Teklif Al

Gergi Tavan

Gergi Tavan Hakkında Bilgiler

* GERGİ TAVAN NE DEMEK?

Gergi tavan normal, sade ve düz tek renk tavan düzenine yeni bir soluk getiren yaratıcı uygulamalardandır. Ortamlara derinlik, farklılık, tarz ve değişiklik eklemek isteyenler için gergi tavan iyi bir dekorasyon fikridir. Gökyüzü, açık ve aydınlık bir tavan ve daha bir çok farklı tarzda gergi tavan oluşturulabilmektedir. Ayrıca eğimli bükümlü gergi tavan tasarımları da yapılabilmekte ve böylelikle ilgili mekanlarda daha çok boyut oluşturulabilmektedir. Çok sık kullanılmasa da tercih edildiğinde uzun süre sorunsuz kullanılabilen kaliteli malzemelerle çalışılan ürünlerdir. 

.

* GERGİ TAVAN NERELERDE KULLANILIR?

Gergi tavan yapısı ve özellikleri gereği evlerde çok sık rastladığımız uygulamalardan değildir. Müzeler, otel lobileri, hastaneler, düğün salonları, sanat galeri merkezleri, alışveriş merkezleri, mağazalar konferans salonları ve derinlik katılması gerekli olan tüm benzer mekanlarda sıklıkla görmemizse mümkündür. Bu bağlamda daha çok dikkat çekmesi istenen, daha ferah ve geniş alanlar yaratmak istendiğinde gergi tavanlar tercih edildiğini görmekteyiz.


.

* GERGİ TAVAN FAYDALARI NELERDİR?

Gergi tavanlar uzun ömürlü ürünlerdir. Kırılma, çatlama, çökme gibi sorunlar gözlemlenmez. Renk ve benzeri özelliklerinde solma yıpranma özellikleri olmaz. Uzun süreli garanti teminatları verilmektedir. Temizliği kolaydır. Kullanılan alanlarda daha ferah daha modern ve daha dikkat çekici ortamlar yaratılmasını sağlar. Bükümlü, eğimli gergi tavanlar kullanıldıkları ortamlara boyut kazandırırlar. Gergi tavan için kullanılan malzemeler yapıları gereği esnek malzemelerdir. Bu şekilde müşterilerin isteklerini karşılamada işe yarar ve etkili sonuç veriri ürünlerdir.  


.

* GERGİ TAVAN FİYATLARI NEDİR?

Gergi tavan aslında bilindik sık kullanılır iç dekorasyon ürünlerinden sayılmaz. Hal böyle olunca biraz lükse biraz yüksek kaliteye göre fiyatlandırma yapılması gerekir. Sık kullanılmaması daha özel daha kıymetli yapar gergi tavan uygulamalarını. Haliyle ücretlendirme de bu unsur etkileyici olur. Gergi tavan herkesin yapabileceği kolay bir işlem de değildir. Önce siparişin hazırlanması ardından ilgili mekana monte edilmesi gibi aşamalardan geçildiği için ücrette de işçiliğin etkisi büyür. Özellikle konferans salonları, otel lobileri gibi büyük alanlarda kullanılması ve genişlik etkisi de göz önüne alındığında gergi tavan maliyetli bir iç mekan malzemesi olarak karşımıza çıkıyor.


.

En Uygun Gergi Tavan Hizmeti Burada