%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml En Ucuzu Nerede Bulunur

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Alanlar Memnun Mu?
%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Mevcut Fiyatı 165.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Hakkında yaklaşık 7934 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Ürün Detayları

_x000D_

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Ürününün Satıcısı, Siveno %100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml ürününü 165.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml En Son Yapılan Yorumlar
165.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7934 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Stok yaptığım severek kullandığım bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ocak 2024
Satıcı: Siveno

Yorum: Fiyatı maalesef çok arttı ancak gerçekten çok başarılı bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: S** a** T**
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Doğal olması en büyük tercih sebebim Gözenekleri tıkayarak terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlüyor Bu yüzden 10 yaş kızım içinde gönül rahatlığıyla kullanıyorum İndirime girdikçe stokluyorumm
Tarih: 06 Temmuz 2023
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: kesinlikle leke bırakmıyor, terliyorsunuz ama ter kokusu olmuyor. indirime girdikçe stokluyorum
İsim: S** S**
Beden: 30 Ocak 2024
Satıcı: Markafarma

Yorum: Severek kullandığım, indirime girdikçe stokladığım bir ürün.
İsim: Ş** Ü**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: İçeriği temiz bir ürün olduğu için tercih ediyorum çok memnunum indirimde stoklamak gerek 👍🏻
İsim: Sezin A.
Tarih: 15 Mart 2022
Satıcı: DİSCOUNT STORE

Yorum: ürünü sevdim kokusuda çok hoş indirimde oldukça stok yapmak istiyorum
İsim: E** Ö**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: indirimde oldukça stok yaptığım en doğal roll-on. kokusu çok güzel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: E** E** Y**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Erkekler için olanını alıp bikaç ay denedik eşimle. Ve faydasını gördük. Kokusuz olduğu için erkek kadın farketmiyor bence rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadınlar için olanını kendim için aldım şimdi. Kokusu çok hafif ve hoş. Erkekler için olanından çok memnundum, bunun da faydasını göreceğimi düşünüyorum.
İsim: s** Ç**
Tarih: 01 Aralık 2022
Satıcı: PEMarket

Yorum: Tüketimi bitene kadar kullanacağım tek ürün diyebilirim stok yaptım çok iyi
İsim: Melike A.
Tarih: 03 Temmuz 2022
Satıcı: EKS İstanbul

Yorum: temiz iceriki , indirimden stokladım
İsim: S** T**
Beden: 24 Ocak 2024

Yorum: indirimde aldım doğal ve ter kokusunu önlüyor bir daha indirime girerse stok yaparım
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: Kozmela

Yorum: çok severek kullanıyorum. indirim oldukça stoklarım.
İsim: B** Ş**
Tarih: 14 Ocak 2023
Satıcı: MEPAGROSS

Yorum: Kızım için almıştım. 10 yaşında ve artık gençliğe doğru adım attığı için ter kokusı olmaya başladı. Ve gerçekten harika bi ürün kokusu. Banyo sonrası sürüyor diğer banyoya kadar tazelemesine gerek kalmıyor. Etkisi mük.
İsim: N** A**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Siveno kalitesi kesinlikle alın indirime düsünce stok yapacağım
İsim: S** N** O**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: muhteşem ürün harika 3 tane aldım indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: K** D**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: indirime girdikçe stokluyorum çok memnunum
İsim: N** Ü**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Abi mükemeeelll. Alın aldırın cidden temiz içerik. Çok hassasım normalde ama bunu kullanınca yokmuş gibi pürüzsüz. Tam puaaannn. Stok yaptım 😏
İsim: H** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Satıcı: Defne Bebek

Yorum: 2 yıldır devamlı kullandığım ürün, terlemeyi değil ter kokusunu önlüyor. İndirimde gördükçe stok yapıyorum.
İsim: B** Z** Ö**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Bu markanın ürünleri gerçekten çok doğal içerikli uygun fiyata bulunca stok yapmalı
İsim: A** İ**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Her zaman kullandığım ve çokta memnun kaldığım bir ürün içeriği temiz olduğu için tercih sebebim indirim oldukça stokluyorum.
İsim: M** D**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: İndirimde mutlaka stok yapın bn ablama aldım
İsim: F** A**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: sürekli kullandığım roll on. indirimdeyken stok yapmalik.
İsim: Ş** K** d**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım ürün burda uygun fiyata bulunca stok yaptım.
İsim: B** F** K**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Eşim ve kendim için aldım çok iyi bi ürün stok yapmalık
İsim: M** A**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Çok severek kullandığım ürün kokusu çok hoş temiz içerikli olmasından dolayı kesinlikle indirime girdikçe stok yapılması gerekiyor
İsim: E** A**
Beden: 13 Haziran 2023

Yorum: Tek kelime ile şahane bir ürün. Banyodan sonra koltuk altımı kurulayıp uyguluyorum gün içinde sıfır koku. Terlemeyi önleyip ter bezlerini de kapatmıyor zarar da vermiyor. Kendine has bi kokusu var sürerken ama gün içinde hiç koku olmuyor 🥰 teşekkürler siveno 😍
İsim: dilek E.
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: siveno kalitesi belli . İlk hamilelegimde kesfetmistim 5senedir kullandığım tek roll on ve kullanılabilecek en doğal ürünlerden biri .. terlemeyi engellemiyor ama kokuyu engelliyor 👍 indirimde stokluyorum artık..
Tarih: 07 Kasım 2023
Satıcı: Kozmela

Yorum: Canlı yayın indiriminden çok büyük bir indirimle aldım hamileyim o yüzden tercih ettim 25 tl ye geldi 150 tl kupon uygulandı ayrıca biberon temizliği için temizleme deterjanı yollanmış deneyip alacağım teşekkürler
İsim: Figen T.
Beden: 27 Nisan 2024

Yorum: kaliteli marka güvenle kullaniyoruz
İsim: Seyit Ö.
Tarih: 27 Ekim 2022

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba kokusu varmidir
Cevap: Merhaba yok denilecek kadar hafif bir kokuya sahiptir

Soru: merhaba emziren anneler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, doktorunuza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: hangi kargo?
Cevap: Merhaba ptt kargo ile gönderim yapılmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: merhabalar doğal diyor ama içinde kesinlikle alüminyum yok değil mi?
Cevap: Merhaba, Alüminyum yoktur.

Soru: İçinde alüminyum var diye yorum var doğru mu acaba.? Teşekkürler
Cevap: Merhaba; ürün üretici firma tarafından teyidi sağlanmıştır. Potasyum alum denen içerik sofra tuzu olarak firmadan bilgisi alınmıştır. İyi günler dileriz.

Soru: İçeriği nedir?
Cevap: Merhaba, İçeriği , Potasyum Alum Tuzu, Skualen, E Vitamini, Bitkisel Gliserin, Aloe Vera O¨zu¨ oluşmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: merhaba, üründe alkol var mı?
Cevap: Merhaba, ürünumuzde alkol dahil hiçbir kimyasal hammadde bulunmamaktadır Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba çocuklar icin uygun mu acaba
Cevap: merhaba; on yaşından itibaren kullanım sağlayabilirsiniz. iyi günler dileriz.

Soru: Kızm içnde kullanablrmıgım cok terlıuo 6 yasında doğla Bı icerık oldunu düşümdümiçn soruyorm
Cevap: Merhaba, %100 doğal içeriği ile kullanımına uygundur.

Soru: Ben kadınım fakat erkek roll on kokunuzu daha çok beğendim onu kullanmam da bir sakınca var mı içerik açısından?
Cevap: Merhaba, bir sakınca yoktur kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Parfumunu nereden elde ettiniz peki ksantan gamda zararlı onu nasıl doğal olarak kullandınız
Cevap: Merhaba, ürün organik özelliktedir. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba koltuk altım için epilasyon yaptırıyorum içinde e vitamini olduğu için biraz tereddüt ettim. Kıl kökünü besler mi?
Cevap: Merhaba, işlem yaptırdığınız merkezden konuyla ilgili danışarak kullanmanızı tavsiye eder, iyi günler dileriz.

Soru: içerik resmi alabilirmiyim?
Cevap: Kusura bakmayın efendım Arkadaşlara ilgilenmeleri için sorunu iletiyorum.

Soru: hangi kargo firması efendim birde indirim var mı yakında
Cevap: Merhabalar, Siparişleriniz Yurtiçi ve Trendyol Express kargo firmaları ile gönderilmektedir. İyi Günler Dileriz.

Soru: Kaç gün. Ter kokusunu önlüyor
Cevap: Merhaba, ürünün saat aralığı bulunmamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba 11 yaşındaki kızım kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, ürün 15-19 yaş için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhaba roll on başlığı sabun gibi olanlardan mı yoksa jel gibi sıvı olandan mı öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, %100 Doğal Roll-onlarımız sıvı formdadır. Yapışkanlık hissi bırakmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünün kokusu var mı?
Cevap: Merhaba, evet vanilya karakterli kokuya sahiptir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Erkek için olanı yok mu
Cevap: Merhaba,şimdilik Trendyol satışımız bulunmamaktadır.

Soru: etkisi kaç gün geçerli
Cevap: merhaba; günlük kullanıma uygundur. iyi günler dileriz.

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml Resim Ve Fotoğraflar

%100 Doğal Roll-on Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü