%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Bu Ürünü Almalı Mı ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Bu Ürünü Almalı Mı?
%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Şuanki Fiyatı Ne Kadar 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Hakkında yaklaşık 43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Teknik Detaylar

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Ürününün Satıcısı, Tight Lady %100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.9 Tl ye satışta olan %100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: 50 kiloyum s benden aldım tam oldu iç göstermiyor siyahını da alırım
İsim: r** e**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Serüven

Yorum: kumaşı yumuşak çok güzel hafif iç gösteriyor alınabilir
İsim: Y** T**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kırık beyaz tam bir beyaz değil
İsim: R** T**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: modeli kumaşı ve dokusu güzel ama rengi çok mavimsi bir beyaz ki hiç sevmiyorum o yüzden maalesef iade ettim.
İsim: N** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: Kullanışlı
İsim: N** D**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok beğendim
İsim: B** G**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: çok güzel yumuşacık ve aşırı kaliteli, kesinlikle tavsiye ediyorum, satıcıya çok teşekkür ederim 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: küçük kalıplı iade
İsim: E** B** K**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Dün sipariş verdim bugün geldi. Ürünler çok kaliteli kumaşı efil efil, bedeni kalıbı duruşu harika 🤩♥
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: cok guzel urun
İsim: E** U**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Çok kaliteli ve özenli geldi 🫶🏽
İsim: A** M** G**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Değiştirmekle zaman harcayamacağım. XL aldm ama S M beden gibi geldi. O kadar küçük kalıbı. Boyu da kısa. Rengi de tam beyaz değil.
İsim: O** Ö**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: urun muhtesem hic dusunmeden alabilirsiniz ayni tisortu trendyol millada l beden giyiyordum bu markada 2xl aldim ve anca oldu sadece bedeninii buyuk aliiin
Tarih: 11 Aralık 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: sorunsuz geldi çok güzel kullanışlı
İsim: Z** Y**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: güzel kaliteli
İsim: B** S** k**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Güzel hızlı teslimat
İsim: S** Ş**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: harika bir ürün
İsim: H** K**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Yani fiyata göre iyi
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: rengi mavi gibi boyalı geldi
İsim: b** P**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: rengi mavi gibi büyük beden alınmalı
İsim: S** Ş**
Tarih: 25 Aralık 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: çok kaliteli. memnunum teşekkürler
İsim: Y** K**
Tarih: 21 Aralık 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kalitesiz iadeyle uğraşmak istemiyorum evde giyilir
İsim: S** A**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: İade talebi neden reddedildi
İsim: f** b**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Kalitesi kargo hızı herşeyi güzeldi
İsim: Y** K**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kalitesiz ve iç gösteriyor, iade
İsim: d** z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Aralık 2023

Yorum: 50 tl etmez (kızmayın)
İsim: Ç** E**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Özensiz defoluymuş sonradan fark ettim
İsim: S** K**
Tarih: 26 Kasım 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Ürün Trendyol mankeninde fiyatı uygun diye beyaz ve siyah aldım. Trendyolun beyazını kullanıyorum l bedeni. Bunda xl aldım siyahın kalitesi güzel kalıbı dar ama beyazını hiç beğenmedim hem rengine hem kumaşını ama iade etmeyeceğim ayrıca yakası da kötü beyazın
İsim: A** E**
Tarih: 16 Aralık 2023
Beden: Boy:164cm

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün iç göstermez. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🥰🥰

Soru: 76 kiloyum Kaç almaliyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: İç gösterir mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Ürün iç göstermez, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz 🥰

Soru: merhaba ürünün kullanıcı yorumları renginin mavi gibi olduğu söylemişler ama açıklamada beyaz basic tişört yazıyo tam olarak rengi nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün rengi görselde görüldüğü gibi tam canlı beyazdır, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz 🤗🤗🤗

Soru: merhaba 2xl boy uzunluğu nedir acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için onu tam olarak bilemiyoruz ancak ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: dik yaka mi tesettürlüler için uygun mudur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Evet tesettürlüler için uygundur yakası kapalı dik yaka. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🥰🥰

Soru: 2xl bedenin boyunu öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: Salam 69,70kilo hansı ölcü almalı, rahat durmasıycin Mya L ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Sizin için L beden öneriyoruz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤

Soru: merhabalar boy 169 kilo 70 bol durmasini istiyorum hangi beden uygun olur ?

Soru: m ve l beden arasında ne kadar fark var
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Normal standart iki beden arasındaki farklılık vardır. Kalıplarımız tam kalıp kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🥰🥰🥰

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt Detaylı Resimler

%100 Organik Pamuk Kadın Beyaz Basic Ribana'lı Dik Yaka Örme T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü