012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8-curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatına Göre Alınır Mı

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Tavsiye Eder Misiniz?
012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Şu Anki Fiyatı 10949.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürün Hakkında Bilgi

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürününün Satıcısı, DMC 012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı ürününü 10949.0 Tl'den Satılmaktadır.

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
10949.0 Tl ye satışta olan 012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: şiddetle ve gerçekten tavsiye edebileceğim bir yer ürünüm paketlenmesive Kargo olarak hızlı bir şekilde elime ulaştı ve hiçbir şekilde siziuğraştırmıyorlar direkt cihaz kurulu bir şekilde elinize ulaşıyor vekargonuz elinize ulaştıktan sonra ilgi alaka gösterip arayıpilgileniyorlar yardımcı oluyorlar Bu da gayet güzel Teşekkürler DMC
İsim: U** C** Ç**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DMCBİLGİSAYAR

Yorum: gayet güzel sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Güzel paketleme ve hızlı kargo ayrıca hediye de istedim gelditeşekkürler elinize sağlık çok memnun kaldım anında çalıştı sorunsuz bi şekilde🤌🤌🙏🙏
İsim: E** İ**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: ÇOK ARAŞTIRARAK KARDEŞİM İÇİN ALDIK ÇOK MEMNUN KALDIK ÜRÜN PARASINA GÖRECOK İYİ KİM NE DERSE DESİN BU PARAYA ALINACAK EN GÜZEL BİLGİSAYAR VEİLGİ ALAKALARI COK İYİ SADECE ÜRÜN DEĞİL HİZMETTE ALIYORSUNUZ BU PARAYATAVSİYE EDERİM
İsim: Umur D.
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Adnan abi ilk önce çook teşekkür ediyorum ürün gayet güzel özenlepaketlenmiş ve aynen bahsedildiği gibi ama benim için en önemli noktasizin ürününüzün arkasında durmanız beni çok mutlu etti güvenilir birfirma olarak başarılarınızın devamını dilerim…
İsim: Tugay D.
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel uğraştırmıyor hemen takıp çalışıyor. Tavsiyeediyorum herkese ayrıca çok ilgililer ürün teslim edildikten sonraarayıp bir sıkıntı var mı diye soruyorlar. Teşekkür ederim
İsim: B** A**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatına göre makul bir ürün satış sonrası paketlemeleri ve teknikdestekleri çok güzeldi oglum severek oynuyor ilginizden dolayı teşekkür ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Dürüst düzgün firma tavsiye ederim. Kargolama hızlı, paketleme güzelyapılmış. Ürünler bence satış fiyatının çok üzerinde, böyle birbilgisayar, ekran, klavye vs. Parça parça alsan bu fiyatın iki üç katıtoplamda para ödersin. Teşekkür ederim.
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: ürün hızlıca elimi ulaştı ve gayet güzel memnun kaldım satıcıya teşekkür ederim
İsim: I** N**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: üründen çok memnun kaldım dmc firması çok ilgililer kendilerine teşekkürediyorum herkese tavsiye ederim
İsim: O** D**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: ilginizden dolayı teşekkür ederim inşAllah beğenimiz devam eder memnun kalırız
İsim: T** A**
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Beklentilerimin üzerinde Bi ürün kesinlikle kaliteli ve sorunsuz birşekilde çalışıyor Satıcının ilgisi daha da iyi anında soru cevapalabiliyoruz Siparişlerimde artık öncelik bu mağazadan olacak Teşekkürederim dmc Bilgisayar 👍🙏🙏
İsim: E** A**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Ürün gayet güzel. Ben oyun oynamak amacıyla almadım, ev ve okul işlerinihalletmek için aldım. Gayet başarılı ve hızlı.
İsim: O** D**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: çok iyi. teşekkürler
İsim: A** c**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: M** ş**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Ürün Elime Sorunsuz Bi şekilde ulaşti memnunum Ben ,😊😊
İsim: A** Y**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel tak çalıştır. Şahsen çok memnun kaldım.Malzemeler ekranda göründüğü gibi eksiksiz olarak tarafıma ulaştı. Dmcbilgisayara teşekkürler. Kendileri tarafından aranarak pubg, gta v vebazı pes oyunlarını oynayabileceğim konusunda bilgilendirildim. Yalnızoyunları D ye atmam gerektiği de tarafıma bildirildi. Çok teşekkürler:)
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Firma güvenilir ve gönül rahatlıyla alışveriş yapabilceğiniz aynızamanda ürünlerin arkasında duran firma. gözünüz kapalıgüvenebilirsiniz. değil 2-3 yıl ömür boyu garantisini veriyolar yanisadece ürünü satmak değil ürün takibi ve gerektiğinde arkasındadurduğunu gösteren firma. Çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: 2 adet aldım menunum,fiyat performans ürünü.
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: ürün bugün elimize geçti çok iyi oğluma aldım çok sevindi tek sıkıntımızkorgo site girişine bırakıp gitti dairemize çıkartmadı arayıp kapıyabiraktip demesi oldu kargo hariç gerisi tam yıldız teşekkürler
Tarih: 12 Ağustos 2024

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: windows kaç
Cevap: Merhabalar, ürün size Windows 10 kurulu fişe tak çalıştır olarak gelmektedir efendim

Soru: kaç oyun kaldıra bilir ben 30 tane felanoyun Alcam kaldırır mı
Cevap: İsminizi gizlemeden yazarmisiniz lütfen

Soru: Pubg Kaç FPS?
Cevap: Merhabalar,oyun satışımız olmadığı için maalesef fps testi yapmadık efendim,genel olarak pubg GTA 5 valorant LoL knight online ets2 zula roblox Metin2, Minecraft ve benzeri oyunları oynayabilirsiniz

Soru: dirksiyon seti geliyormu
Cevap: Evet görselde gözüken herşey ürün ile birlikte geliyor efendim

Soru: valorant oynanı lıyormu
Cevap: Merhabalar,evet oynayabilirsiniz efendim

Soru: Kusura bakmayın çok rahatsız ettim ama direksiyon bağlantısını satın aldığımda yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhabalar, tabiki oluruz efendim.

Soru: merhaba işletim sistemi nedir . yoksa deneme sürümü olarakmi geliyor
Cevap: Merhabalar, ürün size herşeyi hazır Windows 10 kurulu fişe tak çalıştır olarak gelmektedir efendim

Soru: merhaba Minecraft pubg ve roblox gibi oyunları aynı anda yüklesem hafısası yetermi acaba iyi aksamlar
Cevap: Merhabalar,evet yeterli efendim

Soru: GTA 5 gibi oyunlarda kasma takılma olur mu test edildi mi
Cevap: Merhabalar, kasmadan donmadan oynayabilirsiniz efendim

Soru: 32 GB ram koyulurmu? lütfen cevap verin "..........." yapmayın
Cevap: ... .. ..

Soru: Direksiyon seti masaya sabitlenebir mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba kolay gelsin ekran kaç inç ustam
Cevap: Merhabalar, ilan başlığında yazıldığı gibi efendim

Soru: iyi günler çocuklarım için düşünüyorum oyun haricinde normal bilgisayar gibi kullanabilirler mi ödev ve arastirma çıktı alma vs
Cevap: Merhabalar,evet kullanabilirsiniz efendim

Soru: ekran kartı varmi içinde yoksa o olmadanda oyun oynanabilirmi
Cevap: Merhabalar, görselde gözüktüğü ve ilan başlığında yazıldığı gibi 4GB GT740 Ekran

Soru: Bilgisayarda Windows kaç var
Cevap: İsminizi saklamadan yazarmisiniz lütfen

Soru: World, Excel bulunuyor mu ve yazıcı bağlanıyor mu, ders için soruyorum.
Cevap: Evet bulunuyor efendim.yazicida bağlayabilirsiniz.

Soru: Valorant oynanırmı
Cevap: Evet oynatır efendim.

Soru: merhabalar, direksion seti ile birlikte mi, yani resimdeki olanmi geliyor
Cevap: Merhabalar, evet görselde gözüken herşey ürün ile birlikte geliyor efendim

Soru: mouse kablolu mu?
Cevap: Merhabalar,evet efendim.

Soru: oyunlarda kasma olur mu
Cevap: Aylardır aynı ve benzeri sorulariniza çokça cevap verilmiştir

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürünün Detaylı Resimleri

012x (GTA5) I5-3470,16gb Ram,256gb Ssd,gt740 4gb,128bit,23.8"curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü