Toplam 165 firma bulundu

Yeşilist Temizlik

Firmamız maksimum kalite, minumum fiyat ilkelerini benimsemiş, sektöründe ve bölgede hatırlı, lider bir firmadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Doğuş Ticaret Toptan Temizlik Malzemeleri

Temizlik malzemeleri, detarjan, endüstriyel temizlik ürünleri, kırtasiye malzemeleri, plastik ambalaj ürünleri toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Inoksclean Endüstriyel Temizlik Sistemleri

Ürünlerimizin arasında İnoks(paslanmaz çelik) yerlerde uygulanan paslanmaz çelik parlatıcı, fırın ızgara temizleyici, davlumbaz yağ çözücüler, buzdolabı dezenfektanı gibi sınıfında öncü ürünler bulunmaktadır. Ayrı olarak gider, rögar ve lavoba tıkanıklıklarıyla ilgili anlık sonuçlar alabileceğiniz bir ürününümüz bulunmaktadır. Bu ürün firmamızın spesifik ürünlerinde yalnızca bir tanesidir. Bir diğer spesifik ürünümüz ise Wccplus dediğimiz patentini aldığımız wc klozet kapağı temizleme maddesidir. Bu ürün aids hariç tüm bakterileri suyun dibine sizin için gönderme görevi yapmaktadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Mikrojet

Firmamız su jeti makinesi ile endüstriyel temizlik, su jeti makineleri, aksesuarları, birimi, pompaları satış ve kiralama hizmeti vermektedir.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Has Kimya

OmayMarket ve raf ürünlerimiz ile son kullanıcıya ulaşım sağlamaktayız. Oto bakim ürünlerimiz ile araçlarınızın güzelliğini öne çıkarıyoruz. Kozmetik ürünlerimiz ile sizi etrafınızda odak noktası haline getiriyoruz.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Tmz Kurumsal Tedarik Hizmetleri

www.kalited.com e-ticaret sitemizden tüm büro ihtiyaçlarınızı aktüel ücretleri ile beraber görebilir, sipariş edebilir kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kurye veyahut kargo kullanmadan kendi sevkiyatımız ile siparişlerinizi teslim edip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve fiyatlarınızı asgariye düşürmek için azimle çalışıyoruz.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Haneci Ticaret

Üstübü parça bezi, silgi bezi, temizlik bezi, motor mendili imalatı ve satışı yapmaktayız.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Çebisan Kimya

Kurulduğu günden itibaren, kimyevi temizleyiciler ve plastik seperasyon malzemeleri ile ilgili imalat yapan şirketimiz; Endüstriyel tip temizleyiciler, yağ çözücüler ve sökücüler, pas ve kireç sökücüler, dezenfektanlı temizlik ve bakım kimyevileri, toz müessese ve karbon temizleyiciler, su ve solvent bazlı temizleyicilerin imalatı ve pazarlaması yanı sıra, Cam ve Otomotiv Endüstri için XPS, EPP, EPS, EVA, PE, MANTAR Seperasyon malzemeleri, taşıma ve ambalaj kutuları tasarım ve imalatları, cam, sac ürünler ve plastikler üzerinde iz ve kir bırakmayan vakumlu elektrostatik taşıma, savunma isolatörleri imalatları yapmaktadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Hande Temizlik Gıda Kırtasiye Ürünleri Pazarlama

Satılan ürünün kalitesi ve müşterinin memnuniyetine uygun ücretlere sağlayarak sektördeki gelişimini sağlamak.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Tınco Temizlik Makinaları

İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren Tinco; en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile meselelerinize çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir. Müşterilerimize ürünlerimizin ayrıntıları ve kullanımı ile ilgili bilgiler hatıranda aktarılmaktadır. Şirketimiz piyasa şartlarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini daimi geliştirmeyi legal kaideler çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Bu emel ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız bitiren, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya erişmektir.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA