1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap - Ayak Cilt Bakım Alınmaya Değer Mi

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Alınır Mı?
1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Şu Anki Satış Fiyatı 69.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Detaylı Açıklama

Yoğun Nemlendirme: Silikon jel yapısı, topukları nemlendirerek çatlak ve kuruluk sorunlarını giderir. Düzenli kullanımda yumuşak ve pürüzsüz topuklara kavuşmanızı sağlar. _x000D_
_x000D_
Rahat ve Esnek: Esnek yapısı sayesinde ayaklarınızı sıkmadan rahatça giyilebilir. Her ayak numarasına uygun şekilde esneyerek konforlu bir kullanım sunar. _x000D_
_x000D_
Cilt Bakımı Desteği: Nemlendirici etkisiyle ayak cildinin sağlığını korur ve bakım yapar. Ölü derilerin yumuşatılmasına yardımcı olarak pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. _x000D_
_x000D_
Çatlak Önleyici: Topuk çatlaklarını önlemek ve iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Silikon jel tabakası, nemi hapsederek topukların kurumasını engeller. _x000D_
_x000D_
Yeniden Kullanılabilir: Dayanıklı malzemesi sayesinde yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilir. Uzun süreli kullanım için ekonomiktir ve çevre dostudur. _x000D_
_x000D_
Uyku Esnasında Kullanım: Gece yatarken kullanıldığında, uyku boyunca ayaklarınızın nemli kalmasını sağlar. Sabah kalktığınızda daha yumuşak ve sağlıklı topuklar elde edersiniz. _x000D_
_x000D_
Hipoalerjenik Malzeme: Cilt dostu malzemelerden üretilmiştir ve hassas ciltler için uygundur. Alerjik reaksiyon riskini en aza indirir. _x000D_
_x000D_
Hareket Özgürlüğü: İnce yapısı sayesinde ayaklarınızda kalınlık hissi yaratmaz ve günlük aktivitelerinizi rahatça yapmanızı sağlar. Spor ayakkabılar veya terliklerle rahatlıkla giyilebilir. _x000D_
_x000D_
Kullanıcı Dostu Tasarım: Giyip çıkarması son derece kolay olan bu çoraplar, herkes için uygun bir kullanım sunar. Günlük bakım rutininize rahatlıkla entegre edilebilir. _x000D_
_x000D_
Ayak Kokusu Kontrolü: Ayakların nemli kalmasını sağlayarak kötü kokuların oluşmasını engeller. Temiz ve taze bir his sunar. _x000D_

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Ürününün Satıcısı, ARVALE 1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım ürününü 69.0 Tl'den Satılmaktadır.

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Ürün Hakkındaki Yorumlar
69.0 Tl ye satışta olan 1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok güzel harika
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: ARVALE

Yorum: cok begendim
İsim: S** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Yumuşak bir dokusu var, ürünü şimdi krem sürüp giydim ama her iki tabanda da delik var
İsim: B** A**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: urunu aldigim kulalanmaya basladim 3 gun delindi kaliteden odun vermedi
İsim: D** ö**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: biraz ince ,koptu kopucak gibi ama f/p ürünü.idare eder.krem sürüp giyip uyuyorum .ayaklarıma iyi geldi
İsim: S** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: ürün cok ince umarım cabuk yıpranmaz ayrıca gönderdiğiniz hediye için cok tesekkur ederim cok incesinix
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel yürürken dikkate edilmesi gerky yoksa kayma ihtimali yüksek su değdi an çok dikkat edilmesi gerky
İsim: a** m**
Tarih: 09 Eylül 2024

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Ürüne Dair Sorular

Soru: 39 numara ayağa olur mu?
Cevap: Olur efendim

Soru: 40 numara ayağa olur mu
Cevap: Evet efendim

Soru: hangi kargo ile gönderım sağlıyorsunuz ?
Cevap: Merhabalar, Sendeo ile çalışıyoruz.

Soru: Merhaba şu an elinizde var mı
Cevap: Evet efendim

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım Resim Ve Fotoğraflar

1 Çift Silikon Jel Topuk Nemlendirici Çorap | Ayak Cilt Bakım En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü