%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Satın Alır Mısınız?
%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Şimdiki Fiyatı Ile 215.0 Tl'den Satılmaktadır.

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Memnuniyet Oranı Nedir?

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Hakkında yaklaşık 30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Teknik Bilgiler

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Ürününün Satıcısı, INCIA %100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G ürününü 215.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Ürün Hakkındaki Yorumlar
215.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Kızlarım için aldim güzel paketleme
İsim: H** Y** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: INCIA

Yorum: doğal olduğu için kızım için aldım gayet güzel dudak nemlendiriyor severek kullanıyoruz
İsim: Ö** S**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Yigenim icin aldim bizim rujlarimiza ozeniyordu. Gorur gormez bayildi..
İsim: N** B**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Mis gibi kokuyor cokta faydali
İsim: H** H** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Yeğenime aldım 🩷
İsim: B** Z** B**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: iyi bence..
İsim: E** S**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Kızım için alıyorum. Güzel nemlendiriyor, paketlemesi de gayet güzeldi, teşekkürler
İsim: D** A**
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün, gelir gelmez denedik, oğlumun sürekli kuru olan dudaklarını nemlendirdi hemen.
İsim: M** U**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Sürekli benim rujlarımı denemek isteyen kızıma çok güzel bir alternatif oldu. %100 doğal olması direk alma sebebim.
İsim: Öznur Y.
Beden: 19 Haziran 2024

Yorum: Renk vermiyor güzel nemlendiriyor. Çocukta kuruma çatlama sorunu yoktu. Hevesleniyor diye temiz içerikli olduğunu düşündüğüm için aldım.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: oğlum sevdi umarım dudak çatlaklarimiza da iyi gelir
İsim: M** F** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Hizli teslimat, urunleri de begendim, tesekkur ederim!
İsim: A** A**
Beden: 02 Nisan 2024

Yorum: kızım beğendi
İsim: Z** i** H**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: kızıma kuzuma aldım kullansın dudağını yedigim
İsim: K** A**
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: Rengi pembe ama renk vermiyor. Zaten öyle olmasını isterdim. Tadı güzel. Kızım için aldığımdan doğal içerikli olması tercihimdi. ben ruj sürerken o da bunu sürüyor.
İsim: A** K**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: güzel ürün. çilek kokulu
İsim: Ş** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: dogal içerik güzel
İsim: e** o**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Görsel dekinin aynısı geldi
İsim: T** A** D**
Tarih: 28 Mart 2024

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba hafif de olsa reng vermiyor mu??
Cevap: Merhaba, renk vermemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba sos ürününden mevcut mudur
Cevap: Merhaba , %100 Doğal Sos Stick stoklara yakın zamanda tekrar alınacaktır . takipte kalmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba,sormuş olduğunuz ürünün son kullanma tarihi 02.2027'dir..

Soru: Dudaklara renk veriyor mu ?
Cevap: Merhaba, renk vermemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba içeriğinde aroma var mı
Cevap: Merhabaq,Shea,hindistan cevizi yağları ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine nemlendirir İçeriğindeki Shea yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, kuşburnu yağı dudaklarınız için faydalı olan tüm bileşenleri yüksek oranlarda içerir.

Soru: organik degil mi icerik paylasilmiuot
Cevap: Merhaba,Shea,hindistan cevizi yağları ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine nemlendirir İçeriğindeki Shea yağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı, kuşburnu yağı dudaklarınız için faydalı olan tüm bileşenleri yüksek oranlarda içerir.

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz sürekli olarak üretimde olup, sürekli yinelenen stoklarımızla ürünlerimizin üreticisi ve satıcısı olarak en uzak SKT'li ürünleri satışa sunmaktayız. Ürünümüzün şu anki minimum son kullanma tarihi 02/2027 dır. Mutlu günler dileriz. 🍀

Soru: dudakları kuruluktan çatlayıp kanıyıp kanayan kızım 11 aylık için kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba,çocukların kullanımına uygundur.

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G Detaylı Fotoğraflar

%100 Doğal Kids Dudak Besleyici Çilek Bitkisel Nemlendirici Dudak Bakım Kremi 6 G En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü