% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Mevcut Fiyatı 279.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Hakkında yaklaşık 223 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Ürünün Detayları

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 ürününü 279.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Hakkında Yapılan Yorumlar
279.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
223 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Esim icin aldim beden olarak tam oldu. kargolama hizliydi tesekkurler
İsim: **** ****
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Markastok

Yorum: ürün çok güzel paketlenmiş bir şekilde elimize ulaştı bedeni ve görünümü bire bire eşime sipariş vermiştim biz çok beğendik satıcıya teşekkür ediyorum bundan sonraki adresimiz belli 🤗
İsim: Cansu K.
Tarih: 11 Ağustos 2021
Beden: Beden:S

Yorum: eşim için aldım tam bedenini aldım çok güzel 👍
İsim: S** s**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Bu fiyata bu ürün mükemmel cok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: K** Ö**
Tarih: 17 Ağustos 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Bugün teslim edildi güzel ürünler üzerime tam oldu kalite hissi güzel zamanla göreceğiz tekrar tercih eder miyim
İsim: muhammed a.
Tarih: 31 Temmuz 2021
Beden: Beden:M

Yorum: Yumuşacık bu fiyata çok iyi eşime aldım tam bedenini alabilirsiniz
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kesinlikle çok kaliteli ve kumaşi çok güzel kendi bedeninizi alin
İsim: G** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ekim 2021

Yorum: Rengi, kalıbı, kumaşı harika. Vücuda tam oturuyor. Eşim normalde l beden giyiyor l aldım tam oldu. Hızlı ve sorunsuz teslim aldım. Teşekkürler
Tarih: 25 Ağustos 2021

Yorum: Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim Resimde görüldüğü gibi çok güzel ürün 👏👏👏👏👏👏👏 Boy 172, kilo 69 S beden tam oldu
İsim: hidayet k.
Tarih: 18 Ağustos 2021

Yorum: Fiyatına göre çok kaliteli kumaşı çok güzel beden s aldım tam oldu teşekkürler
İsim: E** D**
Tarih: 11 Eylül 2021

Yorum: esime almıştım bayıldık kaliteli tam beden fiyat olarakta kalitesine gore çok iyi hızlıca ve özenli bir şekilde kargolandi tavsiye ederim
İsim: G** B**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: N** D**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Ürün gayet güzel tam bedeninizi alın eşime aldım çok begendii
İsim: g** ç**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Üründen 2 adet kendime 1 adet oğluma aldım çok güzel, çok beğendim L giyiyorum tam üzerine göre, kumaşı mükemmel ve 1 adette siyah rengini sipariş verdim çok beğendim. Fiyattada çok uygun tavsiye ederim.
İsim: A** K**
Tarih: 24 Ağustos 2021

Yorum: Tam bedeninizi alın derim kumaşı da çok güzel tavsiye ederim
İsim: SELDA A.
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Çok iyi ürün çok beğendim. 183 boy 94 kiloyum XL gayet cuk oldu. Omuzlarım geniş çok hafif göbek var. Tam oldu bana
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: eşime aldım. çok beğendi gerçekten çok kaliteli bir ürün.
Tarih: 11 Ağustos 2021

Yorum: bu fiyata bu kalite harika bir tişört. yeniden sipariş etdim. çok beyendim.bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: R** R**
Tarih: 27 Ağustos 2021

Yorum: Cox güzel bir beden küçük alın
İsim: Ü** E**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Eşime aldım çok beğendi tavsiye ederim
İsim: A** O**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Guzel babama aldim serin serin
İsim: M** H**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Eşime toplam 3 rengini aldık çok güzel kalitesi ve zayıf gösteriyor çok yumuşak aynı zamanda tok duruyor Bi yıkamada kendini salmıyor tavsiye ederim 😊
İsim: T** S**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: eşim için aldım kalitesi çok güzel
İsim: ceren g.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Iyi günler ürün elime ulaştı her parca sorunsuz güzel kargo da çok hızlıydı teşekkür ederiz
İsim: I** A**
Tarih: 03 Eylül 2021

Yorum: Tam beden güzel kumaş👍
İsim: M** K**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: 180 boy 94 kilo 2XL beden tam oldu. Renk güzel tam lacivert. Kalitesi güzel yumuşacık tekrar bir kaç rengini alıcam 👍
İsim: A** C**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: gayet şık, kumaşı çok iyi ne dar ne geniş. 1.76 boy 83 kiloyum M aldım
Tarih: 09 Eylül 2021

Yorum: mükemmel
İsim: B** Ş**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı , rengi göründüğü gibi geldi . Kocama almıştım çok yakıştı ona her şey yakışır zaten:)
İsim: D** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: 👍🏻fena değil
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: çok güzel beğendim
Cevap: Merhaba , değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah ve yeşil renk aldim cok memnunum harika bir kumaş .. fakat beyaz ihtiyacim var ne zaman gelir
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Modeldeki kaç beden?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Manken Ölçüsü : Kilo : 83 kg / Boy : 1.90 cm / Göğüs : 101 cm / Bel : 81 cm / Basen : 97 cm / Beden : L Manken ölçüleri ektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merabalar urun bos kalibmi? yoksa dar kalib?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Salam.boy 170 ceki 73 kq.Hansi razmer sifariw edim.
Cevap: Salam dəyərli müştərimiz, məhsulumuz slim fit kəsimlidir. Bu səbəbdən, bir ölçü böyük seçməyi düşünə bilərsiniz. Mankenin ölçüləri isə belədir: 83 kq, 1.90 m boy, 101 sm sinə, 81 sm bel, 97 sm basen və L ölçü geyinir. Daha dəqiq məlumat üçün müştəri rəylərini nəzərdən keçirməyinizi tövsiyə edirik. Bu, sizə uyğun ölçünü seçməkdə kömək edə bilər.

Soru: ürün slim fit mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Manken Ölçüsü : Kilo : 83 kg / Boy : 1.90 cm / Göğüs : 101 cm / Bel : 81 cm / Basen : 97 cm / Beden : L Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin eynindeki hangi beden?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Manken Ölçüsü : Kilo : 83 kg / Boy : 1.90 cm / Göğüs : 101 cm / Bel : 81 cm / Basen : 97 cm / Beden : L olarak belirtilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.78 kilo 80 kaç beden uyar bana
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.80 boy kilosu 70 kaç beden olur ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba eşim için almak istiyorum. 182 boy, kilosu 105 kg. hangi bedeni uygun olur?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yazın giymek için uygun mu terletir mi yoksa
Cevap: Değerli müşterimiz, ilgilendiğiniz ürün %100 pamuklu materyalden üretilmiştir. Pamuklu kumaşlar, hava geçirgenliği sayesinde yaz aylarında terletmeyen ve cildin nefes almasını sağlayan özelliklere sahiptir. Bu nedenle, sıcak yaz günlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar aynı zamanda yumuşak dokusu ile konforlu bir kullanım sunar. Herhangi bir başka sorunuz olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi alışverişler dileriz!

Soru: salam boy 172 ceki 77kilo kac beden?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Manken Ölçüsü : Kilo : 83 kg / Boy : 1.90 cm / Göğüs : 101 cm / Bel : 81 cm / Basen : 97 cm / Beden : L Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Cok al az öde yazıyır ama kac adet alımda indirim var
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Trendyol panelinde indirimler belirtilmiştir efendim. Anlayışınız için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.83 boy 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 72 kilo hangi beden almaliyim

Soru: boy 1.68. kilo 86 hangi beden olur

Soru: iyi günler boy 181 kilo 88 hangi beden daha iyi olur

Soru: selam, boy 182 kilo 76 hangi bedeni tavsiye edersiniz.. teşekkürler

Soru: Merhaba 1.83 boy ve 105 kq icin hangi beden tavsiye edersiniz XXL olur mu?

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 Görseller

% 100 Pamuklu V Yaka Slim Fit T Shirt Erkek T Shirt 5902122 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü