%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Şimdiki Fiyatı Ile 165.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Hakkında yaklaşık 2464 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Detaylı Açıklama

Siveno Doğal Roll-On – Erkekler İçin _x000D_
_x000D_
Siveno Erkek Roll On gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. _x000D_
Kötü kokuları etkisiz hale getirir. _x000D_
Siveno Roll-On Erkek tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum içermektedir.. _x000D_
Potasyum alum koltuk altındaki gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. _x000D_
İçeriğinde yer alan skualen hassas cildinizi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidandır. _x000D_
Erkek roll on ciltte yapışkan his ve kumaşlarda leke bırakmaz._x000D_
Alüminyum klorohidrat, sentetik koku, paraben, triclosan, boya, paraben ve alkol İÇERMEZ!_x000D_
Vegan sertifikasına sahiptir._x000D_
Siveno, hayvanlar üzerinde test yapmaz, Cruelty Free sertifikasına sahiptir. _x000D_
Siveno, doğada geri dönüşen ambalajlar kullanır. Yeraltı ve deniz sularını kirletmez, doğaya zarar vermez._x000D_
_x000D_
Kullanım Şekli_x000D_
Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin._x000D_
_x000D_
Ürün İçeriği ve Detayları:_x000D_
Potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzdur. Gözenekleri tıkamadan kötü kokuyu engeller._x000D_
Sodyum Karbonat: Koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur._x000D_
Ksantan Gam: Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır._x000D_
Bitkisel Gliserin: Cildin nem tutma yeteneğini artırıp, cildi yıpranmaya karşı korur._x000D_
Skualen: Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Zeytinyağından elde edilmektedir._x000D_
_x000D_
_x000D_

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Ürününün Satıcısı, Siveno %100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml ürününü 165.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
165.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2464 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Uzun zamandır kullanıyorum indirim oldukça stokluyorum ter kokusu yapmıyor doğal olduğu için içim çok rahat
İsim: F** y**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Siveno

Yorum: indirime girdikçe stok yapıyoruz ailecek. çok memnunuz bu markadan
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ekim 2023
Satıcı: Defne Bebek

Yorum: Stok yapacağım
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: ailecek severek kullandığımız bir ürün. küçük tatlı hediyeniz çok teşekkür ederim. tavsiye ederim.
İsim: F** Y**
Tarih: 21 Aralık 2021
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: indirimdeyken stokluyorum içeriğine güvendiğim bir ürün
İsim: S** s** İ**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Harika bir ürün. Fiyat düştükce stok yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler.
İsim: Deniz Ö.
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir ürün,çool severek kullanıyorum.İki ergen oğlum var onlara da aldım bir kaç tane birden fiyat indirimliyken.
İsim: E** B**
Tarih: 17 Nisan 2023
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: Eşim için aldım. Kokusu asla yapmıyo. Bir şans verip kullanın. Mük mük
İsim: S** S**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Sürekli kullandığımız bir ürün. Eşim ve kendim için aldım. Çok memnunuz. Temiz içerik.
İsim: B** G**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Pino Cosmetic

Yorum: Eşimin cok severek kullandığı bir ürün. İndirime girdikçe stokluyorum.
İsim: S** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: daha öncede almıştım kampanyaya girince tekrar stok yapmak için sipariş ettim çok memnun kaldım. Hafif kokusundan ve ter kokusunu engellemesinden. Terlemenize engel olmadan doğal içerikli bir roll on tavsiye ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Eşim için aldım. Eşim çok memnun.
Tarih: 26 Aralık 2022
Satıcı: kozmopol

Yorum: Eşim için aldım, gayet memnun, normalde Vichy roll on kullanıyoruz ama acayip yükselen fiyat buna yönlendirdi, bahar ve kış için gayet yeterli bir koruma
İsim: D** B**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Çocuklar için aldım memnun kaldılar
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: oğlum ve kendim için aldım çok memnun kaldım 👍💖
İsim: N** g** K**
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: Eşim için aldım sürekli kullanıyor.
İsim: D** A**
Tarih: 01 Aralık 2021
Satıcı: Yeşil Reyon

Yorum: Oğlum için aldım.Memnun.Kokuyu güzel engelliyor.Alin derim.
İsim: E** İ**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: eşim için aldım. kokusu çok güzel. hiç rahatsız etmiyor. tavsiye ederim
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün indirimdeyken stok yapıyorum kokusu çok çok az leke yapmıyor gerçekten ter kokusunu önlüyor
İsim: M** K**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: eşim için aldım, gayet güzel
İsim: G** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Aralık 2022
Satıcı: kar beyaz

Yorum: cok sevdigimiz dogal icerikli bir ürün ,ter kokusunu yok denilecek kadar azaltti.indirimli aldim sorunsuz geldi tesekkurler.
İsim: D** K**
Tarih: 22 Aralık 2021
Satıcı: ONUR MARKET

Yorum: Eşim için aldım kaliteli bir roll on
İsim: T** T** Ç**
Tarih: 23 Aralık 2022
Satıcı: Özhan Market

Yorum: Kadınlar için olanı kullanırken eşim kokusunu çok beğendiği için erkeklere olanını hediye aldım. Kokusu ve kalıcılığı çok iyi. İndirimliyken alıp stok yapılacak bir ürün.
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Ocak 2022
Satıcı: shooopy

Yorum: eşim için aldım tavsiye ederim
Tarih: 13 Mayıs 2023
Satıcı: PEMarket

Yorum: Eşim için aldım memnun kaldı
İsim: M** D**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: eşim için alıyorum. pahalı markalarla aynı etkiyi gösteriyor. ter kokusu 0 güvenle kullanıyor ve indirimde stok yapıyoruz
İsim: Y** T**
Tarih: 16 Temmuz 2023
Satıcı: Defne Bebek

Yorum: Her zaman favorim
İsim: E** S**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: eşim için aldım çok iyi tavsiye ederim
İsim: ö** a**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Ailece kullaniyoruz, dogal kullandigimiz urunler icerisinde en etkilisi bu oldu. Terlemeyi engellemiyor, kokuya etkili / yogun, cok sicak gunlerde her ihtimale karsi aksamustu de takviye yapiyorum.
İsim: A** P**
Tarih: 06 Kasım 2021
Satıcı: Yeşil Reyon

Yorum: Eşim için aldım çok memnun kaldı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2023

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Vücuda herhangi bir zararı varmıdır ve son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar,% 100 doğaldır , Skt: Eylül 2025

Soru: son kullanma tarihi nedir şimdi göndereceğiniz ürünün?
Cevap: Merhaba, stoğumuzdaki ürünlerin skt’leri 01/2027 ve sonrasıdır. İyi akşamlar

Soru: mrblar içeriginde titanium dioksit var mı?
Cevap: Merhaba, içermemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Çok teşekkürler, kolay gelsin.
Cevap: rica deriz iyi günler

Soru: merhaba icinde e vitamini var lazerden sonra kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhaba,Kullanım Şekli Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin. Ürün İçeriği ve Detayları: Potasyum Alum Tuzu : Doğal bir mineral tuzdur. Gözenekleri tıkamadan kötü kokuyu engeller. Sodyum Karbonat : Koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ksantan Gam : Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır. Bitkisel Gliserin : Cildin nem tutma yeteneğini artırıp, cildi yıpranmaya karşı korur. Skualen : Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Zeytinyağından elde edilmektedir. Güzel günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapiosunz
Cevap: Değerli tüketicimiz, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazamıza ilettiğiniz siparişler TrendExpress yada Aras Kargo ile gönderilmektedir. Siparişinizin hangi kargo firması ile gönderileceği konusuna bulunduğunuz lokasyon doğrultusunda sistem otomatik olarak karar vermektedir. Belirttiğimiz taşıyıcı firmalar dışında farklı bir taşıyıcı firma ile ürün gönderiminde bulunamamaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kolay gelsin ürünün üts kaydı çıkmıyor sebebi nedir acaba ?
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm kozmetik ürünlerimiz ÜTS de listelenmektedir, hijyen temizlik ürünleri ise ticaret bakanlığına bağlıdır. ÜTS Sorgusu için tarayıcınıza ÜTS Sorgu yazarak ilgili siteye giriş yapınız, sol tarafta bulunan kozmetik ürün listele sekmesine gelerek ürün arkasında bulunan 13 haneli barkodu "Barkod Numarası" kısma giriniz ardından sorgula butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli tüketicimiz, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazamıza ilettiğiniz siparişler TrendExpress yada Aras Kargo ile gönderilmektedir. Siparişinizin hangi kargo firması ile gönderileceği konusuna bulunduğunuz lokasyon doğrultusunda sistem otomatik olarak karar vermektedir. Belirttiğimiz taşıyıcı firmalar dışında farklı bir taşıyıcı firma ile ürün gönderiminde bulunamamaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba. ürün son kullanma tarihi ne zaman?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba. Son kullanma tarihi 30 aydan daha uzun süreli ürünler LOT numarası ve ürün açıldıktan sonra kaç ay dayanıklı olduğunu gösteren açık kapak sembolünü taşırlar. Bu nedenle ambalaj üzerinde LOT numarası ve ürün açıldıktan sonra "12" işareti bulunmaktadır. Satın aldığınız ürünün LOT numarasını iletmeniz durumunda son kullanma tarihi hakkında daha net bilgi paylaşabiliriz. İlginiz için teşekkür eder, güzel günler dileriz.

Soru: içinde alüminyum var mi
Cevap: Merhabalar içerisinde alüminyum bulunmamaktadır.

Soru: Parfüm var mı
Cevap: Merhaba, ürün parfüm içermemektedir. İyi akşamlar.

Soru: son kullanım tarihi öğrenebilir miyim lütfen ?
Cevap: Merhaba 2024 yılının 3. Ayı efendim

Soru: merhaba.kargoya neden vermiyosınız kaç gündür?
Cevap: Merhaba, Bu alandan sipariş kontrolü yapılamamaktadır. Sipariş detayı kısmından iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacaktır.

Soru: Erkek çocuk için uygun mu 12 yaş
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 10 yaşındaki çocuk için koltuk altı roll on hangisini öneriyorsunuz
Cevap: Merhaba, ürün listemizde yer alan %100 Doğal Roll On Teen Blue Genç Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Lekesiz 50 ml tercih edebilirsiniz.💚

Soru: yerli malı mı ürün?
Cevap: Merhaba öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Siveno mağazası üretici firmanın resmi mağazasıdır. Firmamız %100 yerli %100 doğal %100 organik üretim yapmaktadır .Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bayanlar içinde uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün erkekler için üretilmiş olup, tercihen kullanan bayan tüketiciler mevcuttur. İyi akşamlar

Soru: Hangi kargo ile geliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz; Siparişlerinizi, sipariş adresinize göre Trendyol Express veya Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. Başka kargo firmaları ile gönderi yapamamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Alüminyum içeriyor mu
Cevap: Merhaba, hayır içermemektedir.

Soru: içerisinde hiç alkol yok dimi etil alkolde yok ? Çü kü kullansak namaz kılarken alkolden dolayi sıkıntı olur varsa içinde ?
Cevap: merhaba alkol içermemektedir.

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Detay Resimler

%100 Doğal Roll-on Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü