En Uygun Halı Yıkama Fabrikası Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
Sena Halı Yıkama
Firmamız; halı, el dokuma kilim, yorgan ve battaniye yıkama üzerine hizmet vermektedir...
/MUĞLA 0 İletişim
Aydora Halı Yıkama
Firmamız; halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye temizleme hizmetleri vermektedir...
/İZMİR 0 İletişim
Buğra Halı Yıkama
Halı, koltuk, yorgan, battaniye, perde ve yerinde halı yıkama hizmeti verilmektedir...
/İSTANBUL 0 İletişim
Lodos Halı Yıkama
Koltuk, halı, mekan yatak, yorgan, battaniye, stor ve zebra perde ürünleriniz özenle yıkanır ve temi..
/KOCAELİ 0 İletişim
Öz-er Halı Yıkama Fabrikası
Hizmetlerimiz arasında; makine halısı yıkama, el dokuma halı yıkama, yün halı yıkama, shaggy halı yı..
/KIRKLARELİ 0 İletişim
Öner Halı Yıkama
Halılarınız tek tek ve hijyenik ortamda yıkanır, kuyu suyu veya arıtılmış su kullanılmaz, ağ suyu il..
/İSTANBUL 0 İletişim
Aslı Halı Yıkama
Aslı Halı Yıkama olarak 2018 senesi bakımından ikinci şubemiz Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, V..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim
Doğa Stor Perde Ve Koltuk Yıkama
Firmamız uzman kadrosuyla koltuk, stor perdelerinizi yerinden dikkatlice çıkartır ve yıkar. İşletmem..
/İSTANBUL 0 İletişim
Dicle Halı Yıkama
İlk günden beri titizlikle çalışan ekibiyle dürüst, emin ve kaliteli temizliğin adresi...
/DİYARBAKIR 0 İletişim
Emin Halı Ve Koltuk Yıkama
Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan, battaniye yıkama, oto içi buharlı kuaför uygulama hizmetleri ver..
/İSTANBUL 0 İletişim

İSTANBUL  Halı Yıkama Fabrikası Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da İSTANBUL Halı Yıkama Fabrikası ile hizmet veren yaklaşık 146 adet İSTANBUL  Halı Yıkama Fabrikası üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  İSTANBUL Halı Yıkama Fabrikası listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Halı Yıkama Fabrikası ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Halı Yıkama Fabrikası Nedir?

Evlerimizde her zaman için ayağımızın altında olan ve sürekli temas halinde olduğumuz halıların temizliğinden ne kadar eminiz. Halılar her yıl düzenli olarak yıkanmalı ve temizlenmelidir. Halı temizliği sadece üst yüzey değil köklere kadar inen temizlik gerektirir. Bakteri ve mikropların neredeyse hepsi halıların köklerinde yer almaktadır. Elde yıkama ile bu bakteriler gitmez üstüne zaman ve para kaybedersiniz.


Hangi Halı Modelleri Yıkanabilir?

Halı yıkamak için yorulmanıza gerek yok. Halı yıkama fabrikası halılarınız uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde temizlemektedir. Evde yıkarken harcayacağınız su ve diğer temizleyici maddelerin fiyatına hiç yorulmadan her türlü El dokuması, step halı, Şagi halı da dâhil olmak üzere her türlü halınızı yıkatabilirsiniz. Halı yıkama fabrikası halılarınızı özel anti bakteriyel sabunlar ile yıkar ve özel kurutma odalarında kuruttuktan sonra ambalajlar. Halılarınızı verdikten en fazla üç gün sonra tekrar adresinize teslim eder. Halıları alırken veya tekrar götürürken her hangi bir ücret talep edilmez. Hizmetten memnun kalamazsanız da paranız iade edilir.


Halı Yıkama Makinesinde Yıkanan Halı Zarar Görür Mü?

Halı yıkama fabrikalarında bulunan modern halı yıkama makineleri sayesinde halılar üst düzey bir temizlik sürecine girmektedir. Halılar için gereken tüm temizlik işlemleri şirketler tarafından uygulanmakta olup halılar yıkanma aşamasında herhangi bir zarar görmemektedir. Halı yıkama hizmetleri içine yenilerini ekledi örneğin cami halılarını muazzam bir şekilde yıkanabilmekte ve kurutma odalarımızda çok basit olmakta ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir. Dilerseniz yerinde halı yıkama hizmeti alabilirsiniz bu sayede kuru temizleme mantığında halılarınızı yarı ıslak dediğimiz kuru köpük halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.


Halı Yıkama Fabrikasında Onarım Yapılır Mı?

Halı Yıkama fabrikasında halılarınızın yıkanma aşamasından önce eski ve kullanım nedeni ile hasar görmüş olan halıların onarım işlemi yapılmaktadır. Onarım işleminin ardından halılarınızın içerisinde birikmiş olan kir parçacıklarının çırpma işlemi ve vakum ile birlikte arındırma işlemi yapılır. Arındırma işleminin hemen ardından ise tam otomatik halı yıkama makineleri kullanılarak halılarınızın yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi yapılacak olan halılarınızın türü son derece önemlidir. Step halı, şagi halı gibi özel halı türlerinin yıkanma işlemi tamamen kendilerine uygun koşullarda gerçekleştirilmektedir.