1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Tavsiye Eder Misiniz ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Satın Alır Mısınız?
1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Güncel Fiyatı 479.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Alanlar Memnun Mu?

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Detaylı Açıklama

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Ürününün Satıcısı, Ventino Silver 1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 ürününü 479.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Kullanıcı Geri Dönüşleri
479.99 Tl ye satışta olan 1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: hediye kutusunda geldi, güzel ürün.
İsim: d** a**
Tarih: 11 Ağustos 2022
Beden: Beden:20 cm
Satıcı: Ventino Silver

Yorum: Güzel ürün
İsim: N** B**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Merhaba sipariş elime ulaştı kalite olarak mükemmelsiniz zaten sizden 3. Alışverişim ama bileklik 20 cm yazıyor 16,5 cm olarak geldi bileğime takamıyorum nasıl çözebiliriz
İsim: Ayberk D.
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel sadece bi tık kısa
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: urun gayet güzel naif bir ürün, ben resimlerde süzme bileklik diye düşünerek almıştım ama değilmiş görselden kaynaklandığını duyuyorum. emeginiz için teşekkürler.
İsim: t** ö**
Tarih: 24 Kasım 2023

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Merak Edilenler Neler?

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, trendyol express ve mng kargo ile gönderdim yapmaktayız

Soru: ürünün 19cm 20cm stokları ne zaman yenilenir ?
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Seçtiğiniz bedenin bildirimlerini açarak bizi takipte kalın..

Soru: iyi akşamlar spiga 1.5mm 21cm bedeni ne zaman gelir stoklara
Cevap: Merhaba, yakın vakitte eklenecektir efendim.

Soru: Merhaba uzunlugunu 15 sm yapmak mumkunmudur efendim
Cevap: Merhaba, efendim siz dışarıda herhangi bir kuyumcudan destek alarak kısalttırabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Garantisi var mı
Cevap: Merhabalar efendim ürünlerimiz 1 yıl ücretsiz bakım garantisi altındadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün kaç gram acaba
Cevap: Merhabalar efendim Ortalama Ağırlık: 4 ± gram dır.

Soru: Merhabalar, bu üründen bir tane aldım. Çok memnun kaldım. Yılan Zincir Bileklik modelden almak istiyorum. Sayfanızda göremedim. Satışta olacak mı?
Cevap: Merhabalar, yılan Zincir Model bileklikliğinizin renkleri ile birlikte 2 hafta içerisinde satışa sunulacaktır. Memnun kalmanız bizleri mutlu etti efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün boyu 20 cm olması gerekirken yorumlarda daha kısa olduğu yazıyor satın alırsam ürün 20 cm olarak gelecek mi?
Cevap: Merhabalar efendim evet açıklamalarda bulunan özellikler ile aynı şekilde gönderim sağlanacaktır. Ürün 20 CM uzunluğundadır. Yorumlardaki müşterimizin ki tedarikten kaynaklı karışıklık oluşmuş daha sonra destek sağlanıp değişimi sağlanmıştır. Teşekkürler iyi günler dileriz.

Soru: Spiga bileklikte 19 cm ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, kısa süre içinde stoklarımıza eklenecektir. Bizi takipte kalın..

Soru: Bilek ölçüm 16 cm bunun için ne yapmalıyız bu ürünü kullanabilmem için
Cevap: Merhaba, 19 cm’ini alabilirsiniz, biraz bol duracaktır, genelde de bol tercih edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kolay gelsin ürünün daha kalını ve 17 cm olanı var mı acaba?
Cevap: Merhaba, 17 cm üretimi yapılmamaktadır maalesef. Sevgiler..

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 Görsel Galerisi

1,5mm Spiga 925 Ayar Gümüş Erkek Zincir Bileklik Veb-5257 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü