Teklif Al

Gelinlikçi

Gelinlikçi Hakkında Bilgiler

* Gelin Ayakkabınızı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gelin adaylarımızın hassas oldukları en önemli noktalardan biri de gelin ayakkabısı seçimidir.
Gelin ayakkabısı seçmek o kadar da kolay değildir. Hem çok rahat, hem çok şık, hem de çok uyumlu olması gerekir.

-Rahat olmasına dikkat edin

Gelin ayakkabısını seçerken kesinlikle rahat olması çok önemli! Evet, o modeli çok beğendiğiniz hatta aşık oldunuz, hayalinizde ki ayakkabı! ama hiç rahat değil.. sakın almayın. En güzel gününüzü acılar çekerek mahvetmeyin. İlk etapta size idare edebilirmişsiniz gibi gelecek fakat çok fazla ayakta kalmaktan ayaklarınız şişebilir sizi rahatsız edebilir. Ayakkabınızı seçerken tüm ihtimalleri düşünerek seçmeniz lazım.

-Ayakkabınızın topuğuna dikkat edin

Gelin ayakkabınızda dikkat edeceğiniz konulardan bir tanesi de topuğudur. Topuklu bir ayakkabı giyecekseniz eğer çok dikkatli bir seçim yapmanız lazım. Gelinlik boyunuzu, rahatlık boyutunu, sağlamlığını, gelinliğin duruşunu ve sizin o topuk üzerinde ki duruşunuzu iyice düşünmeniz lazım. Eğer topuklu ayakkabı ile rahat edemem fakat uzun olmak istiyorum diyorsanız plartform topuk tercih edebilirsiniz. Uzun olmam hiç önemli değil diyorsanız babet ayakkabı tercih edebilirsiniz.

-Kullanılan malzemeye dikkat edin

Gelin ayakkabınızı seçerken, kullanılan malzemenin ayak yapınıza uygun olması tercihiniz olmalı. Özelikle ayaklarında sorun olan gelin adaylarımızın önceliği kalitesi ve malzemesi olmalı. Sizi en güzel gününüzde sizi yarı yolda bırakmaması bakımından kullanılan malzemenin sağlamlığı da çok önemli.

-Renk ve modeline dikkat edin

Gelin ayakkabınızı seçerken renk ve modeline dikkat edin. Uzun gelinlik tercih eden gelin adaylarımız, bunu pek önemsemese de her türlü ihtimali düşünmekte fayda var.
Dans ederken, masanızda otururken, fotoğraf çekilirken ayakkabılar hep ön plandadır. Önerimiz iki ayakkabı tercih etmeniz biri çok rahat ve şık diğeri düğün esnasında giymeniz gereken diğeri ise fotoğraf çekimlerinde tercih etmeniz gereken.
Son yıllarda renkli gelin ayakkabıları çok tercih edilen modeller arasında.. özellikle fotoğraf çekimlerinde gelin adaylarımız, renkli ayakkabılarla farklı tarzlar oluşturmakta.

Siz de gelin ayakkabınızı seçerken, bu 4 maddeyi baz alırsanız ayakkabı konusunda sıkıntı yaşamazsınız.
Umarız size en uygun ayakkabıyı bulabilirsiniz.

.

En Uygun Gelinlikçi Hizmeti Burada