Teklif Al

Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası Hakkında Bilgiler

* Halı Yıkama Fabrikası Nedir?

Evlerimizde her zaman için ayağımızın altında olan ve sürekli temas halinde olduğumuz halıların temizliğinden ne kadar eminiz. Halılar her yıl düzenli olarak yıkanmalı ve temizlenmelidir. Halı temizliği sadece üst yüzey değil köklere kadar inen temizlik gerektirir. Bakteri ve mikropların neredeyse hepsi halıların köklerinde yer almaktadır. Elde yıkama ile bu bakteriler gitmez üstüne zaman ve para kaybedersiniz.


.

* Hangi Halı Modelleri Yıkanabilir?

Halı yıkamak için yorulmanıza gerek yok. Halı yıkama fabrikası halılarınız uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde temizlemektedir. Evde yıkarken harcayacağınız su ve diğer temizleyici maddelerin fiyatına hiç yorulmadan her türlü El dokuması, step halı, Şagi halı da dâhil olmak üzere her türlü halınızı yıkatabilirsiniz. Halı yıkama fabrikası halılarınızı özel anti bakteriyel sabunlar ile yıkar ve özel kurutma odalarında kuruttuktan sonra ambalajlar. Halılarınızı verdikten en fazla üç gün sonra tekrar adresinize teslim eder. Halıları alırken veya tekrar götürürken her hangi bir ücret talep edilmez. Hizmetten memnun kalamazsanız da paranız iade edilir.


.

* Halı Yıkama Makinesinde Yıkanan Halı Zarar Görür Mü?

Halı yıkama fabrikalarında bulunan modern halı yıkama makineleri sayesinde halılar üst düzey bir temizlik sürecine girmektedir. Halılar için gereken tüm temizlik işlemleri şirketler tarafından uygulanmakta olup halılar yıkanma aşamasında herhangi bir zarar görmemektedir. Halı yıkama hizmetleri içine yenilerini ekledi örneğin cami halılarını muazzam bir şekilde yıkanabilmekte ve kurutma odalarımızda çok basit olmakta ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir. Dilerseniz yerinde halı yıkama hizmeti alabilirsiniz bu sayede kuru temizleme mantığında halılarınızı yarı ıslak dediğimiz kuru köpük halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.


.

* Halı Yıkama Fabrikasında Onarım Yapılır Mı?

Halı Yıkama fabrikasında halılarınızın yıkanma aşamasından önce eski ve kullanım nedeni ile hasar görmüş olan halıların onarım işlemi yapılmaktadır. Onarım işleminin ardından halılarınızın içerisinde birikmiş olan kir parçacıklarının çırpma işlemi ve vakum ile birlikte arındırma işlemi yapılır. Arındırma işleminin hemen ardından ise tam otomatik halı yıkama makineleri kullanılarak halılarınızın yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi yapılacak olan halılarınızın türü son derece önemlidir. Step halı, şagi halı gibi özel halı türlerinin yıkanma işlemi tamamen kendilerine uygun koşullarda gerçekleştirilmektedir. 

.

En Uygun Halı Yıkama Fabrikası Hizmeti Burada