En Uygun Asansör Tamiri Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
NEV-TON ASANSÖR
FİRMAMIZ SAMSUN VE TÜM KARADENİZ BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEDİR ..
/SAMSUN 0 İletişim
Emsa asansör
Firmamız her türlü arıza bakım montaj hizmetleri vermektedir ..
ÜMRANİYE/İSTANBUL 0 İletişim
Fam Asansor Yürüyen Merdiven SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Sektörde 25 yılı aşkın tecrübesi ile her türlü asansör malzeme tedariki servis bakım revizyon modern..
/İSTANBUL 0 İletişim
Berkay asansör
Gece gunduz her turlu ariza bakim onarim ..
/İSTANBUL 0 İletişim
Prizma asansör27
..
ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP 0 İletişim
EXPERT ASANSÖR SİSTEMLERİ SAN TİC LTD STİ
Asansör montaj bakım onarım firmasi..
DEFNE/HATAY 0 İletişim
LUX ASANSÖR
Lux Asansör ailesi olarak, çözüm odaklı çalışma ilkemiz, müşteri odaklı hizmet prensibimiz ve her tü..
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL 0 İletişim
Sarsmaz asansör
Kalite istiyorsanız birgün mutlaka karşılaşırız ..
/KOCAELİ 0 İletişim
Dörtyol Asansör
..
DÖRTYOL/HATAY 0 İletişim
Erdem asansör
Müşteri memnuniyeti Yüksek iş ahlakı Güven Dost kazanma Sıfır hata Yüksek kalite düşük kazanç ..
/AKSARAY 0 İletişim

AKSARAY  Asansör Tamiri Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da AKSARAY Asansör Tamiri ile hizmet veren yaklaşık 50 adet AKSARAY  Asansör Tamiri üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  AKSARAY Asansör Tamiri listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Asansör Tamiri ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Hidrolik Asansör Çeşitleri Nelerdir ?

HİDROLİK ASANSÖRLER

Güvenlik konusunda diğer asansör tiplerine göre çok önemli avantajlara sahip olan HİDROLİK asansörler maksimum 4-5 duraklı ve çok yoğun trafiği olmayan yapılar için ideal bir üründür.

Hidrolik asansörler yük asansörleri konusunda ise kesinlikle altarnatifi olmayan üründür. Zira hidrolik asansörler asansör yükünü tabana iletir böylece bina kiriş ve kolonları asansör yüküne maruz kalmaz.

Asansör yükü ihmal edilecek kadar küçük bir yük değildir. Örneğin 4 kişilik bir insan asansörü bile kabin, iç kapı, karkas ve yolcusu ile birlikte ortalama 1000 kg bir ağırlığa sahiptir. Asansörlerin harekete başlangıç ve duruşları dikkate alındığında ise bina, küçük bir asansör olan 4 kişilik bir asansörde bile ortalama 2000-2500 kg lık değişken yüke maruz kalacaktır. Yüksek tonajlı ve yüksek hızlı asansörlerde ise bu değer çok daha üst seviyelere çıkmaktadır. Özellikle deprem riski yüksek olan bölgelerde asansör yükünün binanın en üst noktası yerine tabanda olması bina güvenliği için önemli bir avantajdır.

HİDROLİK ÜNİTELER

Hidrolik ünitelerinde özellikle kalitesini kanıtlamış ürünler kullanmayı tercih eden WOSSMAN hidrolik pompalarda SETTIMA, elektrik motorlarında ELMO ve asansörde konfor ve güvenliğin teminatı olan valflerde ise BLAIN marka ürünleri kullanmaktadır.

WOSSMAN HİDROLİK ÜNİTENİN KENDİNE ÖZEL TASARIMI

Özellikle bakım ekiplerinin işlerini kolaylaştırmak için, pompa motor gurubu tank üst kapağına titreşim takozları kullanılarak bağlanmıştır. Böylece pompa veya motora ulaşılması gerektiğinde hidrolik yağ tanktan boşaltılması gerekmemekte ve üst kapağın yerinden çıkarılması yeterlidir.

Ayrıca hidrolik yağ tanklarımız dört adet lastik takozlar üzerinde olması nedeniyle titreşim takozları sayesinde büyük kısmı sönümlenen motor titreşimlerinin binaya yansımasına engel olur ve minimum ses seviyesi elde edilir.

KS SERİSİ HİDROLİK SİLİNİRLER

KS serisi hidrolik silindirler, 80, 100, 125, 160 ve 200 anma ölçülerinde maksimum çalışma basınçları 80 bar, maksimum stroku 6000 mm olup tek parça halinde sunulmaktadır. Ekonomik ömrü çok uzun olan bu silindirler, silindir gövdesinin ezilmemesine dikkat edilmesi halinde makul ölçülerdeki silindir mili hasarlarından kesinlikle etkilenmemektedir.