Teklif Al

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Hakkında Bilgiler

* Dış Cephe Temizliği Nedir ?

İnsanların bir şeye baktıklarında zihinlerinde oluşan en önemli şey her zaman ilk izlenim olmuştur. Karşınızda duran ister bir insan ister bir yapı olsun ilk izleniminizde dış görünüşe önem verirsiniz. Harabe görünen bir yapıya girmek istemeyebilirsiniz. Ayaklarınız sizi daha temiz ve bakımlı görünen bir yapıya yönlendirebilir. Fakat yapıların kire en fazla maruz kalan bölümü de dış cephesidir. Sahip olduğunuz binanın veya yapının uzman ellerde yeni bir görünüme kavuşacağı garantisini sizlere sunuyoruz.

Dış cephe temizliği önemli olduğu kadar tehlikeli bir temizlik branşıdır. Firmamız iş sağlığı ve iş güvenliğine önem veren yönetici kadrosundan oluşan profesyonel temizlik elemanlarına sahiptir. Özellikle dış cephe temizliği tecrübe isteyen bir temizlik alanıdır. Değişen hava koşulları, diğer fiziksel etmenler yapıların dış cephesini oldukça yıpratmaktadır. Bu yıpranmanın verdiği etkiyle yapı yorgun görünmektedir. Zamanla dış malzemesi aşınmakta ve ortaya oldukça kötü bir görüntü çıkmaktadır. Bu sebeple dış cephe temizliğinin belirli aralıklarla yapılması önemlidir. Çünkü temizlenmeyen kirler tabaka oluşturmakta ve özellikle camlar üzerinde cam pası denilen bir katman haline gelmektedir.
İnsan hayatında çok önemli bir yere sahip olan temizlik bazen kendi imkanlarımız ile yapılabilse de bazı durumlarda elimizdeki imkanlar yetersiz kalmaktadır. Elinizdeki imkanların yetersiz kalması durumunda dış cephe temizliğinde firmamız yüksek iş güvenliği tedbirleri ve profesyonel kadrosu ile hizmetinize hazırdır. Dış cephe temizliği diğer temizlik branşları gibi basit araç ve gereçlerle yapılmamalıdır.


.

* Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Firmalarımız öncelikle insan hayatı diyor ve iş güvenliği tedbirlerini hat safhada tutuyoruz. Uzman ekibimiz dış cephe temizliğinde vinç vb. gibi farklı araçlarla donatılmıştır.
Dış cephede kullanılan malzemeler özellikle cam maddesi kolay zedelenebilir, çizilebilir özelliğe sahiptir. Bu nedenle bu yüzeylere zarar vermeyecek araç ve gereçler kullanılmalıdır.
Kullanılan temizlik maddeleri normal temizlik maddelerine göre kire daha fazla nüfuz eden cinsten seçilmelidir. Diğer sıradan temizlik maddeleri ile yapılan dış cephe temizliği vakit ve iş gücü kaybına sebep olacaktır.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tehlikeyi en aza indirecek ürünler geliştirilmektedir. Bu gelişmelerin takip edilmesi ve uygulanması gereklidir. Firma olarak insan hayatının ne derece önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle dış cephe temizliğinde son teknolojiyi kullanmaktayız.

Dış cephe temizliği dış yüzeyi cam ve kompozit olan binaların artmasıyla ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fakat bu ihtiyaç tecrübesiz eller tarafından karşılanmamalıdır. Dış cephe temizliği ciddi ve tehlikeli bir iştir. Bunun bilincinde olan firmalarımız dış cephe temizliğinde asansör sepet ve teleskopik araçlara sahiptir. Bu araçlara sahip olmanın yeterli olmadığını, bu temizlik araç ve gereçlerinin de bakımlarının tam ve zamanında yapılması gerektiğini düşünmekteyiz. Firmalarmız sizlerin büyük maliyetlerle elde ettiği binaların temiz ve bakımlı görünmesini sağlamak için bulunmaktadır. Tüm bu yasal dayanaklar şirketimiz hazırladıktan sonra uzman kadromuz vasıtasıyla dış cephe temizlemesi yapılacak bina incelenir ve buna göre teklif hazırlanır. İş bitiminde istenmeyen sürpriz sonuçlarla karşılaşmamanız için sözleşme öncesi hazırlıklara oldukça önem veriyoruz. Amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, sizlere daha ekonomik, daha hijyenik, daha kaliteli hizmet sunmaktır. 

.

En Uygun Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti Burada