0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah En Düşük Fiyat Nerede

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Alınır Mı?
0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Şu Andaki Fiyatı 139.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Hakkında yaklaşık 42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Detaylı Açıklama

MF Product Strike 0182 Mikrofonlu Kablolu Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı Siyah hemen al, hemen gelsin! İşte senin MF’in: MF Product Strike 0182 Mikrofonlu Kablolu Kulak İçi Oyuncu Kulaklığı Siyah, profesyonel oyuncular için özel tasarlanan yapısı ve üstün performansıyla göz doldurmaktadır. Dayanıklı Yapı, Konforlu Tasarım! Dayanıklı ve ergonomik tasarıma sahip bir Gaming kulaklığı arıyorsan, ihtiyaç duyduğun her şeyi bu kulaklıkta bulacaksın! 2 m kablo uzunluğu, çıkartılabilen mikrofonu, 3.5 mm jak girişi ve temiz ses kalitesiyle oyunlarının en değerli aksesuarı bu kulaklık olacak. Oyunlarını ekstra eğlenceli kılacak bu kulaklık ile üstün performansın keyfine varacaksın. Daha fazlası da var, okumaya devam et! Ergonomik Tasarım Bu oyuncu kulaklığı 3.5 mm jak girişine sahiptir. Tüm sesleri ayrıntılı bir şekilde duymanı sağlayan yumuşak silikonları ile konforlu bir kullanım sunar. Çıkartılabilen Mikrofon Kulaklıkta bulunan, ses seviyesini kolayca ayarlamanı sağlayan ses tuşları ve çıkartılabilen mikrofon, oyun esnasında büyük kolaylık sağlar. Dayanıklı Kablo Yapısı Siyah kulak içi kulaklığın dayanıklı kordon tasarım ise uzun ömürlü kullanım sunar. Üstün Ses Kalitesi Dünya çapında birçok oyuncunun ter döktüğü efsane oyunları, bu kulaklığın muhteşem ses kalitesi ile keyif alarak oynama şansını elde edebilirsin.

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Ürününün Satıcısı, MF PRODUCT 0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah ürününü 139.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Hakkında Yapılan Yorumlar
139.9 Tl ye satışta olan 0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: baya iyi kulaklık
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Polosmart

Yorum: fiyatı artmalı yani bı alıcı olarak bunu diyom o kadar iyiiii , hempaketleme hem hızlı gelişi hemde işlevi çok iyii alın aldırın hiçdüşünmeden alabilirsiniz hem oyun oynayıp hem ders çalışan biriyim çokamaçlı kullanım içinde ideal kendi malıms gibi nerdeyse reklam yaptımçünkü Cook iyi 🥳satıcıya sonsuz teşekkürler 😂
İsim: N** ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendik fiyat performans ürünü
İsim: U** Ö**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürünün ses kalitesi iyi mikrofonu henüz deneyemedim. Kargosu çok özenlipaketlenmişti teşekkür ederim
İsim: Z** K**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: çok güzel kullanisli tavsiye ederim
İsim: m** k**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: iyi baya iyi
İsim: q** m**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Düşünmeden alın baya iyi
İsim: S** Ç**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Şu ana kadar aldığım en iyi kulaklık diyebilirim kalitesi çok güzelpaketleme 10 numara teşekkürler <3
İsim: F** D**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim ses kalitesini hepsi görsel olarakta süper
İsim: C** A**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ürün gayette beğendim ucuz fiyatlı kaliteli oyuncu kulaklığı
İsim: M** U** Ş**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Ürün güzel paketlenmişti. Kargo hızlı geldi. Bir sıkıntı yok çalışıyor.Kablo giriş kısmı çok iyi kolay kırılmaz. Ekstra mikrofon takılmasınormal kablolu kulaklıkların önüne geçiyor.
İsim: B** M** T**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: çok sağlam yıllardır kullandığım ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Çok iyi mikemmel
İsim: R** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: Latif D.
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Ben 47 lirayken almıştım şimdi 90 lira olmuş indirim olursa alabilirsiniz
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: güzel ürün kullanisli
İsim: Serap K.
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: mikrofon kalitesi çok iyi değil ama gideri var
İsim: İ** H** a**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: M** A**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: aşırı iyi bu fiyata almayan pişman olur
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: fena deyil
İsim: K** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürün elime hızlı ulaştı ve ürün gayet iyi bir perfonmansı var bu ürünubu fiyata bulmak çoh güzel.. karizmatik duruyor.
İsim: A** e** k**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: pubg oynamak için aldım. bu kadar bass ve kalite görmedim. sesi kısarakoynuyorum aşırı ses var. alınabilir en iyi kulaklık süper teşekkürler
İsim: M** G**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: çok iyi bi ürün bu fiyata daha iyisi yok
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: fiyatına göre fena değil , müzik dinlemek için kesinlikle iş görmez.oyunlarda iyi kötü idare eder bir performans veriyor.
İsim: Z** G**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: kesinlikle almayın 1 ay kullanırsınız en fazla
İsim: R** ö**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: güzel ama iki tane aldım biri bozuldu garantiye yolladım bakalımyapicaklar mi
Tarih: 31 Ekim 2021

Yorum: ürünü alalı beğenerek aldım fakat 4 ay kullandıktan sonra mikrofonuntakıp çıkarıldığı sol kulaktan ses kesildi ve dolayısıyla mikrofondaçalışmıyor ama bu alınmayacak bi ürün anlamına gelmiyor benimki büyükbir talihsizlik diye yorumluyorum
İsim: Süleyman K.
Tarih: 24 Aralık 2023

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Kablosunun uzunluğu ne kadar acaba ?
Cevap: Değerli müşterimiz, kablo uzunluğu 2 metredir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: gürültü önleyici varmı ve telefonda takiliyormu motorda kullanicam
Cevap: Değerli Müşterimiz, gürültü önleyici mevcut değildir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bilgisayarda discord Skype gibi mikrofon gerektiren uygulamarda kullanım sağlayabiliyormuyiz
Cevap: Değerli Müşterimiz, kullanım sağlayabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ses dışarıdan bakıldığında ses geliyor mu ??
Cevap: Değerli müşterimiz, dışarıya ses vermemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar strike 0643 ürününüzdeki gibi nereye takılıyor mikrofon veya mikrofon varmı
Cevap: Değerli müşterimiz, mikrofon kulaklığa takılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: razer barracuda kulaklığa uygun mudur? yani sadece mikrofonu direk kulaklığa takabilir miyiz jack girişiyle?
Cevap: Değerli müşterimiz, uyumlu değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: neden fiyatı bu kadar düştü?
Cevap: Merhaba, Monofiyat; kampanya, fiyat ve stok bilgilerini saklama hakkını gizli tutar. Bizi takip etmenizi önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mikrofon var mıdır
Cevap: Değerli müşterimiz, mikrofon bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: aynı ürün den kullanıyordum çok iyi geleli pubg için çok iyi o yuzden aynısından alıyorum birşeyi merak ediyorum ürünü kulak kısmındaki aparatı bir türlü kullanmadım neden acaba
Cevap: Değerli müşteirmiz, aparat kulak içine oturtulmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar kulaklıkta kaç adet çıkış vardır yani kulaklık için ayrı mikrofon için ayrımı?
Cevap: Değerli müşteirmiz, 1 adet çıkış bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Garantisi var mı?
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz 2 yıl servis garantilidir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mikrofonu cikarincada karşıya ses iletebiliyormuyuz yoksa sadece mikrofon takiliykenmi sesimiz gidiyor karşıya detaylı cvp veririseniz sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz,mikrofonu çıkarınca sesi iletebilirsiniz, ancak takılı olduğu kadar ki verimliliği alamayabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba Jack girişi 3.5 mi yoksa 3.1 mi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, 3.5 mm jak girişine sahiptir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 3.5 mm jack girişlimi bide xbox koluna uyumlumuduri
Cevap: Değerli müşterimiz, 3.5 jack girişe sahiptir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Xbox koluna takılabilir mi ? uyumlu mudur
Cevap: Değerli müşterimiz, uyumludur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: cihaz kac db ?
Cevap: Merhabalar, Ses yüksekliği: 92dB+-3dB Saygılarımızla,

Soru: iPhone için de varmii aynısı
Cevap: Değerli Müşterimiz, iphone için mevcut değildir.Sağlıklı günler dileriz.

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah Ürün Görselleri

0182 Kablolu Kulak Içi Gaming Kulaklık Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü