Toplam 151 firma bulundu

Ankara Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Böcek İlaçlama

Dezenfeksiyon, cansız maddeler üzerinde bulunan hastalık yapıcı diğer adıyla da patojen mikroorganizmaların yok edilmesidir. Bir diğer ifadeyle dezenfeksiyon ile bir cisim hastalık yapıcı etkenlerden arındırılır. Bu amaçla kullanılan kimyasal maddelere dezenfektan denir. Bakteri sporları dezenfeksiyon düzeyine göre azalır. Dezenfektanlar ancak uzun süreli tesir yaptıklarında ve ileri düzeyli olanları kullanıldığında sporları öldürebilir

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Sanat Temizlik

En iyi Diyarbakır Temizlik Şirketi olarak çevreye, evcil hayvanlara ve insanlara hiçbir şekilde zarar vermeyen yeşil temizlik ürünleri kullanıyoruz. Diyarbakır’da temizlik konusunda A’dan Z’ye yaptığımız hizmetler için %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımızın arkasında, güven ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı sunduğumuz temizlik hizmetinden memnun kalmazsanız hiçbir şekilde ücret talep etmiyor ve temizlik hizmetimizden memnun kalana kadar işimizi bırakmıyoruz. Çünkü Diyarbakır temizlik şirketleri arasında bizi özel yapan şey, Mükemmellik için amansız çalışmamızdır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Aydınlar Temizlik

Edremit Aydınlar Temizlik ve Profesyonel Yöneticilik

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

morbez temizlik şirketi

Morbez temizlik, sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Kampanyalarımız için sitemizi ziyaret ediniz. ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği gibi, yakınımda temizlik şirketi aramalarınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Yeşilist Temizlik

Firmamız maksimum kalite, minumum fiyat ilkelerini benimsemiş, sektöründe ve bölgede hatırlı, lider bir firmadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Doğuş Ticaret Toptan Temizlik Malzemeleri

Temizlik malzemeleri, detarjan, endüstriyel temizlik ürünleri, kırtasiye malzemeleri, plastik ambalaj ürünleri toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Inoksclean Endüstriyel Temizlik Sistemleri

Ürünlerimizin arasında İnoks(paslanmaz çelik) yerlerde uygulanan paslanmaz çelik parlatıcı, fırın ızgara temizleyici, davlumbaz yağ çözücüler, buzdolabı dezenfektanı gibi sınıfında öncü ürünler bulunmaktadır. Ayrı olarak gider, rögar ve lavoba tıkanıklıklarıyla ilgili anlık sonuçlar alabileceğiniz bir ürününümüz bulunmaktadır. Bu ürün firmamızın spesifik ürünlerinde yalnızca bir tanesidir. Bir diğer spesifik ürünümüz ise Wccplus dediğimiz patentini aldığımız wc klozet kapağı temizleme maddesidir. Bu ürün aids hariç tüm bakterileri suyun dibine sizin için gönderme görevi yapmaktadır.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Mikrojet

Firmamız su jeti makinesi ile endüstriyel temizlik, su jeti makineleri, aksesuarları, birimi, pompaları satış ve kiralama hizmeti vermektedir.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Has Kimya

OmayMarket ve raf ürünlerimiz ile son kullanıcıya ulaşım sağlamaktayız. Oto bakim ürünlerimiz ile araçlarınızın güzelliğini öne çıkarıyoruz. Kozmetik ürünlerimiz ile sizi etrafınızda odak noktası haline getiriyoruz.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA

Tmz Kurumsal Tedarik Hizmetleri

www.kalited.com e-ticaret sitemizden tüm büro ihtiyaçlarınızı aktüel ücretleri ile beraber görebilir, sipariş edebilir kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kurye veyahut kargo kullanmadan kendi sevkiyatımız ile siparişlerinizi teslim edip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve fiyatlarınızı asgariye düşürmek için azimle çalışıyoruz.

TELEFON
HARİTA
WEB SİTESİ
EPOSTA