En Uygun Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
Özge Temizlik
Kayseri’de yüzlerce ev ve iş yerini tertemiz yapan deneyimli ekibimiz, kaliteli temizlik malzemeleri..
MELİKGAZİ/KAYSERİ 0 İletişim
Abone Grup Temizlik ve Turizm Ltd Şti
Firmamız profesyonel temizlik şirketidir. İstanbul sınırları içerisinde ofis, ev, cam temizliği, hal..
FATİH/İSTANBUL 0 İletişim
ilaclama.com.tr
İlaclama.com.tr böcek ilaçlama şirketi tüm İstanbul'da hizmet vermektedir. Her ilçede servis noktala..
/İSTANBUL 0 İletişim
Şah İlaçlama
Böceklerin insan sağlığı açısından tehdit olduğu bilinmektedir. Böcekler her ortamda insanların karş..
/ANTALYA 0 İletişim
Klass İlaçlama
Klass Böcek İlaçlama Firmamız her böcek türünün yaşadığı yeri tespit ederek, böcekleri oradan kalite..
/İSTANBUL 0 İletişim
Av Böcek İlaçlama
Gaziantep Böcek İlaçlama Gaziantep böcek ilaçlama sektöründe 2000 yılından beri profesyonel olara..
/GAZİANTEP 0 İletişim
Savaşkan İlaçlama
Evet 3 kurus daha pahaliyiz. Ama sonuc odakli elit hizmet sunmaktayiz...
/İSTANBUL 0 İletişim

İSTANBUL  Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da İSTANBUL Böcek ve Haşere İlaçlama ile hizmet veren yaklaşık 7 adet İSTANBUL  Böcek ve Haşere İlaçlama üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  İSTANBUL Böcek ve Haşere İlaçlama listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Böcek ve Haşere İlaçlama ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nedir ?

Böcekler istemeden de olsa bizi rahatsız ederler.  En rahatsız edici sorunlardan biridir.Böcekler mikropları insanlara bulaştırır. Dış görünüş olarak da insanlara tiksinti verir. Böceklerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır.  Fakat ilaçlama işini herkes yapmamalıdır.  Bu işi yapacak kişi ve kişilerin eğitimli olması gerekir. Tek bir böcek bile gördüyseniz kısa bir zaman sonra pek çok böcek olacaktır. En hızlı çoğalan ve zararlı olan haşerler; kakalak, hamam böceği, fare ve kalorifer böceğidir.

Ayrıca bir kere ilaçlama değil iki kere ilaçlama önerilmektedir. Aksi takdirde tekrar böcekler çoğalabilir. Bilinçsiz yapılan ilaçlamalar böceğin ilaca karşı direnç kazanmasına sebep olur. Böcekler sıcak yerleri severler. Bu yüzden evlere, insanların olduğu yere gelirler. Bir böceğin gıda üzerinde dolaştığınızı gördüyseniz o gıda çöpe atılmalıdır. Çünkü böcekler bakterilerini salya ve dışkı yoluyla gıdaya aktarırlar. 

Böcek ilaçlama nasıl yapılır?

İlaçlamayı eğitim almış kişiler yapmalıdır. Bilinçsiz ilaçlama sizin ve çevrenizin sağlığını tehlikeye atar. Her böcek için farklı ilaç kullanılmalıdır. Bunu dikkat edilmezse böcekler o ilaca karşı dayanıklılık kazanır.Hamam böceği, kakalak, kalorifer böceği,için  jel ilaçlama, tahta kurusu, pire gibi çok hızlı çoğalan böcek türleri için kokulu sıvı ilaç uygulaması yapılması gerekmektedir.Fare için ise kokulu ilaçlar veya özel yemler kullanılması gerekir. 

Bazı insanlar ilaçlama konusunda hiçbir bilgisi olmadığı halde para kazanmak için kullanılmaması gerken ucuz, Çin malı ilaçları hatta tarım ilaçlarını kullanmaktadır.  Fakat bu sizin sağlığınızı tehlikeye sokar. Tarım ilacı açık havada kullanılması gereken bir ilaçtır. Kapalı alanda kullanılması kanser riskini ciddi anlamda çoğaltır. Sizde sağlığınız için Sağlık Bakanlığı\'ndan ilaç uygulama izin belgesi bulunmayan ilaçlama firmalarına veya ilaçlama yapan şahıslara böcek ve fare ilaçlaması yaptırıp hayatınızı tehlikeye atmayın.