10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Alanlar Memnun Mu-

Reyhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. En Ucuzu Nerede Bulunur?
10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Şimdiki Fiyatı Ile 335.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Kullanıcılar Memnun Mu?

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Teknik Detaylar

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Ürününün Satıcısı, BAY TECHNOLOGY 10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. ürününü 335.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Kullanıcı Yorumları Nasıl?
335.0 Tl ye satışta olan 10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: harika çok başarılı
İsim: B** b**
Tarih: 18 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknolojimarketing

Yorum: Gayet güzel teşekkürler
İsim: i** i**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: cok cok coookk güzel ❤😇
İsim: A** Y**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: Çok güzel❤
İsim: Şeyma G.
Tarih: 07 Ocak 2022
Satıcı: Hacigo

Yorum: Gayet iyi ürün kaliteli memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2021

Yorum: Fiyat performans olarak gayet yeterli bir ürün. 3 adet renk fonksiyonumecut, parlaklık ayarları mevcut. Tek eksisi usb ile elektrik alıyor,herhangi bir mobil şarj adapdörünüz varsa onunla kullanabilirsiniz. 150₺altı bir ürün için gayet yeterli performansı var. Almayı düşünenarkadaşlara tavsiyemdir.
İsim: R** A** K**
Tarih: 09 Aralık 2021
Satıcı: Trend Stone

Yorum: çok güzel teşekkür ediyorum efendim
İsim: m** ö**
Tarih: 24 Kasım 2021
Satıcı: linArya

Yorum: beş para etmez
İsim: Y** Y**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Satıcı: AydemirTech

Yorum: Ürün kendi kendine kırıldı hiç kullanmadıgım halde
İsim: N** t**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: keliteli bir ürün ve çok özenli geldi tsk ederim
İsim: F** G**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: ürün konusunda olumsuz yorumlar yapılmış ve kargoda uzun bir süregelmediği için ürün eksik yanlış kırık gelecek diye tedirginlik yaşadımama çok şükür sorunsuz geldi. tek sorun paketleme çok kötüydü kırılmıştıolabilirdi şans eseri sağlam gelmis diyebilirim paketlemeye daha çoközen gosterilmeli. birde kargo baya geç geldi.
Tarih: 03 Ocak 2022

Yorum: Ürün kırık geldi firma kabullendi ve parca yolladı ama oda kırıktı veiade tarihi gecti kırık ürün elimde kaldı
İsim: M** K**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: ışığı , boyu gayet ideal urun zarar görmeden elime ulaştı
İsim: Feyzanur Ö.
Tarih: 30 Aralık 2021

Yorum: Kırık geldi iadeyi kabul etmediler degişimde yapmadılar almayın
İsim: B** B**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Kesinlikle almayın telefon tutacağını yollamadıkları gibi şikayet ile deilgilenmiyorlar. Ayrıca soru sor kısmından iletişime geçmeye çalışıyorumfakat engellenmiş gözüküyor mesajım satıcıya gitmiyor. Ekte konuşmalarıpaylaşıyorum. Kesinlikle almayın!!
İsim: Zelal K.
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: Ürün eksik geldi telefon tutacağı ve onu bağlayacak olan aparat yok 😣😣😣😣
Tarih: 22 Aralık 2021

Yorum: Ürünü teslim aldığım da telefon tutacagı yerine vidalı bir aparatgöndermişler aldığım da satıcı ve Trendyol ile iletişim sağladığım daeksik ürünün tedarik edilmesini talep ettim ancak bana ürün eksikgönderilmediği ile ilgili dönüş sağlandı üstelik sorunu tek yaşayan bendeğilim daha önceden şikayete oluşturulmuş mağdur olmuş insanlar variade işlemiDevamını Oku
Tarih: 25 Aralık 2021

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Merak Edilen Konular

Soru: tripotun boyu en fazla kaç cm kadar uzuyor
Cevap: 2 metre 10 cm

Soru: tripotun boyu 2 metre oluyormu
Cevap: merhabalar. evet.

Soru: en kısa halindeyken kaç cm oluyo acaba ?
Cevap: 60 CM OLMAKTADIR

Soru: Tripod uzunluğu kaç cm acaba ?
Cevap: 2,1 metre uzunluğuna

Soru: Telefonu tutacak aparat yok bana yollayabilir misiniz
Cevap: Ürün sıfır kapalı kutusunda ve eksiksiz bir şekilde kameralar önünde tek tek kontrol edilip gönderilmektedir kutuya iyi bakınız saygılarımızla

Soru: İPhone 11 kaldırır mı
Cevap: Merhabalar kaldırır.

Soru: Toplu alım yapmak istiyorum
Cevap: Trendyol üzerinden yapabilirsiniz saygılarımızla

Soru: Fotograf makinasıylada cekim yapabliyrmuyuz
Cevap: DİLERSENİZ YAPABİLİRSİNİZ EFENDİM. ANCAK DAHA PROFOSYONEL BİR IŞIK TERCİH ETMENİZİ TAVSİYE EDERİZ. SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER

Soru: boyu en fazla nekadar uzuyor
Cevap: 2 metre 10 cm dir

Soru: boyu ne kdr
Cevap: Açıklama yazar

Soru: kumandası varmı bulutut
Cevap: Kumandasız

Soru: Merhaba toplu alım yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
Cevap: Trendyol başka bir yerden satmıyoruz

Soru: Samsung telefonuna uyumlumu telefon tutucu
Cevap: Evet uyumludur efendim

Soru: 10 inç olunca noluyor anlamiyorum pek ne demek inç 10
Cevap: Merhabalar , halkanın ebatı efendim 10 inç -26 cm.

Soru: hızlı teslimat deniyor. kargo ürünü 10/05/2022 tarihinde teslim etmiş olur mu acaba.şirket adresinizde diyarbakır yazıyor da
Cevap: Evet teslimat yapılır

Soru: Merhaba online eğitimlere laptopla katılıyorum bunun ičn uygun mu bilgisayarin arkasina mi konuyor ?
Cevap: Ürün içeriğine bakabilirsiniz efendim saygılarımızla

Soru: Salam tripotun çekisi ne qederdir?
Cevap: En fazla 750 Gr

Soru: ürünüm eve gelmiş ama geri götürmüşler neden aranmadi ta 17 Kasım'da geliyo beklemek zorundamiyim
Cevap: Merhabalar Bu konuda herhangi bir bilgimiz yok bizim yaptığımız Trendyolun bildirdiği kargo kodu ile kargo firmasına ürünleri bırakmaktır. Sistemdeki telefon veya bilgileriniz doğruysa aranmanız gerek bu konuyu Trendyol müşteri temsilcilerinize iletmenizi tavsiye ederim.

Soru: kac walt peki
Cevap: 24watt sağlıklı günlerde kullanma dileği ile

Soru: merhaba ürünün ayakları plastik mi yoksa metal mi
Cevap: Merhaba metaldir

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. Ürüne Ait Resimler

10 Inch Youtuber Selfi Işığı Tripotlu(2m)yotuber Video Selfi Stüdyo Makyaj Işığı Selfi Işığı. En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü