ZYM Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Gülbahar Mah. Balaban Sok N:3/A Şişli/İstanbul Sisli / İstanbul
Cep Onaylı
Bugün 1 , Ağustos ayında 3 ve toplamda 90 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ZYM Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Gülbahar Mah. Balaban Sok N:3/A Şişli/İstanbul

Hem dünyada hem de Türkiye’ de  süratle ilerleyen bilişim sektörünün ürün detaylılığıne yol açması bundan sonra kaçınılmaz oldu. Bizler de ZYMBilgisayar olarak,  bilgisayar ve emniyet sistemleri konusundaki tecrübemiz ve güvenilirliğimizle sektörde kendimize dayanıklı bir yer edindik. Bu yeri güvenliğini dayanıklıak ve daha da büyük bir aile olmak amacıyla çalışmalarımızı süratle sürdürüyoruz.  Dürüstlüğümüz ve çalışkanlığımız ile sizlerin ilgisine layık olmak ise öncelikli amaçlarımız arasında.


ZYMBilgisayar, geniş ürün yelpazesiyle, gereksinimlerınızı kusursuz karşılamak amacıyla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini hizmet anlayışımızın merkezine koyarak her geride bıraktığımız gün, sizler amacıyla en nitelikli mamülleri mağazamıza eklemeye devam ediyoruz. Alışveriş ardından da etkileşim merkezimiz ile her vakit yanınızda olmak ve mümkün problemleri çözüme ulaştırmak de öncelikli amaçlarımız arasında.


Hayatımızın vazgeçilmezi olan bilgisayarlar, her geride bıraktığımız gün ilerleyen teknoloji nedeniyle değişik gereksinimler doğurmaktadır.  Çeşitli bilgisayar markaları, değişik bilgisayar modelleri üreterek meydana gelen bu talebe yanıt vermek yarışındalar. Bilgisayar aksesuar ve yedek parça detaylılığı artarken nitelik skalası da kendi kendine oluşmuş oluyor elbette. İyi ve nitelikli ürünü, en ideal fiyata alma yarışı da her geride bıraktığımız gün daha da süratlenıyor. Bu noktada biz ZYM Bilgisayar olarak, sizlere dürüst satıcı profilinden sapmadan hizmet vermeyi ilke edindik. Bilgisayar anakart, güç kaynakları, bellekler, hard diskler, telefonlar, barkod mamülleri ve daha pek çok gereksinim duyduğunuz bilgisayar parçaları ve ekipmanları ürün yelpazemize ekledik. Bilgisayar programları, bilgisayar ağları amacıyla lüzumlu mamüller, bilgisayar oyunları amacıyla yeterliliğe sahip özel bilgisayarlar ve daha nice ürün ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.


Sektörde rekabet arttıkça yaygınlaşan niteliksiz ve dayanıksız mamüllerin adedi da her geride bıraktığımız gün artıyor. Buna karşılık bizim de ürün detaylılığımiz ile aradığınız ve gereksinim duyduğunuz mamüllerin en iyilerini sunma gayretimiz artarak devam ediyor. Sizler amacıyla sektörün önde gelen markaları ile çalışıyor ve niteliği daha yukarılara taşıyoruz. Bilgisayar fiyatlarıve gereksinim duyduğunuz ekipmanlar amacıyla internet sitemizi ziyaret ederek düşünce sahibi olabilirsiniz. Bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri, emniyet mamülleri, barkod mamülleri, kurumsal mamüller ve gereksinim duyduğunuz bütün yazılımlara internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, en ideal fiyat avantajlarıyla satın temin edebilirsiniz

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 19:00
Cumartesi08:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *