En Uygun Asansör Kabinleri Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
Çiloğlu asansör
..
/ANKARA 0 İletişim
YILDIRAKLAR ASANSÖR
..
/ADANA 0 İletişim
Özalıcı
..
SEYHAN/ADANA 0 İletişim
ZEYBEK ASANSÖR İNŞ elk.elekt müh.ltd.sti.
..
MAMAK/ANKARA 0 İletişim
Serdar Asansör
Afyonkarahisar’lı hemşerilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız..
MERKEZ/AFYONKARAHİSAR 0 İletişim
Enternal asansör
Firmamiz 1997 yılında konyada kurulmuştur çarpma kapı kabin imalatimiz mevcuttur ..
/KONYA 0 İletişim
NEV-TON ASANSÖR
FİRMAMIZ SAMSUN VE TÜM KARADENİZ BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEDİR ..
/SAMSUN 0 İletişim
Berkay asansör
Gece gunduz her turlu ariza bakim onarim ..
/İSTANBUL 0 İletişim
LUX ASANSÖR
Lux Asansör ailesi olarak, çözüm odaklı çalışma ilkemiz, müşteri odaklı hizmet prensibimiz ve her tü..
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL 0 İletişim
Sarsmaz asansör
Kalite istiyorsanız birgün mutlaka karşılaşırız ..
/KOCAELİ 0 İletişim

KOCAELİ  Asansör Kabinleri Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da KOCAELİ Asansör Kabinleri ile hizmet veren yaklaşık 52 adet KOCAELİ  Asansör Kabinleri üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  KOCAELİ Asansör Kabinleri listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Asansör Kabinleri ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Asansör Kabini Nedir?

Asansör kabinleri, Uluslararası Standartlara göre üretilmektedir. Güvenli şekilde insan veya yük taşımayı sağlayan kapalı taşıma odalarıdır.

Asansör Kabin Modelleri Nelerdir ?

Asansör kabinleri hem tasarım hem de işlevsellik olarak değerlendirildiğinde pek çok farklı seçenek sunmaktadır. Bu doğrultuda müşterinin ihtiyacı ve beğenisine göre en uygun teknolojilerle donatılmış kabini tasarlamak mümkündür. Belli standartları karşılaması halinde birçok farklı zevke hitap edebilecek kadar çeşitlilik söz konusudur.

Asansör kabini, kullanılacak asansör tipine göre farklı teknik ve tasarım özellikleri gerektirir. Monşarj (yemek), araç, sedye, yük, yolcu asansörü ya da panoramik asansör oluşuna göre kullanılacak malzeme çeşidi ve tasarımı değişiklik göstermektedir. Yolcu asansör kabinleri, bulundukları yapıya göre diğerlerine nazaran daha ekonomik, estetik ve pratik olacak şekilde tasarlanabilir. Daha göze hitap eden görüntü sunan panoramik asansörlerin yapı tasarımına uygun ve şık bir dizaynı olmalıdır. Yük asansör kabinlerinde ise en önemli kriter farklı tipteki malzemelerin taşınabilirliği açısından dayanıklı olması gerekmektedir.

Asansör kabin modelleri çalışılan firmaya göre çeşitlilik göstermektedir. Ancak genel olarak Akya, İlarya, Kolyoz, Orkinos, Zargana, Satürn, Orion, Neptün, Eyfel, Kristal, Piazza, Dara, Bagan, Zel, Portofino, Alhamra, Capadocia, Inca, Sahara gibi pek çok model seçeneği bulunmaktadır.


Asansör Kabin Kaplama Çeşitleri Nelerdir?

Asansör kabinlerinde kaplama olarak Laminant, dekoratif paslanmaz, alimünyum mozaik ve ChromaLuxe gibi çeşitler mevcuttur. Lüks bir görünüm sunan kabinlerin yanında paslanmaz kaplamalarla dizayn edilen kabinlere kadar birçok çeşit bulunmaktadır. Doğa esintilerini asansör kabininde de görebilmenizi sağlayan mevsimler koleksiyonu, Anadolu’nun birçok farklı yerleşim yerinin izlerini taşıyan Anadolu koleksiyonu, birçok farklı ülkeyi kabininize taşıyan Devri Alem koleksiyonu, sanat ve tabiat koleksiyonları ile zevkinize hitap eden kabini tasarlayabilirsiniz.


Asansör Kabin Tavan Modelleri Nelerdir?

Asansör kabin tavanları için tasarlamış modellerde punch açılımlı veya lazer kesim tavanlar mevcuttur. Müşterilerimizin istemesi halinde, uygun tavan modellerimizde özel olarak firma isminiz veya firma logonuz lazer kesim olarak dizayn edilebilmektedir.


Asansör Kabin Zemin Modelleri Nelerdir?

Asansör zeminini kaplamak üzere PVC zemin kaplama, standart granit, özel granit ve metal taban kaplama gibi seçenekler mevcuttur.