%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört En Düşük Fiyat Nerede ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Satın Alır Mısınız?
%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Şu Anki Değeri 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Ürünün Detayları

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, Tight Lady %100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört ürününü 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Ürün Hakkındaki Yorumlar
199.9 Tl ye satışta olan %100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: 1.71 54 kg L beden iyi oldu.Genis bir kalıbı yok.Rengi ve dokusu çok güzel.
İsim: s** s**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Serüven

Yorum: bi beden küçük almanızı tavsiye ederim kumaşı gayet güzel
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bu nasil 3 XL bir standart yokmu 5 tane aldim hepsi L beden bir beden değil 4 beden büyük olmali lütfen biraz alıcıya saygı büyük beden diyorsunuz küçük
İsim: e** a**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Güzel yumuşak bir penye renkler de canlı kalıplar normal hatta bir tık bol olsun yapışmasın derseniz bir beden büyük alın çünkü ben 175 boy 85 kilo için normalde 2XL olurken 3xl aldım anca oldu. Tek yıldızı vatka olmamasından kırdım böyle omuzlu bir modelde vakta olmalıydı
İsim: S** S** E**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: kırmızı renginden hem kendime hem de arkadaşıma aldım doğum günü hediyesi olarak çok beğendi teşekkür ederim tavsiye ederim tam bedeni alın
İsim: C** U**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Yine güzel hep güzel yumuşacık bir penye 👚
İsim: S** a**
Tarih: 23 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok beğendim rengi ve penyesi güzel fiyat performans ürünü
İsim: G** K**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel çokkk beğendim tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: A** Y** S**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: N** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel geldi beğendim
İsim: Tuğba Ö.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: Ö** B**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: fiyatına göre çok iyi
İsim: H** ç**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: ürünün 3 rengini aldim ve inanılmaz kaliteli kumaş ve renkler çok canlı tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok beğendim memnunum gayet kendi bedeninizi alın 👍🏻
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatına göre çok kaliteli beğendim
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok güzel beğendim. kalitesi de iyi bedenim de medium tam oldu
İsim: İ** K** Ç**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: rengi güzel ama uzun ömürlü olacak kadar kaliteli degil
İsim: D** y**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: ürün o kadar güzel ki.Hiç düşünmeden alın derim.Harika gercekten
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: fiyatına göre güzel bir ürün.
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: super
İsim: C** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: 168 boy 59 kg S beden tam oldu
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim kumaşı tam yazlık yumuşak
İsim: D** U**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı çok iyi yumuşacık kargo hızlı, paketleme özenliydi
İsim: Z** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: teşekkürler
İsim: H** A**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürün güzel ama büyük kendi bedenınızı alın
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bayıldım 2 tane aldım kardeşimle kendine takım ♥
İsim: F** P**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: güzel çok rahat
İsim: A** V**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Teşekkür ederim kumaşı harika
İsim: B** k**
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: duruşu mükemmel
İsim: B** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: guzel ıc göster mıyor ferah.
İsim: C** k**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Kumaşı nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün kumaşı %100 pamuk yumuşak dokulu penyedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba. 165 boy ve 100 kilo için kaç beden olmalı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: çok teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar bol kazançlar dilerim 😊🌸🥰
Cevap: İyi dilekleriniz için biz teşekkür ederiz❤🌹🤗

Soru: merhaba L beden olcusu.nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an için ölçülerini tam olarak bilemiyoruz ancak kendi bedeninizi tercih ederseniz üzerinizde görselde görüldüğü gibi olacaktır, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: merhab a,1.70 boy 92 kilo kaç beden almalym
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: m beden l bedenin ölçülerini yazabilirmisiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ölçüleri şu an için tam olarak bilemiyoruz ancak ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: 162 boy kilo 84 hangi beden almalıyım

Soru: merhaba kalıp olarak nasıl acaba? 80 kiloya XL mı tercih etmeliyim XXL mı?

Soru: 1.58 boy 82 kilo kaç beden almalıyım

Soru: Merhaba boy 178 kilo 995 96 civari 3xl olurmu bana
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 3 XL beden sizin için uygun olacaktır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört Ürün Resimleri

%100 Pamuk Kadın Kırmızı Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Bisiklet Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü