%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Satın Alır Mısınız ?

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set En Ucuzu Nerede Bulunur?
%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Şu Andaki Fiyatı 320.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Gerçekten İyi Mi?

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Hakkında yaklaşık 1776 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Ürün Bilgisi

Siveno Doğal Roll-On – Kadın ve Erkek İçin Avantajlı Set Siveno %100 Doğal Roll-On_x000D_
Kullanım Önerisi:Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin.Ürün İçeriği ve Detayları:potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzdur. Gözenekleri tıkamadan kötü kokuyu engellemeye yardımcı olur.Sodyum Karbonat: Koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Ksantan Gam: Doğal yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam artırma özelliği vardır.Bitkisel Gliserin: Cildin nem tutma yeteneğini artırıp, cildi yıpranmaya karşı koruma sağlar.Skualen: Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Zeytinyağından elde edilmektedir.

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Ürününün Satıcısı, Siveno %100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set ürününü 320.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Ürünü Kullananların Görüşleri
320.0 Tl ye satışta olan %100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1776 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Mükemmel bir rollon bunu keşfettik ten sonra hiçbir rollonu kullanamıyorum. Sevgilimede alıyorum roll on sevmiyordu bunu kullandıktan sonra başka bişey almıyoruz 👏 teşekkürler
İsim: G** N** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmopera

Yorum: hamilelikte ve emzirme sürecimde doğal ürün arayisindayken keşfettim harika şimdi ailece kullanıyoruz herkes e tavsiye ediyorum süper koku yok hem de doğal daha ne olsun
İsim: o** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2022
Satıcı: Yeşil Reyon

Yorum: Oğlum ve kendim için aldım. Doğallık benim için en önemlisi. Markanın diğer ürünlerinide kullanıyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: Kaç aydır kullanıyorum eşimle birlikte.küçük kızıma da aldım.kokusu hiç rahatsız etmiyor.paketleme ve kargo hızlı.
İsim: R** A**
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: Ürünü çok severek kullanıyoruz eşim ve ben doğal bir ürün olması kokusu herşeyiyle iyi… özenli paket ve küçük hediyesi için satıcıya teşekkür ederim
İsim: R** E**
Tarih: 25 Temmuz 2022
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: Eşime kendime aldım ikimizde begeniyoruz ıslaklık hissi bırakmıyor. Uzun bir süre rahat ediyorsunuz. Tavsiye ederim. Hatta bu markanın bebek için de bir kaç ürününü aldım onlardan da memnunum
Tarih: 26 Eylül 2021

Yorum: Çocuklarım için aldım , memnunlar
Tarih: 27 Eylül 2021

Yorum: süper bir ürün teşekkürler. vazgeçilmezim oldu. babama da aldım. gerçekten ter kokusu olmuyor.
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Siveno

Yorum: Erkek arkadaşıma da aldım bende siveno’nun tüm ürünlerini kullanıyorum, doğal olması bizim için en önemlisi, erkeklerin terleyince ağır bi kokusu olur ya bunu kullanınca asla kokmuyor, aşırı iyi gerçekten
İsim: F** E**

Yorum: severek kullanıyorum doğal içerikli olması önceliğimdi tavsiye edilir
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: eşimle birlikte hep kullanıyoruz
İsim: E** S**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: dogal kullanabilevrginiz en iyi roll on kesinlikle alinmali yillardir kullanıyoruz
İsim: s** ç**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: bu ürün cok iyi severek kullanıyorum
İsim: C** B**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmel kokuyor doğal olması önemli.
İsim: Y** A**

Yorum: gayet guzel begendim iceriginin temiz olmasi da ekstrasi
İsim: G** s**

Yorum: hızlı şekilde kargolandı, hasarsız geldi. kokusu ağır değil, sağlıklı bir olduğu için tercih ettik.
İsim: Ö** K**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çok severek kullanıyoruz ailece. indirimde stokluyorum. işe yarayan temiz içerikli ürün arayanlara tavsiye ederim.
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: çok beğendim
İsim: N** K**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Siveno çok sevdiğim bir marka bu kokuları ilk defa deniyorum. Kızlar için olan biraz şekerli geliyor ancak teninize sürünce hoş kokuyor
İsim: S** n** Ü**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok güzel tavsiye ederim
İsim: C** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Alıp alıp stoklamak lazım çok hoş kokuyor kendime ve eşime alıyorum
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: Hamileyken kendime almıştım cildim hassas kokulara alerjim var ama bunun kokusu hiç rahatsız etmedi terletmedi çok ıslak bırakmıyor. Eşime de aldım bu defa onun kokusu da çok güzel memnun kaldık
İsim: İ** T**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: çok iyi beğendim.
İsim: M** B**

Yorum: indirimdeyken cok uyguna geldi
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: severek kullanıyoruz eşimle
İsim: m** b**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: İndirimde 60 tl ye aldım. Eşimle severek kullanıyoruz. Ter kokusu yapmıyor. Kampanya dönemleri takip edilerek stok yapılabilir
İsim: N** Ö**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: Daha önce de kullanıyordum.. çook Memnumum.. içeriğinin doğal ve temiz olması tercih sebebim.. Özellikle ter kokusu noktasında çok başarılı.. Kokusu da çok güzel 🤗 Tavsiye ederim.. çok da güzel paketlendi ve de hızlıca gönderildi.. Teşekkürler
Tarih: 02 Mayıs 2022
Satıcı: SEÇENEKÇOK

Yorum: Çok güzel doğal içerikli ürün. Eşim ve kendim için aldım. Çok memnun kaldık.
İsim: h** s**
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: Kullandığım bir ürün, kadın için olan çok güzel kokuyor ve de ter kokusunu önlüyor. Babam için de aldım o da gayet memnun üründen. İndirimdeyken stok yapıyorum.👍🏻👍🏻
İsim: N** Ş**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Ailece severek kullanıyoruz. Çok memnunuz
İsim: E** G**
Tarih: 16 Şubat 2022

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürün vegan mı?
Cevap: Merhaba; ürün vegandır. İyi günler dileriz.

Soru: iceriginde koruyucu varmi
Cevap: Değerli müşterimiz ürün doğal içeriklidir, iyi günler dileriz.

Soru: Erkek olan üründe koruma bandı yoktu. Kullanılıp kullanılmadığını nasıl anlayacağız? Hiç hoş değil bu yaptığınız.
Cevap:  ÜRÜNLERİMİZ YENİ ÜRETİM TARİHLİDİR  ORJINAL  FATURALIDIR. DILERSENIZ GERI IADE ALABILIRIZ

Soru: Her biri kaç ml?
Cevap: Merhaba ürün 50 ml dir iyi günler dileriz

Soru: Merhabalar, ürünün son kullanım tarihi nedir acaba? Teşekkürler
Cevap: Merhaba, SKT 11/2024'tür. iyi günler.

Soru: Merhaba , hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?
Cevap: KARGO SEÇENEĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR. • trendyol express • PTT • MNG • SÜRAT Kargo ile ÇALIŞMAKTAYIZ.

Soru: Erkek için olan rollonda alüminyum var mı Fotoğraflarda kadın rollonun üstünde alüminyum yoktur diye yazıyor
Cevap: Merhava, Siveno roll onlar alüminyum içermez. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünler jelatinli mi geliyor?, sorulan sorularda jelatiniz geldi beyanları bulunuyor. İyi çalışmalar
Cevap: eve tefendım jelatınlı

Soru: bukadar da fiyat artışı olmaz ama hiç yakışmadı size indirim ne zaman gelicek
Cevap: Değerli müşterimiz; ürün fiyatları fiyatlandırma ekibi tarafından yapılmaktadır. Müşteri temsilcisi olarak fiyat artışı konusunda net bir bilgiye sahip değiliz. Fiyatları sistemden takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder. İyi günler dileriz

Soru: urun paket içeriği olarak iki adet mi geliyor ikili set halinde 4 adet mi geliyor
Cevap: Merhaba, 2 adet gelmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir?
Cevap: merhaba kapağı açtıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir. çünkü doğal üründür.

Soru: Merhaba ürünler jelatinli gönderilirse seviniriz, iadeyle uğraşmak istemiyoruz..
Cevap:  ÜRÜNLERİMİZ YENİ ÜRETİM TARİHLİDİR  ORJINAL  FATURALIDIR.

Soru: hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba ptt kargo ile gönderim yapılmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: içerisinde alüminyum paraben alkol gibi zararlı maddeler yok değil mi tamamen doğal
Cevap:  ÜRÜNLERİMİZ YENİ ÜRETİM TARİHLİDİR  ORJINAL  FATURALIDIR.

Soru: Merhaba ürün ne zaman karşılanır acaba?
Cevap: Merhaba siparişler sıraya göre hazırlanmaktadır ürününüz 2 iş gün içerisinde kargoya verilecektir.Anlayışınız için teşekkür eder. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba roll on alüminyum içeriyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün alüminyum içermemektedir. İyi akşamlar

Soru: merhaba erkek roll-on'da alüminyum var mı
Cevap: Merhaba, Siveno roll on alüminyum İÇERMEZ!.Sağlıklı günler dileriz.💚

Soru: Hangi kargo ile çalişiyorsunuz?
Cevap: Merhaba ptt kargo ile gönderim sağlanmaktadır

Soru: merhaba dogal roll on ile sportive arasindaki fark nedir?
Cevap: Merhaba,her iki üründe doğaldır. Diğer ürünler cinsiyet farkı varken sportive ürün unısexdir. Ve aralarında koku farkı bulunmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: kokusuz roll on istiyorum bunlar kokulu mu kadın için olan
Cevap: Merhaba, tüm Siveno %100 Doğal roll on ailesi baskın olmayan kokuya sahiptir. İçerisinde sentetik parfüm bulunmamaktadır. %100 Kadın Roll Onumuz vanilya karakterli kokuya sahiptir. Sağlıklı günler dileriz.💚

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set Resim Galerisi

%100 Doğal Roll On Kadın & Erkek Deodorant Ter Kokusu Önleyici Bitkisel Lekesiz 50 ml Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü