Tim Forklift

Tim Forklift

 • İlan Sayısı: 0
 • Hizmet Sayısı 0
 • /İSTANBUL
 • Tim Forklift

  Bu kapsamda Mitsubishi adını taşıyan her ürün gibi, yük taşıma ve istifleme ekipmanlarında da dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Mitsubishi Forklift Trucks® ile yollarımızı birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıdık. Dünyanın en kaliteli forkliftlerini üreten Mitsubishi Forkliftlerinin Türkiye Pazarında, en uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile payını büyütmeyi hedef edindik.

  Sıfır ürün yelpazemizde; LPG’li, Elektrikli (Akülü) Forkliftler, Reach Trucklar, Sipariş Toplama Araçları, Depo İstifleme Makineleri (stacker), Transpaletler, Redresörler, Trafosuz Yüksek Frekanslı Redresörler (yeni nesil akü şarj cihazları), Elleçleme Ekipmanları, Yüksekte Çalışma Emniyet Sistemleri, Kişisel Koruyucu Donanımlar, Personel Yükseltici Platformlar (Manlift), Yüksek Basınçlı Hidrolik Kriko ve Ekipmanları, Yük Güvenliği Ekipmanları ve Otomotiv Grubu Ürünleri yer almaktadır.

  İ

  kinci el ürünlerde de son kullanıcı ve tüm forklift firmalarına bakım – onarımı yapılmış, tamiri yapılmış, revizyonu yapılmış, ya da yapılmamış forklift, reach truck, akülü transpalet, sipariş toplayıcılar, akülü istif araçları, redresörler (akü şarj cihazları) satışını piyasanın en uygun fiyatları ile yapmaktayız.

  Aynı zamanda Tim Forklift, konusunda uzman servis ekibi ile tüm Türkiye genelinde müşterilerine dizel, akülü forkliftlerinin ve depo istifleme makinelerinin tamiri, bakımı, revizyonunu yapmaktadır. Mekanik işçilik ve onarımın yanı sıra akülü forklift elektronik kart tamirleri, elektrikli depo ekipmanlarının kart tamirleri, redresör tamiri ve el terminali tamiri ve onarımı da başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

  Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyada, yerimizi büyütmek ve korumak bilinciyle firmamız Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsemiştir.  Paylaşımlar

  Müşteri Yorumları

  • Henüz bu firma için yorum yapılmamıştır.