En Uygun Koltuk Yıkama Hizmeti Burada
Firma Lokasyon Puan Fiyat
Aslı Halı Yıkama
Aslı Halı Yıkama olarak 2018 senesi bakımından ikinci şubemiz Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı, V..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim
Star Halı Ve Koltuk Yıkama
Çorlu Halı Yıkama, Koltuk, Battaniye, Yorgan, Kilim, Yün, Makine, Dokuma ve İpek Halı Yıkama Hizmeti..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim
Gül Halı Yıkama
Süleymanpaşa Halı Yıkama, Stor Perde, Overlok, Yorgan, Battaniye, Yatak, Kilim, İpek, Yün ve Yerinde..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim
Köpük Halı Yıkama
Malkara Halı Yıkama, Yorgan, Battaniye, Kilim, İpek ve Yün Halı, Zebra Perde Yıkama Hizmetleri Verme..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim
Modern Malkara Halı Yıkama Fabrikası
Tekirdağ Halı Yıkama, %100 Kir Çıkarma Garantisi ve Teknolojik Makineler ile Hızlı Teslimat, 7/24 Hi..
/TEKİRDAĞ 0 İletişim

TEKİRDAĞ  Koltuk Yıkama Hizmetlerini sizler için listeledik.  Enuygunfirmalar.com 'da TEKİRDAĞ Koltuk Yıkama ile hizmet veren yaklaşık 5 adet TEKİRDAĞ  Koltuk Yıkama üyemiz mevcuttur. Hizmet verenlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için  TEKİRDAĞ Koltuk Yıkama listesi üzerinden ilgilendiğiniz hizmet verenin üzerine tıklayarak geçmişte Koltuk Yıkama ile ilgili hizmetlerini inceliyebilirsiniz.

Deri Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Deri koltukların temizleme işlemi esnasında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bunların başında gelen en önemli etken ise deneyim ve tecrübedir, gerekli deneyim ve tecrübeye sahip elemanlar eşliğinde deri koltuk temizleme işleminde kesin sonuca ulaşılmış olunacaktır. Bir başka etken ise deri koltuk temizliğinde kullanılacak ilaçların kalitesi ve garanti içeriğidir. Deri koltukların bünyesine verilecek ilaçların dozu ayarlanamadığı takdirde geri dönüşümü olmayan bozulmalara sebep olabilir, ne yazık ki piyasada deri temizleyici ürün adı altında satılan birçok ucuz ve kalitesiz ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler koltuğu temizlemekten çok bozmaktadır. 

Değerli deri koltuklarınızı ithal ettiğimiz deri temizlik ürünleri ve bakım setleri eşliğinde sorunsuz bir şekilde temizlemekte ve bakımını yaparak koltuklarınızın kullanım süresini uzatmaktayız. Temizlik Hizmetlerinde, deri koltuklarınız firma güvencesi altındadır, fark yaratan temizlik hizmetlerinden faydalanabilir, yerinde temizlik hizmetlerinde firmaların farkını gözlemleye bilirsiniz.


Evde Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Evde koltuk yıkama işlemini firmalar yıllardır sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Evde koltuk yıkama işleminde kullanılan makinalar Amerika ve Avrupa’da tercih edilen en modern makinalardır. Makinanın özelliklerini kısaca anlatacak olursak iki adet bağımsız vakum motoruna sahiptir, su pompası hiç aralıksız on saat boyunca çalışabilir, makina bünyesindeki suyu koltuk ve halıya verirken elli derece ısıtabilme özelliğine sahiptir. 

Makinanın bünyesinde 40 litre temiz su tankı ile 40 litre kirli su tankı bulunmaktadır. Koltuğun ve halının bünyesine verilen şampuanlı temiz su kuvvetli vakum motoruyla geri çekilerek kirli su tankına taşınır. Ortalama yedi kişilik bir koltuk takımı maksimum bir buçuk saat içerisinde sorunsuz ve garantili olarak temizlenir.