Teklif Al

Davetiye ve Nikah Şekeri

Davetiye ve Nikah Şekeri Hakkında Bilgiler

* Evlenirken Davetiye Ne Kadar Önemli ?

Özel günleri daha özel yapmak için ve o mutlu anları sevdiklerine duyurmak için kullanılan davetiyelerin günümüzde önemi çok büyüktür. Davetiye bir nevi haber verme ve gerçekleştirilecek olan özel güne davet etme olarak kullanılmaktadır. Davetiyeler düğünün kalabalık olması için önemlidir. Davetiye dağıtılmadığı zaman düğünden veya diğer herhangi bir özel günden haberi olmayan kişiler düğüne gelmediği için düğün bomboş ve eğlencesiz geçmektedir. Bu nedenle davetiyenin dağıtılması çok önemlidir.

Eski zamanlardan gelen bir gelenek olan davetiyeler artık çok gelişerek daha modern ve daha güzel modellerle karşınıza çıkmaktadır. Davetiyeler bir çağrı olmanın yanında özel anıları ile de çok önemlidir. Davetiyeler ömür boyu saklanacak olan çok güzel bir anıdır. Bu sayede hem davetlerin daha kalabalık ve daha güzel geçmesi sağlanırken hem de kalacak çok güzel bir davetiye anısı ile yıllar geçse de bu anılar kolayca hatırlanmaktadır

.

* Davetiye Seçimi Yaparken nelere Dikkat Etmeli ?

Düğün Hazırlıklarını içinde seçiminizin önemli rol oynadığını bilmekte ve sizlere yıllardır bu konuda yardımcı olmaktayız. Düğün Davetiyeleri arayışları düğün öncesi hazırlıklarda önemli yer tutan ve gelin damat adayları için seçim yapmanın zor olduğu bir husus olarak dikkatleri çekmektedir. Günümüzde firmaların çok sayıda modeli çıkarması ve piyasaya sürmesi ile birlikte kararsızlıkların çoğalması ve seçim yaparken bir çok firmanın araştırılması yoluna gidilmesi diğer hazırlıkları hem zaman hem emek olarak ciddi derecede etkilemektedir. Online satış sistemi ile çalışan firmalar bu konuda önemli mesafeler kat ederek binlerce modeli ziyaretçilerine sunmakta ve bu sunumu çok kolay bir şekle getirmektedir.  


  • Davetiye Modelleri Nasıl Olmalıdır ?

Binlerce model arasından seçim yapmak elbette gelin ve damat adaylarını zorlayan ve bunaltan bir mesele haline gelebiliyor maalesef Model seçimi yaparken en çok dikkat etmemiz gereken konuların başında ürünün kağıt kalitesi , modelin günün trendlerine uygun olması ve ürün ile fiyatının birbiri ile örtüşmesi yani model ile fiyat arasındaki dengenin uyumlu olması gerekmektedir. Bu noktalara dikkat edildiğinde hem kalitesi hem modeli hem de fiyatı iyi olan bir  seçim yapabilmek çok daha kolay bir şekle gelecektir.


  • Davetiye Tasarımı Nasıl Olmalıdır ?

Tasarımlar her yıl yoğun talepler ve gereklilikler doğrultusunda yenilenmekte ve her dönem için o zamanın trendlerine göre yenilikler yapılmaktadır. Tasarımlarımız arasından seçiminizi yapmak elbette kolay olmayacaktır zira binlerce model farklı kategorilerde ve farklı beğeni tarzlarına göre hazırlanmıştır. Bu tasarımlar arasında sizler için kategorilendirme yaptık ve ilginç davetiyeler gibi ya da ekonomik davetiyeler gibi farklı grupları bir anda kolayca inceleyebilmenizi sağladık.


  • Davetiye Ölçüleri Nasıl Olmalıdır ?

Binlerce ürün farklı şekillerde boyutlandırılmış ve her gelin damat adayının farklı ölçülerde ürün tercihi yapabilme oranı yükseltilmiştir. Yani sitemizde binlerce model içerisinde her ebat ve ölçüde ürün bulabilmektesiniz.


  • Davetiyem Nasıl Olmalı ?

Davetiyenizin nasıl olması ile ilgili nihai kararı verecek olan yine sizlersiniz lakin fikir alışverişinde bulunmak gerekirse abartıdan uzak sade ve şık görünümlü modeller arasından kağıt kalitesi ve baskı kalitesi yüksek olan modeller arasından seçim yapmak doğru bir karar olacaktır. Son yıllarda ilginç modeller kategorisine olan ilginin arttığı da kaçınılmaz bir gerçektir neticede genç çiftler eğlenceli modellerde takılıp kalabiliyorlar bu modelde ürünlere en güzel örnekler den birisi klaket dediğimiz film sahnesi şeklinde olan üründür her yıl binlerce satılmasına rağmen oldukça fazla ilgi görmeye devam etmektedir Aslında biraz da sıra dışılığı ön plana çıkaran bu tarz modellerde sıklıkla tercih edilmekte ve davetlilerin eline ulaştığında şaşkınlık ve tebessümle karşılandığından konuyu çok daha eğlenceli ve keyifli bir hale dönüştürmektedir. Yine bu tarz Düğün Davetiyesi modellere örnek verecek olursak özellikle gelin damat modeli davetiyeler , gazete şeklinde , ilaç kutusu şeklinde , evlilik cüzdanı şeklinde ve hareketli olan modeller yoğun ilgi görmektedir.  


  • Davetiye Fiyatları Nedir ?

Fiyatlar belirlenirken birkaç kriter göz önünde bulundurulur. Özellikle zarflı ya da zarfsız model olarak ayrıldığında zarfsız modeller ciddi oranda uygun fiyatlarla satılmaktadır. Tabii ki fiyatı etkileyen sadece zarf değildir en başta ürünün kağıt kalitesi , işçiliği ve aksesuarları gelmektedir. Davetiye Fiyatları konusunda Modelin zerafetine göre taşlı olması ya da buna benzer aksesuarların kullanılmış olması modeli fiyat olarak da artırmaktadır zira maliyeti önemli derecede etkilemekte olan unsurlardır.  

Tüm bunların yanı sıra yeni davetiyeler arasında şeffaf kağıtlar olan aydınger yani naylonumsu olan malzemenin kullanılmış olması ürünlerde ayrı bir maliyet demektir. İç kısmında Metin ve Yazıların bulunduğu bölüm dış kısmı yani zarfında isimlerin bulunduğu bölüm yaldız baskı ve kabartmalı olduğunda bu işlemde maliyeti yükseltmektedir. İşte tüm bunların neticesinde ürün ile alakalı kağıt cinsi ve kalınlığı , aksesuar , zarf ve işçilik fiyatları direkt olarak etkileyen en önemli faktörlerdir.

.

* Nikah Şekeri Yaptırırken Bazı Öneriler

Nikah şekeri çiftlerin en mutlu günlerinde, onların mutluluklarına ortak olmak için gelen konuklarına, şükran ve teşekkürlerini belirten ve o günün hatırasını ölümsüz kılan küçük hediyedir. Dolayısıyla çiftin seçtiği nikah şekerinin şık, özel, farklı olursa ve en önemlisi çiftlerin zevkini yansıtan nikah şekeri olursa çok daha özel olur.

Nikah şekeri seçimi konusunda artık her çift zevkine ve bütçesine uygun nikah şekerini bulmaktadır. Günümüzde nikah şekeri çeşitleri konusunda alternatifler oldukça artmıştır. Dolayışı ile mutlaka çiftlere uygun nikah şekeri bulunmaktadır. Bunların dışında artık nikah şekeri içerisindeki ikramlık olan badem şekeri de çeşitlilik kazanmıştır. Badem şekeri, çikolatalı badem şekeri, lokum, çikolata ya da artık güzel kokular kullanılmaktadır. Bu güzel kokulardan genellikle lavanta kullanılıyor ve günümüzde de badem şekerinden ziyade tercih edilen  lavanta oluyor. Durduğu yerden etrafa güzel kokular yaymaktadır. Bu da çiftlerin isteğine uygun olarak kullanılmaktadır.

Nikah şekeri yapılırken bazı noktalarda önerilerim olacak. Bunlar,

Öncelikle nikah şekeri siparişinizi önceden verin ve nikah şekeriniz önceden elinizde olsun. Çünkü nikah şekerleri elde yapıldığından zaman açısından biraz uzun sürebiliyor. Dolayısıyla önce yaptırmanız fayda sağlayacaktır.

İkinci bir önerim ise, davetiye ile nikah şekerinin birbirine uyumlu olması görsellik açısından çok daha özel olacaktır.

Bir diğer önerim ise, nikah şekeri sayısının davetli sayısında fazla olmasında her zaman eksik olmasından daha iyidir. Fazla geldiği takdirde o mutlu gününüzde yanınızda olamayan sevdiklerinize verebilirsiniz.Evliliğinizi nikah şekeri tadında geçmesi dileklerimle.

.

* Nikah Şekeri Siparişinde Ayrıntılar Nelerdir ?


Ülkemizde nikah şekeri, evlenen çiftlerde kültür, gelenek haline geldi. Nikah şekeri siparişi verirken çiftlerin birçok noktaya dikkat etmeleri gerekir. Düğün mekânına, mekânın renklerine, ayrıca düğün davetiyesine uyumlu olması artı güzellik katacağı inancındayız.  Nikah şekeri çiftin özel zevkine göre farklılık göstermektedir.Nikah şekeri modellerinde çiftler bazen buzdolabı magnetini tercih ederek mutfakta süs olmasın,bazen nikah şekerinin sade olmasını isterler ve sadece tülün içerisinde  badem şekerini,bazen nikah şekerinin kalıcı olmasını isteler ve biblolu nikah şekeri,bazen ise kullanışlı olmasını isterler ayraç nikah şekeri, kağıt tutacı nikah şekeri, tuzluk- karabiberlik  nikah şekeri, lokumluk nikah şekeri,anahtarlık nikah şekeri, çerçeve nikah şekerini zevkine ve bütçesine uygun olarak tercih ederler.

Nikah şekeri içerisine badem şekeri, çikolatalı badem şekeri, güzel kokular, lavanta, lokum, jelibonlar, çikolatalar, kişinin isteğine göre değişik tatlar da hazırlanmaktadır.Bunun için beğenilen nikah şekeri modelini  seçip, hangi şekerlemeyi istiyorsanız  bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Nikah şekerini siparişinizi düğün tarihinizden 15-20 gün önce elinizde olmasında fayda var. Ayrıca davetli sayısı ile aynı miktarda nikah şekeri siparişi yerine her ihtimale karşı daha fazla nikah şekeri siparişi vermeniz daha iyi olacaktır. Bunun dışında beğendiğiniz nikah şekerinin içerisine çikololata isterseniz yaz aylarında eriyeceği için düğün tarihinizden 2- 3gün öncesi elinizde olması daha iyi olacaktır. Önceden hazırlanan çikolata nikah şekeri eriyebilir

.

En Uygun Davetiye ve Nikah Şekeri Hizmeti Burada