1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Bu Ürünü Almalı Mı ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet En Ucuzu Nerede Bulunur?
1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Şimdiki Fiyatı Ile 43.55 Tl'den Satılmaktadır.

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Memnuniyet Oranı Nedir?

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Detaylı Bilgi

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Ürününün Satıcısı, Konsol İstasyonu 1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet ürününü 43.55 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Kullananlar
43.55 Tl ye satışta olan 1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Fiyatına göre ürün çok güzel birebir aynısı olmasada oynarken farkettirtmiyor . Yanında şeker göndermiş çok teşekkür ediyorum .
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: POP KONSOL

Yorum: Güzel ürün sorunsuz taktık
İsim: Ş** G**
Tarih: 17 Aralık 2021
Satıcı: Royal Playstation

Yorum: Göründüğü gibi sorunsuz geldi
İsim: N** D**
Tarih: 14 Ocak 2022
Satıcı: Fame Yeşilköy

Yorum: kalite orta
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: gayet kaliteli, kendim değiştirdim sorun olmadı
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: 3 parça geldi tşk
İsim: U** S**
Tarih: 01 Ocak 2022
Satıcı: Royal Playstation

Yorum: 1 tanesi kırık geldi
İsim: A** s**
Tarih: 19 Aralık 2021

Yorum: 2 adet geliyor güzel
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: Bu ürünü sakın almayin 2 adet gönderiyorum diyor 1 adet gönderiyor üründe resimdeki gibi kaliteli değil dandik bisey bulasmayin zaman kaybı
İsim: gökay y.
Tarih: 02 Kasım 2021

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Sıkça Sorulan Sorular

Soru: urunu siparia ettim 1 adet geldi
Cevap: Efendim açıklama ve ürünün ana baslıgında 1 adet olduğu yazıyor 1 adet fiyatıdır bu

Soru: Merhaba Ps 2 koluna gidermi?
Cevap: Olmaz. Net. Olmaz olmaz olmaz. Başlığa bakabilirsin, ps2 yazmıyor. Ps2 yazan bulmalısın.

Soru: iyi günler acaba bunun ic genisligi kac
Cevap: Merhabalar efendim şu an depodaki arkadaşlarım yanıt vermiyor ama standart ps4 kol topuzudur. Başka ürünler için soruyorsanız uyum sağlayacağını sanmıyorum

Soru: tamiri kendimiz yapsak olur mu veya Tamir nasıl yapılıyor
Cevap: Evet, uyumludur.

Soru: Ürün 2 adet gönderilmiyormuydu
Cevap: Merhaba, hayır hem ürün başlığında hem ürün açıklamasında 1 adet olarak birkaç defa belirtilmiştir Ürün Adı: Konsol İstasyonu 1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Ps4 Analog Başlık Ürün açıklaması: Playstatıon 4 için Ps4 v2 (gri) kol tamiri için analog topuzu Oyun kolu tamirinde kullanılan yedek parça (1 adet topuz) Fiyatıdır.

Soru: V2 demişsiniz ama V1 e uyumlu degilmi
Cevap: Tüm ps4 modellerine uyumludur. Topuzun farklı versiyonu yok. Tek çeşit.

Soru: Ürün orijinal midir
Cevap: Merhabalar hayır değildir malesef ama A kalite bir üründür sony'nin orjinal yedek parçaları yok malasef

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet Ürünün Fotoğrafları

1 Adet Playstation 4 Uyumlu Ps4 Analog Topuz V2 Gri - Kol Tamiri Yedek Parça 1 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü