%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Şuanki Fiyatı Ne Kadar 162.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Hakkında yaklaşık 1671 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Ürünün Detayları

Ter kokusuna karşı etkilidir _x000D_
INCIA Hassas Ciltler İçin Doğal Roll On deodorant bir mineral tuz olan potasyum alum içerir. Potasyum alum ter kokusuna neden olan bakterileri kontrol altına alıcı özelliğe sahiptir. Koltuk altında kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirerek onların üremesini ve çoğalmasını engeller. Bu sayede koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan sadece bakterilerin neden olduğu kötü kokunun oluşumunu engeller. Doğal bir süreç olan terlemeye engel olmaz. _x000D_
Ter kokusunu nasıl önlüyoruz? _x000D_
Aloevera bitkisinin yapraklarında bulunan güçlü organik bileşiklerin optimum kombinasyonu sayesinde nemlendirici ve yatıştırıcı etkilere sahiptir. Bu özel bitki sayesinde hassas cildiniz için uyumlu bir yapıya sahiptir. _x000D_
Terlemeye engel olmaz _x000D_
Ter kokusunu azaltmak için kullanılan deodorant veya antiperspirantlarda ter salgısını sağlayan gözenekleri tıkayan pek çok kimyasal kullanılmaktadır. Bu sayede terleme ve terlemeye bağlı ter kokusu oluşumu engellenmektedir. Oysa ki terlemek insan vücudu için olması gereken doğal bir süreçtir. Terleme yoluyla insan vücudu birçok toksini dışarıya atabilmektedir. INCIA Hassas Ciltler İçin Doğal Roll On Deodorant terlemeye engel olmadan sadece ter kokusuna karşı etki gösterir._x000D_
Yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz _x000D_
INCIA Doğal Roll On yüksek miktarda su ihtiva eder bu sebeple yapışkanlık hissini ortadan kaldırır. Giysilerde oluşan beyaz ve sarı lekeler, birçok deodorantta bulunan terlemeyi düzenleyici pudraların kullanımından kaynaklanmaktadır. INCIA Hassas Ciltler İçin Doğal Roll On deodorant terlemeyi önlemek adına herhangi bir aktif içermez. Bu sebeple giysiler üzerinde herhangi bir birikme yapmadan bu renklerin oluşumuna sebebiyet vermez. _x000D_
İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar; _x000D_
_x000D_
Su, _x000D_
Potasyum Alum Tuzu, _x000D_
Çin Tarçını Yağı, _x000D_
Aloevera Ekstresi, _x000D_
Bitkisel Gliserin, _x000D_
Karbonat, _x000D_
Triklosan Yok! Paraben Yok! Alkol Yok!_x000D_
INCIA yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Triklosan, Paraben, Sentetik Parfüm, Alkol ve Boya İçermez. _x000D_
Cildinizin florasına dost. _x000D_
Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır. _x000D_
_x000D_

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Ürününün Satıcısı, INCIA %100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml ürününü 162.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
162.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1671 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Aşırı memnunum asla ter kokusu yapmıyor , fiyat düştükçe stok yapıyorum
İsim: B** K**
Tarih: 10 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vitazon

Yorum: Daha önce de kullanmıştım, şimdi kızım için de aldım.İçeriğinin temiz olması tercih sebebim.
İsim: S** B**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı Kızımla kendime aldım. Çok memnun kaldım
İsim: C** İ**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Yıllardır koltuk altı sabunu ve deodorant kullanan biriyim. Ancak artık alerjik bir bünyeye sahibim. İlk kez roll-on denedim. Koku ve teri gidereceğinden emin değildim. Ama kesinlikle bayıldım. Artık başka bir şey kullanmam gerçekten. Satıcı da memleketimden göndermiş :) indirimde uygun fiyata aldım. Artık sepetimin vazgeçilmezi olacak. İçeriği temDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 27 Haziran 2021
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Harika ve doğal bir ürün..hamilelik sürecim nedeniyle aldım çok memnunum kokusu hafif ve ter önlemede gayet etkili oldu bende..ikinci siparişimi verdim
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: çok uzun zamandır kullanıyorum, indirimde stokluyorum, çok memnun kaldığım bir ürün.
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Temiz içerikli, asla ter kokutmayan bir ürün. İndirimden 48 tl ye aldım. Bolca stokladım.
İsim: t** a**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: ürünün hassas ciltler için olanını ilk kez sipariş verdim, yesil olanı kullanıp memnun kaldigim için indirimde görünce bunu da sipariş ettim.dus sonrası kullanıyorum gayet etkili.
İsim: B** G**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Doğal olduğu için tercih ediyorum, kokusu da gayet hoş. İndirimde girdikçe stok yapıyorum. Tek sorun parfüm içermesi.
Tarih: 08 Ağustos 2023
Satıcı: Markafarma

Yorum: Harika bir ürün gebelikte kullanmak için aldım duştan sonra kullanıyorum ilk sürüşte kokusu biraz değişik ama sonra o kokudan eser kalmıyor ve asla terletip kötü koku yapmıyor 👌🏻 çok teşekkürler
Tarih: 08 Mayıs 2023
Satıcı: vitaminecza

Yorum: Kokusu guzel icerigi temiz kampanyada aldim stok yaptik
İsim: N** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Eylül 2023
Satıcı: INCIA

Yorum: sağlıklı yaşam
İsim: v** k**
Beden: 31 Ekim 2021
Satıcı: kozmopol

Yorum: Ter kokusunu kesinlikle önlüyor çok memnun kaldım 👍
İsim: D** Z** K** G**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Severek kullanıyoruz eşimle beraber
İsim: B** P**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Kaşıntı koku leke kesinlikle yapmıyor bol bol alıp stokladım 😊
İsim: Aylin Ö.
Tarih: 22 Kasım 2022
Satıcı: Grosshop

Yorum: 5 yıldız verdim bir 5 yıldız daha olsa verirdim resmen çok güzel bir ürün benim gibi alerjik bir cilde sahipseniz deodorant ve roll-on kullanamıyorsanız bu ürün tam sizlik ne alerji ne kaşınma ne kızarıklık hiç birini yapmadı severek kullanıyorum ter kokma ve terleme gibi durum söz konusu bile değil indirimdeyken stok yaptım yine yapıcam
İsim: N** A**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Sağlam bir şekilde geldi teşekkürler
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Kızıma aldım , hafif bir kokusu var ama koku da değil , tatlı bir baharat gibi, doğal, bu markanın ürünlerini bebekliğinden beri kullanıyorum , çok beğendim . Tavsiye ederim
İsim: d** ç** c**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Daha öncede kullandığım bir üründü, kampanyadayken stok yaptım. Hafif ve ferah bir kokusu var. Ter kokusunu önlemiyor her zaman. Öyle dev bir etkisi yok. Ama temiz içerikli ve güzel kokulu olduğu için tercih ediyorum.
İsim: D** E**
Tarih: 12 Kasım 2022
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Hassas cilt tipine sahip kişiler için çok güzel
İsim: M** K**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: İçeriği temiz olduğu için tercih ettim gayet güzel..
İsim: H** E** H**

Yorum: Hep kullandığım bir ürün güzel ambalajı
İsim: Ö** D**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: memnun kaldık kargo hızlı sorunsuz geldi
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: yazın vazgeçilmezi
İsim: E** T**

Yorum: hoş bir çiçek aromasına sahiptir, iyi bir kompozisyona sahiptir, terlemeyi engellemez. Prensipte sağlıklı bir insansanız ter kötü kokmaz. bu yüzden deodorant kullanmanın bir anlamı yok.
İsim: Y** K**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel çok beğendim herkese tavsiye ederim
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldım başarılı
İsim: N** E** A**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Ben bunu çok sevdim kokusu çok hoş yumuşak sürüyorum kuru kalıyor terleseniz de koku yok mis
İsim: S** E**
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: Hamileliğimde içim rahat bir şekilde kullanıyorum.Doğal olmasının yanında koku problemi de olmuyor.Tavsiye ederim
İsim: C** E**
Beden: 20 Ekim 2021

Yorum: müthiş bir ürün gerçekten terlemeyi normale indiriyor ve ter kokusunu çok iyi önlüyor aşırı memnun kaldım alın aldırın derim satıcıda ilgili ve özenli teşekkürler
Tarih: 07 Ağustos 2021
Satıcı: Bebek ve Sağlık

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba, siyahlarda beyaz, beyazlarda ise sarı lekeye neden olur mu?
Cevap: Merhaba, Bilgimiz dahilinde bulunmamaktadır. Üretici web adresini incelediğimizde bu sorunun karşılığını / yada içeriğe dair bilgiye ulaşamadık. Saygılar, Kozmopol

Soru: 8 yaş çocuk icin uygun mudur?
Cevap: Merhaba efendim Tedariğini sağladığımız ürünlerle ilgili kullanım bilgisi verememekdeyiz.Kullanım talimatlarını ürünün prospektüsünde ya da en yakın sağlık danışmanınız eczacı veya doktorunuzdan sağlayabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz

Soru: hangi kargoyla çalışıyosunuz acaba
Cevap: Merhaba Trendyol express ve MNG kargo ile gönderim sağlıyoruz efendim

Soru: merhaba kokusu nasıl bir koku
Cevap: Merhabalar, ferahlatıcı deniz kokusuna sahiptir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar kolay gelsin...Bu ürünün üzerinde sadece Naturel yaziyor, ama başka bir roll-on üründe %100 Naturel yaziyor...ıcerik ve doğallık açısından farkı var mı...neden farkli yaziyor üzerinde
Cevap: Merhaba, içerikleri tamamen aynıdır sadece ürün etiketi revize edilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hamiler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim. Dilerseniz bu konuda hekiminize danışabilirsiniz 🙏🏻

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba, tüm ürünler son kullanım tarihi garantilidir efendim, size son 6 aydan yakın ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır, oldukça ileri tarihli ürünler gönderiliyor. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, hassas ciltler için olanın diğer versiyondan farkı nedir acaba içerik olarak?
Cevap: Merhabalar; Natural Roll-On For Sensitive Skin Tamamen doğal mineral tuzu kullanılarak hassas ciltler için üretilen Incia Hassas Ciltler İçin Doğal Roll-On Deodorant 50 ml terlemeye engel olmadan ter kokusuna karşı gelerek size ve sevdiklerinize doğal ferahlık sağlar. Incia Hassas Ciltler İçin Doğal Roll-On Deodorant 50 ml içeriğindeki doğal bir nemlendirici olan gliserin ile cildin doğal nem dengesini korur. Incia Hassas Ciltler İçin Doğal Roll-On Deodorant 50 ml yer altı sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Alüminyum Klorohidrat, Alüminyum Zirkonyum, Sentetik Parfüm ve Boyar maddeler, Koruyucu, Alkol İçermez. Kullanım Şekli Kullanmadan önce Incia Hassas Ciltler İçin Doğal Roll-On Deodorant 50 ml ürününü iyice çalkayın. Banyo/duş sonrası koltuk altınıza uygulayın. Kıyafetlerinizi deodorant kuruduktan sonra giyin. *Doğal kaynaklardan elde edilen özel parfüm içerir. İçeriğindeki Bitkiler ve Yağlar; Su, Potasyum Alum Tuzu, Çin Tarçını Yağı, Aloevera Ekstresi, Bitkisel Gliserin, Karbonat,

Soru: Aluminium Chlorohydrate Paraben Triklosan Etil Alkol Renklendirici Petrol Bazlı Kimyasallar bunlardan içinde var mı 10 yas için uygun mu
Cevap: Merhaba, 10 yaş için uygundur. Herhangi bir kimyasal icermemektedir. Tüm içeriği %100 Doğaldır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 12 yaşında erkek yeğenime alacağım koku olarak uygunmudur
Cevap: Merhaba,10 yaş ve üzeri için uygunudur.Sağlıklı günler dileriz🍀

Soru: merhaba ürünleri jelatin paketin içinde mi gonderiyorsunuz yoksa direkt küçük kutusunun iciinde mi gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba,ürünler görsel göründüğü gibi gönderlmektedir.Ayarıca üründe koruyucu jelatin bulunmamaktadır.

Soru: Merhabalar kaç saat etkili kokuya karşı ?
Cevap: Merhaba, günün yoğunluğuna bağlı olarak 8 saatte bir yenileyebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar Efendim, 2024 Tarihlidir. Saygılarla sağlıklı günler dileriz

Soru: 10 yaş için uygunmudur
Cevap: Merhaba.uygundur.

Soru: Merhaba ürün sıvı içerikli mi yoksa katı mı? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar efendim sıvı

Soru: limon ve tarcin kokuludu varmi acaba Bu ürün nasılsın kullanilir
Cevap: Efendim ürün koltuk altına uygulanmaktadır limon kokulusu mevcut değildir

Soru: Organik sertifikası var mı
Cevap: Efendim natural sertifikası bulunmaktadır.

Soru: Merhaba erkeklerde kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba,kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba, hangi kargoyu kullanıyorsunuz acaba? teşekkürler.
Cevap: Merhaba Trendyol express ve MNG kargo ile gönderim sağlıyoruz efendim

Soru: Merhaba son kullanımı nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz sürekli olarak üretimde olup, sürekli yinelenen stoklarımızla ürünlerimizin üreticisi ve satıcısı olarak en uzak SKT'li ürünleri satışa sunmaktayız. Ürünümüzün şu anki minimum son kullanma tarihi 06/2026 dır. Sağlıklı günler dileriz.

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml Ürün Görselleri

%100 Doğal Roll On Deodorant Hassas Ciltler İçin Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü