1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Bu Ürünü Almalı Mı ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci En Ucuzu Nerede Bulunur?
1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Şu Anki Değeri 89.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Ürün Açıklaması

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Ürününün Satıcısı, Eynel 1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci ürününü 89.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Ürünü Kullananların Görüşleri
89.99 Tl ye satışta olan 1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Oğluma beslenmesi için aldım meyvesuyu falan koymak için tam düşündüğüm gibi geldi teşekkürler
İsim: i** g**
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Eynel Store

Yorum: boyutu vs; stedigim gibi ama içecek akitiyor
İsim: G** Ö**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: çok kötü plastik kokusu var ve plastiği kalitesiz
İsim: s** s**
Tarih: 15 Aralık 2023

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba ürün bpa içeriyor mu plastiği kaliteli mi
Cevap: Merhabalar, BPA içermez, kaliteli plastikten üretilmiştir.

Soru: Pembe varmı acaba
Cevap: Merhaba, maalesef yok efendim.

Soru: pembe gonderirmisiniz
Cevap: Merhaba, pembe stoğumuz tükendiğinden dolayı pembe renk göndermeyi garanti edemeyiz, sizin için tekrar bir stok kontrolü yapıp talebinizi yerine getirmeye çalışacağız.

Soru: merhaba, plastik kaç numara?
Cevap: Merhaba, 5 numara ve BPA içermez.

Soru: merhaba plastik numarası nedir
Cevap: Merhaba, 5 numaradır ve BPA içermez.

Soru: ürün rengi belirtilmemiş lütfen farklı bir renk göndermeyiniz turuncu talep etmiştim
Cevap: Merhaba, talebiniz dikkate alınacaktır.

Soru: Mavi rengini istiyorum şu makarası
Cevap: Merhabalar, talebiniz yerine getirilecektir.

Soru: turuncu yollarmisiniz sipari s verdim de
Cevap: Merhaba, talebiniz yerine getirilecektir.

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci Detaylı Resimler

1 Adet 250 ml Küçük Su Şisesi, Renkli Plastik Çocuk Matarası, Okul Öğrenci En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü