1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ayca

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
289
0
0
1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Şu Anki Satış Fiyatı 159.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Detaylı Açıklama

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Ürününün Satıcısı, CKSpor 1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 ürününü 159.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Son Yorumlar
159.0 Tl ye satışta olan 1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: tesekkir ederim.gayet guzel
İsim: M** B**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CKSpor

Yorum: 2 kg vardı bunu da aldım memnunum
İsim: Gülüzar Y.
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Başlangıç için yeterli
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Temmuz 2024

Yorum: Pislik içinde geldi ürünler iadeyle uğraşamadım ama tonla iş çıktı bana yıkamakla uğraştım..
İsim: H** D** D**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: sağlam geldi ama tozlu kullanılmış gibi anlamadım
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mart 2024

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Bilgi Yok

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 Resim Ve Fotoğraflar

1 kg X 2 Adet Köşeli Plastik Dambıl Ağırlık Seti CKS137 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü