10-inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Tavsiye Eder Misiniz-

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M En Düşük Fiyat Nerede?
10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Şu Anki Fiyat Aralığı 319.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Kaç Kişi Memnun?

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Ürün Özellikleri

Işıklı telefon tutucu minimum 70 cm maksimum 210 cm boyu ile avantaj sağlar. Ayarlanabilen boyutlar çekimin kalitesine, ortamına ve amacına göre değişkenlik gösterir. _x000D_
Kumandalı tripod 72 adet LED ile döşelidir. Aydınlatma özelliği gören çok sayıdaki LED tasarım ekranda kaliteli bir görselin oluşmasını mümkün kılar. _x000D_
Youtuber ışıklı tripod 4 farklı aydınlık seviyesi sunar. Düşükten yükseğe olacak şekilde ayarlanan ışık miktarı aynı zamanda soğuk ya da sıcak tonlar olarak değiştirilir. _x000D_
Makyaj ışığı yuvarlak tripod 26 cm çapında bir halka görevi üstlenir. Profesyonel çekimleri mümkün kılan geniş bir ışık yayma alanına sahiptir. _x000D_
10 inç ring light 360 dereceye kadar dönüş sağlayabilir. _x000D_
_x000D_

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Ürününün Satıcısı, aktaşdijital 10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M ürününü 319.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Yorumlar Ve Değerlendirmeler
319.0 Tl ye satışta olan 10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Ürün sağlam ve kullanışlı ayrıca kurulumu çok basit. Farklı ışıkseçenekleri var ve parlaklığı kisabiliyor ve arttırabiliyorsunuz.Telefontutacağı bir harika. Bence bu paraya 10 numara bir ürün. Şiddetletavsiye ederim.
İsim: T** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Emarketimm

Yorum: Kısa süre içinde elime ulaştı tam bir fiyat performans ürünübeklentimizi karşıladı çok kullanışlı ve piyasaya göre çok uygun fiyatlıtavsiye ediyorum tereddüt etmeden alabilirsiniz ayrıca satıcıya teşekkür ederim
İsim: D** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: beklentinin üzerinde bir ürün fiyat performans acısından gayet başarılıyigenime hediye aldım cok begendi. hatta öbür yigenim icinde siparişgecicem ihtiyacı olan kacırmasın bence gönül rahatlı ile alabilirsiniz.
İsim: ö** k**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Piyasanın en uygunu, hızlı kargo, dikkatli incelendiğinde kurulumu daoldukça basit
İsim: Muhammed A. A.
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Ürün 10 inç değil küçücük bir şey tabiki fiyatına göre normal.Ayrıcaasla bükülmüyor.Ne öne ne arkaya nede yanlara bilginiz olsun
İsim: H** B**
Tarih: 06 Ekim 2024

Yorum: Ürün paketi ezik ve yırtıktı. Ayağı yamuk geldi. Işık renkleri güzel amamaalesef iade ediyorum.
İsim: D** T**
Tarih: 04 Ekim 2024

Yorum: Ürün kırık geldi
İsim: Ü** K**
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: Sağlam geldi ve paketleme özenliydi. Tek sorun ışığının pirize takılıkullanılması gerekmesi. Onun dışında kullanışlı
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: çok beğendim severek kullanıyorum inşallah ledi hemen bozulmaz
İsim: Z** D**
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve elime katkısız şekilde geldi ve hızlı geldi gayetgüzel ürün
İsim: N** K**
Tarih: 29 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün hızlı kargo ilgili satıcı tavsiye ederim
İsim: O** A**
Tarih: 28 Eylül 2024

Yorum: Bu fiyaya harika, teşekkürler
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: Ürün sorunlu çıktı led vidalarla uyuşmuyor
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: paketlemesi iyi yapılmış ☺🙏🏻
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım gerçekten. 14 plus kullanıyorum telefon tutacağı tam uydu 3farklı renkte ışık ve derecelerini de ayarlayabiliyorsunuz lamba daoynar başlık çok amaçlı kullanılabilir 👍🏼
İsim: A** Ç**

Yorum: 3 adet sipariş verdim 1 adet gönderdiler. Elime ulaşan 1 adet ürün iseeksik parça geldi.Mağduriyetimin acil giderilmesini talep ediyorum!!!

Yorum: parçası eksik geldi satıcıdan talep ettim geri dönüş bekliyorum
İsim: g** u**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: fp ürünü sağlam pakette geldi
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: Çok kaliteli değil ama rahat kullanılır
İsim: K** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Diğer satıcılardan uygun fiyatı ve gayet sağlam elime ulaştı .Ürünaydınlatması çok güzel. 3 farklı ışık modu var.Akşamları lambaderolarakta kullanılabilir.Fiyat performans ürünü gönül rahatlığıylaalabilirsiniz .Satıcıya teşekkür ediyorum.
İsim: Yakup B.
Tarih: 26 Ağustos 2024

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: hangi renkler var
Cevap: Merhaba beyaz sarı ve ikisinin arası bi ton var 3 tonda renk var yani ışık gücüde artırılıp azaltabilmekte

Soru: Merhaba fotoğraf makinesi tutar mı
Cevap: Malesef tutmaz

Soru: merhaba tepeden çekmek için dönüyor mu yemek videosu için?
Cevap: Merhaba evet yemek videosuna uygundur istediğiniz açıya ayarlayabilirsiniz

Soru: merhaba kısaltabiliyor muyum mesela makyaj masamn üstüne koyabilir miyim hem kısa hem uzun kullanmak istiyorum
Cevap: Merhaba kısalabiliyor ancak masa üstüne koymaya uygun deildir

Soru: uzaktan kumanda var mi paket içeriği nedir
Cevap: Merhaba uzaktan kumandası yoktur kablalu ışık yakmak için kumandası vardır.iyi günle

Soru: Boyu ne kadar uzuyor
Cevap: Merhaba 2.10 cn ye kadar uzamakta

Soru: Merhaba elektrikle mi çalışıyor?
Cevap: Merhabalar evet kablolu elektrikle çalışıyor.

Soru: Kaç renk ışık yanıyor
Cevap: Renkli değildir gün ışığı ve beyaz tonunda yanmaktadır.

Soru: Pro max e uyumlu mu tlefonn tutacağıı
Cevap: Merhaba evet uyumludur

Soru: Merhaba iphone 15 pro telefonu tutucusu tutuyor mu? Uygun mu? Düşüyor vesaire gibi yorumlar vardı kullanıcılardan.
Cevap: Merhaba evet uyumludur. Daha önce kullanan müşterilerimizden bu şekilde olumsuz bir dönüş almadık.

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Masa üstüne koyabilir miyim?
Cevap: Merhaba trendyol Expres masa üstüne uyumlu deildir onun için masa üstü modelini almalısınız

Soru: ayaklar plastik mi metal mi
Cevap: Merhaba metaldir

Soru: İphone 7 plus ve 11 ile uyumlu mudur ?
Cevap: Tabi uyar efendim

Soru: Telefon koyma yeri yatay da oluyor mu? Yani hem dikey hem yatay çekim yapılabilir mi?
Cevap: Tabi telefon başlığı dönüyor

Soru: Mərhəba.13 inç varmı?
Cevap: Merhaba Malesef bizde yok ama trendyolda bulabilirsiniz😊

Soru: merhaba boyu nasıl uzuyor acaba acil cvp lütfen
Cevap: Merhaba 2 katmanlı ayağı var ordan gevşetip alçaltıp yükseltebilirsiniz🙏

Soru: O hangi ürün oluyor masa üstü
Cevap: Aktaşdijital 10inç masa üstü yazarsanız çıkacaktır

Soru: hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Trendyol Expres

Soru: Pc arkasına yüzüme odaklı spot ışık olarak kullanmak istiyorum yeterli ışık verirmi yayın için
Cevap: Merhaba evet ışık ın yeticegini düşünüyorum ancak çok profosyonel bir şey istiyorsanız daha güçlü modelleride var

Soru: مرحبا أبي، السلام عليكم، هل لديك هاتف معك؟
Cevap: Merhaba Türks

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M Fotoğraf Ve Görseller

10"inç ring light Youtuber Tiktok Çekim Işıklı Telefon Tutucu Influencer Makyaj Işığı 2.10 M En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü