En Uygun Asansör Tamiri Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
Taslift Asansör
Taşlift İstanbul'da Asansör montaj,bakım,revizyon konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş olup, kuru..
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL 0 İletişim
Çiloğlu asansör
..
/ANKARA 0 İletişim
Ege asansör
..
EFELER/AYDIN 0 İletişim
YILDIRAKLAR ASANSÖR
..
/ADANA 0 İletişim
Kinetik asansör
..
KOCASİNAN/KAYSERİ 0 İletişim
Özalıcı
..
SEYHAN/ADANA 0 İletişim
ZEYBEK ASANSÖR İNŞ elk.elekt müh.ltd.sti.
..
MAMAK/ANKARA 0 İletişim
Serdar Asansör
Afyonkarahisar’lı hemşerilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız..
MERKEZ/AFYONKARAHİSAR 0 İletişim
MDG ASANSÖR LTD. ŞTİ
Asansör ARIZA BAKIM MONTAJ projelendirme işlerini yapıyoruz belediyenin verdiği kırmızı veya sarı et..
SİNCAN/ANKARA 0 İletişim
NEV-TON ASANSÖR
FİRMAMIZ SAMSUN VE TÜM KARADENİZ BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEDİR ..
/SAMSUN 0 İletişim

SAMSUN  Asansör Tamiri Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da SAMSUN Asansör Tamiri ile hizmet veren yaklaşık 59 adet SAMSUN  Asansör Tamiri üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  SAMSUN Asansör Tamiri listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Asansör Tamiri ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Hidrolik Asansör Çeşitleri Nelerdir ?

HİDROLİK ASANSÖRLER

Güvenlik konusunda diğer asansör tiplerine göre çok önemli avantajlara sahip olan HİDROLİK asansörler maksimum 4-5 duraklı ve çok yoğun trafiği olmayan yapılar için ideal bir üründür.

Hidrolik asansörler yük asansörleri konusunda ise kesinlikle altarnatifi olmayan üründür. Zira hidrolik asansörler asansör yükünü tabana iletir böylece bina kiriş ve kolonları asansör yüküne maruz kalmaz.

Asansör yükü ihmal edilecek kadar küçük bir yük değildir. Örneğin 4 kişilik bir insan asansörü bile kabin, iç kapı, karkas ve yolcusu ile birlikte ortalama 1000 kg bir ağırlığa sahiptir. Asansörlerin harekete başlangıç ve duruşları dikkate alındığında ise bina, küçük bir asansör olan 4 kişilik bir asansörde bile ortalama 2000-2500 kg lık değişken yüke maruz kalacaktır. Yüksek tonajlı ve yüksek hızlı asansörlerde ise bu değer çok daha üst seviyelere çıkmaktadır. Özellikle deprem riski yüksek olan bölgelerde asansör yükünün binanın en üst noktası yerine tabanda olması bina güvenliği için önemli bir avantajdır.

HİDROLİK ÜNİTELER

Hidrolik ünitelerinde özellikle kalitesini kanıtlamış ürünler kullanmayı tercih eden WOSSMAN hidrolik pompalarda SETTIMA, elektrik motorlarında ELMO ve asansörde konfor ve güvenliğin teminatı olan valflerde ise BLAIN marka ürünleri kullanmaktadır.

WOSSMAN HİDROLİK ÜNİTENİN KENDİNE ÖZEL TASARIMI

Özellikle bakım ekiplerinin işlerini kolaylaştırmak için, pompa motor gurubu tank üst kapağına titreşim takozları kullanılarak bağlanmıştır. Böylece pompa veya motora ulaşılması gerektiğinde hidrolik yağ tanktan boşaltılması gerekmemekte ve üst kapağın yerinden çıkarılması yeterlidir.

Ayrıca hidrolik yağ tanklarımız dört adet lastik takozlar üzerinde olması nedeniyle titreşim takozları sayesinde büyük kısmı sönümlenen motor titreşimlerinin binaya yansımasına engel olur ve minimum ses seviyesi elde edilir.

KS SERİSİ HİDROLİK SİLİNİRLER

KS serisi hidrolik silindirler, 80, 100, 125, 160 ve 200 anma ölçülerinde maksimum çalışma basınçları 80 bar, maksimum stroku 6000 mm olup tek parça halinde sunulmaktadır. Ekonomik ömrü çok uzun olan bu silindirler, silindir gövdesinin ezilmemesine dikkat edilmesi halinde makul ölçülerdeki silindir mili hasarlarından kesinlikle etkilenmemektedir.