01 Siyah Cilt Kadın Babet Alınır Mı

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
01 Siyah Cilt Kadın Babet Alınır Mı?
01 Siyah Cilt Kadın Babet Şu Andaki Fiyatı 808.79 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

01 Siyah Cilt Kadın Babet Kullanıcılar Memnun Mu?

01 Siyah Cilt Kadın Babet Hakkında yaklaşık 495 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

01 Siyah Cilt Kadın Babet Ürün Detayları

01 Siyah Cilt Kadın Babet Ürününün Satıcısı, luvishoes 01 Siyah Cilt Kadın Babet ürününü 808.79 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

01 Siyah Cilt Kadın Babet Yorumlar Hakkında Bilgi
808.79 Tl ye satışta olan 01 Siyah Cilt Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
495 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Yumuşacık tam beden
İsim: E** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ekim 2022
Satıcı: Luvishoes

Yorum: muhteşem hem yumuşak hem rahat taban herkese tavsiye ediyorum tam ayak numaranızı alın teşekkür ederim
İsim: B** B**
Tarih: 05 Ekim 2021
Beden: Beden:38

Yorum: Tam kalıp çok rahat. Yumuşacık bir babet. Normalde 37 giyiyorum bunu da 37 aldım tam oldu. hayatımda giyeceğim ilk babet çok beğendim. Ayrıca 2 günde siparişim geldi memnun kaldım
İsim: B** S**
Tarih: 12 Ocak 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Çok çok rahat bir ayakkabı tam numara alabilirsiniz çok kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı. Çok kibar duruyor. 37 tam beden alabilirisniz
İsim: B** B**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: tam kalip yumusacik rahat👍
İsim: a** k**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: Yumuşacık çok kaliteli bir ürün ben tam ayak numaramı aldım.
İsim: B** K**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: 39-40 numara arası giyiyorum 40 aldım çok büyük geldi iade edip 39 aldım çok rahat oldu. Derisi yumuşacık ve çok şık görünüyor kibar duruyor ayakkabı, beğendim diğer renklerini de alacağım.
İsim: N** T**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Bugüne kadar giydiğim en rahat babet olabilir. 38 numara giyiyorum 38 aldım tam oldu. Çok yumuşak çok hafif, yokmuş gibi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: E** T**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: aşırı rahat bir ayakkabı.1 numara büyük aldım
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Beden:41

Yorum: alin aldirin aşırı güzel tam beden
İsim: B** G**
Tarih: 15 Ekim 2021
Beden: Beden:36

Yorum: beğendim rahat kendi numaranızı alabilirsiniz ben 38 numara giyiyorum denediğim gibi rahat oldu çok tatlı 🤍 sorunsuz ulaştı teşekkür ederim.
İsim: E** B**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Derisi çok yumuşak 37 aldım tam geldim babetler giydikçede açılıyor ayak ölçüm 24 cm
İsim: B** D**
Tarih: 09 Nisan 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Halıtelı ve guzel tam numara
İsim: K** Ö**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Ben çok beğendim bir beden küçük de alınabılır ama çok rahat
İsim: r** b**
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: 41 numara giyiyorum, ayaklarım taraklı ve büyük. Hayatımda bu kadar rahat ve yumuşak bir babet giymedim. Bej ve lacivert renklerinden sonra siyahını da aldım. Mutlaka alın, aldırın:)
İsim: D** Ö**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: muhteşem yumuşaklıkta 40 numara babet olmaz normalde çok rahat oldu her rengini alicam
Tarih: 04 Ocak 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Tam numaranizi alin,deri,kullanisli bir urun
İsim: m** k** o**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: çok rahat .. yumuşacık kendi numaranizi tercih etmelisiniz
İsim: m** ş**
Tarih: 23 Ocak 2022

Yorum: yumusacik bir derisi var. bayildim cok rahatlar
İsim: L** A**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Yumuşak, rahat, kullanışlı, ayakkabı alacağım zaman ilk bakacağım satıcı, kalıpları da olması gerektiği gibi, bir numara büyük almayın sakın
İsim: A** T**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: Tam oldu ayakta duruşu mükemmel.derisine ayrı bir bayıldım👍✨
İsim: M** Y**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Yumuşacık çok rahat
İsim: M** s** K**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel yumuşacık
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: 39 kullanıyorum 39 aldim tam oldu ,rahat derisi yumuşak yalnız naçizane önerim bu fiyata tabanı bir tik daha kaliteli olabilirdi luviciğim ,yoksa biliyorsun seviyoruz seni 😊 güncelleme : luvi den bu tarz 3 ayakkabi aldim kısa sürede dağıldılar kalıp şahane ama kalite için aynı şeyi maalesef söyleyemeyeceğim
İsim: S** E** D**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: hızlı teslimat ayakkabıyı tereddüt ederek almıştım daha önce hiç almadığım bi marka ilk denemede rahatsız etmedi sadece her ayakkabıda olduğu gibi bir ayağı biraz sıkıyor gibi onun dışında yumuşacık bi derisi var ayagida derli toplu gösteriyor kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Z** K**
Beden: 19 Ekim 2022

Yorum: hızlı kargo, paketleme de özenliydi, yumuşacık bir dokusu var. fiyat performans ürünü. 1 numara büyük tercih ettim.
İsim: DİDEM Ş.
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: ürünüm çok hızlı bir şekilde geldi. çok yumuşak çok rahat bir ayakkabı. ayaklarım Taraklı olmasına rağmen hiç sorun yaşamadım. ayakta yok gibi. satıcıya ve firmaya yürekten teşekkürler🌹
İsim: B** V**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Kalıbı dar oldu rahat bir babet ama üzülerek iade ediyorum. Ayağınız buçuklu ise üst numarayı alın
İsim: G** A** K**
Beden: 29 Mayıs 2023

Yorum: İnanılmaz rahat bir ayakkabı. Ayak numaram 38.5 rahat olması için 39 aldım ama büyük oldu iade edip 38 numara alacağım. Ara bedenseniz küçük bedenini alın.
İsim: s** G**
Tarih: 07 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

01 Siyah Cilt Kadın Babet Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Ayağımdan çıkıyor ama
Cevap: Ayağınızdan çıkıyorsa herhangi bir ayakkabı lostracısında içerisine kalıp koydurarak sorunu çözebilirsiniz.

Soru: deri renk verirmi acdba
Cevap: Merhaba,Astarsız veya koyu renk astarlı ve deri mostra kullanılan ayakkabılarda derinin doğallığını bozacak ve ayak sağlığını olumsuz etkileyecek kimyasal maddeler kullanılmadığı için, deri rengi ayaklara ve çoraba çıkabilir. Bu tür durumlarda deri ile aynı renk veya koyu renk çorap giyilmesi yada ANTI-COLOR yani boya itici spreylerin kullanılmasını tavsiye etmekteyiz.

Soru: Merhaba 38 bedeni gelecek mi acaba?
Cevap: Merhaba, net bir tarih veremiyoruz maalesef.

Soru: 41 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: 41 tekrar üretime alınır mı stokta var mı
Cevap: Merhaba, Sezon modellerimizde stoklarımız sık sık güncellenmektedir, dilerseniz haber ver alarmı oluşturarak bildirim alabilirsiniz. Luvishoes Ekibi

Soru: selam teMiz deridi?
Cevap: Merhaba, hakiki deridir

Soru: taraklı ayağa olurmu
Cevap: Merhabalar, tarakli ayaklar için uygundur.

Soru: Merhaba deridirmi deri ?
Cevap: Merhaba,hakiki deridir.

Soru: 41 ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: siyah babetin içi nerenk
Cevap: Merhaba, görseldeki ile aynıdır.

Soru: merhaba 42 numarası tekrar stoğa ne zaman gelir
Cevap: Merhaba,42 numara üretimi yoktur.

Soru: 40 numara stok var mı ?
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: Merhaba 41 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: merhaba stoklar ne zaman guncellenir acaba
Cevap: Merhaba, Sezon modellerimizde stoklarımız sık sık güncellenmektedir, dilerseniz haber ver alarmı oluşturarak bildirim alabilirsiniz. Luvishoes Ekibi

Soru: Merhaba acaba hangi kargo şirketinle gönderim olucak teşekkür ederim ilginiz için teşekkür ederim
Cevap: Merhaba,aras kargo ile çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla, Luvishoes ekibi

Soru: merhaba 36 numara bekliyorum stoklar güncellenecek mi?
Cevap: Merhabalar, ilerleyen tarihlerde stokları güncellenecektir. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: merhabalar ayaklarım tarakli. tarakli ayaklar için uygun mi. yani görüntü olarak kötü görünür mü
Cevap: Merhaba, çok geniş taraklı ise görüntü olarak hoş olmayabilir.

Soru: Merhaba siyah 40 yada 41 numara stoklara gelecek mi

Soru: 39 stok ne zaman yenilenir

Soru: 40 numara ne zaman gelir

01 Siyah Cilt Kadın Babet Ürün Görselleri

01 Siyah Cilt Kadın Babet En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü