09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu-h En Düşük Fiyat Nerede ?

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Güncel Fiyatı 34999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Ürün Hakkında Bilgi

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Ürününün Satıcısı, Arçelik 09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h ürününü 34999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Ürünü Kullananların Görüşleri
34999.0 Tl ye satışta olan 09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Kargo çok hızlı geldi rengi modeli çok güzel gerçekten salonuma yakıştı ve elektronik eşyalarımla çok uyumlu oldu performansı da çok iyi arçelik kalitesi servis çalışanları da iyiydi satıcıya teşekkür ederim inşallah uzun ömürlü kullanırım 🖤
İsim: B** N** Ş**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Durmaz DTM

Yorum: Ürün gayet güzel soğutuyor
İsim: M** K**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BIRBEYAZ

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Akıllarda Kalan Sorular

Soru: selamlar, servisi çağırdığımızda klima kuruluşu ücretsiz mi ?
Cevap: Merhabalar, montaj ücretsizdir. 5 metreye kadar borulama montaj hizmetine dahildir. Elektrik aksamı size aittir. İyi günler.

Soru: Dış motorutla beraber dimi
Cevap: Merhaba Evet

Soru: Selamun aleyküm kaçlık bu kilima
Cevap: Merhabalar ürün 9000

Soru: Ürün Arçelik garantisi kapsamında mı ?
Cevap: Merhaba ürün Arçelik garantisi altındadır. İyi günler.

Soru: Klimayı kim kuracak aldığımızda
Cevap: Efendim ürün elinize geldikten sonra 24 saat içerisinde servis klimanın kurulumunu yapıcaktır.

Soru: renk siyah mı? fotoğrafta beyaz görünüyor da?
Cevap: Merhaba ürün siyah renktir iyi günler

Soru: Telefon uygulaması için barkod ve cihaz ürün numarası istiyo ben onları temizlerken söküp attım tekrar nerden bulabilirim
Cevap: servis ile görüşmeniz gerekmektedir

Soru: Kaç m2 lik alan içerisinde etkili ve rantabl olabiliyor ?
Cevap: Merhaba ürün teknik sorularınıza ne yazık ki yanıt veremiyoruz ayrıntılı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler.

Soru: 25m2 odayı soğutabilir mi
Cevap: Merhaba, evet efendim soğutur.

Soru: 18 lik mi acaba
Cevap: Merhaba, 9 binliktir efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Çalıştığında açılan kapak camlı mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, böyle bir bilgiye maalesef ki sahip değiliz. Detaylı bilgiyi üretici firmadan edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h Fotoğraf Ve Görseller

09560 Mirror Smart Inverter Siyah Klima 9000 Btu/h En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü