%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Bu Ürünü Almalı Mı?
%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Şu Anki Satış Fiyatı 320.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Hakkında yaklaşık 3451 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Detaylı Açıklama

_x000D_

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Ürününün Satıcısı, Siveno %100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet ürününü 320.0 Tl'den Satılmaktadır.

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Ürün Hakkındaki Yorumlar
320.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3451 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün gerçekten harika 10 yaş kızım için aldım dogal olması tercih sebebim gerçekten ilk kullanımda kokuyu yüzde 90 yok etti terlemeyi engellemiyor bu saglik açısından çok iyi çok hafif bir kokusu var biz ürünü çok beğendik kesinlikle bundan sonra stoklanir
İsim: M** D** Ö**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Markafarma

Yorum: Baya stokladım
İsim: H** E** A**
Tarih: 24 Ocak 2023
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: İçeriğinin doğal olması tercih sebebimdi.Kokusu çok hoş.👍🏻İndirimde stoklayacağım ürünler arasında yerini aldı.
İsim: N** B**
Tarih: 24 Nisan 2022
Satıcı: Yeşil Reyon

Yorum: içeriği hem doğal hem kokusuz ve asla ter kokusu oluşmuyor. indirime girince hemen stokladım. özellikle hamileleriçin çok iyi bir roll on
İsim: Y** B**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: İlk defa denemiştim bayıldım şimdi stok yaptım asla ter kokutmuyor günde 1 kere sürmek yetiyor. Hiç o malum pahalı markalara gerek yok siveno temiz içerikli ve başarılı, daimi olarak kullanacağım bir marka. Alın aldırın.
İsim: Z** H**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Harika kokusu dün elime ulaştı hemen kullandım gerçekten ter kokusundan eser yok ürün övüldüğü kadar varmış çok sevdim,yaz için bol bol stok yapacağım,tavsiye ederim.
İsim: T** A**
Tarih: 08 Mart 2022
Satıcı: Ne Lazımsa Bak

Yorum: Sürekli stokluyorum.çok memnunum
İsim: S** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Haziran 2023

Yorum: İndirime girdikçe stokladığım bi ürün eşim de bende çok memnunuz bu markadan hem doğal içerikli koltuk altı kararması vs yapmıyor hem de etkili
İsim: Melike Ö. E.
Tarih: 14 Şubat 2023
Satıcı: MEPAGROSS

Yorum: İndirimde gördükçe alıp stokluyorum çok uzun süre gidiyor badesnews tavsiyesi üzerine aldım içeriği de çok iyi ter kokmuyorsunuz lütfen herkes kullansın
İsim: E** A**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: yıllardır kullanıyorum. çok güzel. uygun buldukça stokluyorum
İsim: B** G**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Sürekli kullanıyorum uygun fiyatlı bulunca da stok yapıyorum doğal olması içini rahatlatıyor çok memnunum
İsim: F** M**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Satıcı: PEMarket

Yorum: indirime girdikçe stokluyorum. kasindirmayan kokusuz birburun
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: İndirim bekleyip stokladığım üründür efendim memnunuz
İsim: S** G**
Beden: 05 Şubat 2024
Satıcı: Siveno

Yorum: İçeriği temiz, kokuyu önlüyor çok ama çok beğendim stok yapacağım
İsim: N** V** Ç**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Kokusu çok hoş yapısı da güzel ıslak hissi bırakmıyor. İlk kez almıştım memnun kaldım indirime girdikçe stok yaparım.
İsim: Z** D** A**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: fiyatı çok fazla arttı stok yapmadığıma pişmanım emzirdigim için temiz içerikli ürünler kullanıyorum memnun kaldım
Tarih: 07 Kasım 2022
Satıcı: Ne Lazımsa Bak

Yorum: uzun zamandır kullandığım bir marka alerjim olduğu için her rulonu kullanmıyorum içeriğinin doğal olması ve herhangi bir alerji etki yapmamsı benim için çok güzel. kokusu çok güzel ve asla terletme yapmıyor bu yüzden herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.
İsim: R** D** Ö**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: bayılıyorum bu markaya kesinlikle alın bi deneyin. Diğerleri ile farkını anlayacaksınız. Terlemeyi ve ter kokusunu kesinlikle azaltıyor. İndirimden alıp stoklayın. Kokusu da rahatsız edici değil.
İsim: F** Ç**
Tarih: 24 Şubat 2022

Yorum: Temiz içerikli olduğu için tercih ettim, Duygu Batum tavsiyesidir. Temiz bir kokusu var
İsim: özlem a.
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: ürün aldığım en güzel en kaliteli en içime sinen ve stok yaptığım
İsim: Ç** E**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: ürünü çok beğendim gönderdiğiniz hediye için de teşekkür ederim 🥰
İsim: K** K**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: markayı seviyorum
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Hamile olduğumdan doğal içerikli aradım ve tavsiye üzerine aldım kokusu çok güzel asla ter kokutmuyor çok memnunum eşime de aldım artık başka ürün asla kullanmam
İsim: N** T**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: sürekli kullanıyorum çok memnunum
İsim: E** H** M**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: kizimda ben de beğendik.
İsim: z** k**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Bitmeden alıp stokluyorum öyle seviyorum🫶 kokusu rahatsız edici değil. İçeriği gayet temiz. Alerjik bir bünyeye sahip olmama rağmen hassasiyet yapmadı bende.
İsim: ESLEM I.
Tarih: 11 Ağustos 2022
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: Güzel paketleme sağlam geldi
İsim: E** S**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: hamileler için roll on araştırırken denk geldim ve aldım erkek için olanını da eşime aldım memnunuz bebek deterjanina da şans verdim bu yüzden
İsim: A** ç**
Tarih: 05 Ekim 2021

Yorum: Organik ve doğal olması dolayısıyla aldım ve gerçekten memnun kaldım.İndirime girince alıyorum.Tavsiye ederim.
İsim: D** O**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum.
İsim: P** B**
Beden: 05 Eylül 2024

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Alkol var mı içinde
Cevap: Merhaba, Siveno'nun hiç bir ürününde kimyasal bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz ?
Cevap: Merhaba ptt kargo ile gönderim yapılmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba, Trendyol Expres ve Aras Kargo firması ile hizmet vermekteyiz.

Soru: merhaba kadın roll on aldım resimdeki ile aynı degil içerik aynı mi hamilelikte kullanılır mi ?
Cevap: Merhaba,üretici firma tarafından üründe ambalaj değişikliği yapılmıştır,ancak içerik eski ambalaj ile tamamen aynıdır. Dilerseniz kullanım sağlayabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Aşırı terlemeyi engeller mi
Cevap: Merhabalar; ürün terlemeyi değil, ter kokusunu önler. Bilgilerinize sunar; sağlıklı günler dileriz.

Soru: 2si bayan için olan yokmu
Cevap: Kusura bakmayın efendım Arkadaşlara ilgilenmeleri için sorunu iletiyorum.

Soru: Merhabalar kadın ve genç kız roll on içeriği aynı farkı nedir?Genç kız aralığı hangi yaz için geçerlidir
Cevap: Merhaba, koku tonu farkı vardır. Aynı içeriğe sahiptir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kokusu var mı acaba?
Cevap: Siveno %100 Doğal 2'li Kadın Roll-on Seti 50 ml İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Siveno %100 Doğal Roll On / Kadınlar İçin Siveno Roll-On tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum içermektedir. Potasyum alum koltuk altındaki gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Roll-on içeriğinde yer alan skualen hassas cildinizi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidandır. SivenoKadın Roll On ciltte yapışkan his bırakmaz ve kumaşlarda leke bırakmaz. Alüminyum klorohidrat, sentetik koku, paraben, triclosan, boya, paraben ve alkol İÇERMEZ! Vegan sertifikasına sahiptir. Siveno, hayvanlar üzerinde test yapmaz, Cruelty Free sertifikasına sahiptir. Siveno, geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanır. Yeraltı ve deniz sularını kirletmez, doğaya zarar vermez. Kullanım Önerisi: Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin. Ürün İçeriği ve Detayları: Potasyum Alum Tuzu : Doğal bir mineral tuzdur. Gözenekleri tıkamadan kötü kokuyu engellemeye yardımcı olur. Sodyum Karbonat : Koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ksantan Gam : Doğal yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam artırma özelliği vardır. Bitkisel Gliserin : Cildin nem tutma yeteneğini artırıp, cildi yıpranmaya karşı koruma sağlar. Skualen : Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Zeytinyağından elde edilmektedir.

Soru: merhaba kestane kokusu varmı
Cevap: Merhaba, içermemektedir. Sağlıklı gğnler dileriz.

Soru: Hamilelikte emzirirken falan kullanılır mı
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.💚

Soru: hangi kargo firması ile calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba Trendyol express ile gönderim yapıyoruz

Soru: Merhaba sadece 3 lira dülük olduğu için kargo ücreti ödemem isteniyor. Rica etsem birkaç dakikalığına ürünü 60 tl yapar mısınız
Cevap: Kusura bakmayın efendım Arkadaşlara ilgilenmeleri için sorunu iletiyorum.

Soru: Alüminyum içeriyor mu
Cevap: Merhaba; doğal Alum tuzu içermektedir. iyi günler dileriz.

Soru: merhaba, hangi kargo ile gönderiliyor acaba?

Soru: merhaba içerik bilgisine nerden ulaşabiliriz.
Cevap: Merhaba;ürün içeriği şu şekildedir:potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzudur. Gözenekleri tıkamadan kokuya neden olan bakterilerin gelişmesini engeller. Sodyum Karbonat: Alkalileşmeyi sağlayarak koku oluşumunu engeller. Ksantan gam: Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır. Bitkisel Gliserin: Cildin nem tutma yeteneğini artırıp yıpranmaya karşı koruma sağlar. Skualen: Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Üründeki skualen zeytinyağından elde edilmektedir. Çevre dostu SIVENO ürünlerimizde, sentetik koku ve boya, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanılmamaktadır.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo.firmasi ile calisiyorsunuz

Soru: İçerisinde e vit var kıllanma yapar mı acaba
Cevap: Merhaba, içerisindeki e vitamini antioksidan olup kıl köklerini beslememektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Alüminium içerirmi?
Cevap: Merhaba,Ürün İçeriği Potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzudur. Gözenekleri tıkamadan kokuya neden olan bakterilerin gelişmesini engeller. Sodyum Karbonat: Alkalileşmeyi sağlayarak koku oluşumunu engeller. Ksantan Gam: Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır.

Soru: merhabalar ürünler kendi kutularıyla mı geliyor
Cevap: Merhaba,ürünler kutusuz olarak satıştadır.

Soru: emin olmak adına soruyorum aliminyum ve benzeri zararlı kimyasallar var mıdır içerik göremedim ve ürünü ilk kez alacam da
Cevap: alüminyum,alkol,paraben ve boyar madde içermez

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet Ürüne Ait Fotoğraflar

%100 Doğal Roll-On Kadın Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Leke Bırakmayan Vegan 50 ml X 2 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü