Teklif Al

Alüminyum Pvc sistemleri

Alüminyum Pvc sistemleri Hakkında Bilgiler

* Alüminyum Doğrama Sistemleri Nedir ?

Cam Balkon Kapama ve Sineklik Sistemlerinin yanında Alüminyum Doğrama faaliyetlerinide içine alan  Alüminyum Cephe Kaplama, Pencere, Kapı, Merdivenlik gibi konularda da faaliyetlerine devam etmektedir. Avantaj ve dezavantajlarıyla Alemünyum Doğrama ile yapılabilecek üretimlerimizden bazılarını detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştığımız bu bölümde  Alüminyum Doğrama konusunda verdiğimiz bilgi ve kaynakların,  tüketicilerimizin yararlanacağı bir kaynak olmasını umut ediyoruz. (Alüminyum kelimesi halk arasında değişik şekillerde söylenmektedir. Alemiyon, Aleminyum, Aliminyum, Alemenyum.. )

ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLER


Sanayide, evlerimizde, mekan kaplamalarında kısacası günlük hayatımızda bir çok alanlarda kullandığımız Alüminyum, doğadan çıkarılan bir kaç çeşit cevherin çeşitli kimyasal işlemlerden geçirilmesiyle elde edilmiştir. Kullanacağımız alanlara görede şekil ve dayanıklılık kazandırılmıştır.

Boya, plastik, sıva gibi binaya gerek estetik gerekse koruma önlemi katan malzemelere göre Alüminyumun daha dayanıklı olması gün geçtikçe tüketiminide artırmaktadır. Dekorasyon ve Binaların cephe giydirmelerinde Alüminyum kullanmanız durumunda,


1. Estetik açıdan binanız hoş bir görünüm kazanarak değeri artar.

2. Cephenin herhangi bir yerinde bozulma olduğu taktirde (çarpma, kırma gibi dış etkenlerle) sadece bozulan kısım tamir edilerek maliyetler düşer.

3. Isı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu yapılır. Aynı zamanda kışları soğuk ,yazlarıda sıcak havanın içeri girişi engellenir.

.

En Uygun Alüminyum Pvc sistemleri Hizmeti Burada