakdoğu üretimidir.

Ücret : Firma Fiyat Belirtmek İstemiyor
Listelerdeki Fiyatlar "1000 adet 8.4 x 5.2cm Kartvizit (kargo hariç)" fiyatı olarak verilmiştir.
Oyunuz *

Zorunlu alanlar *


Üstteki Kodu Kopyalayıp Web Sitenizde İstediğiniz Alana Yapıştırabilirsiniz.

Örnek Çıktısı

İleti Büro Makineleri Ve Teknik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. firmasi enuygunfirmalar.com uyesidir.

Aynı İldeki Benzer Firmalar

ZEYKA MATBAA
Yerhanlar Form Ofset Matbaacılık
Birlik Flex