%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Alınmaya Değer Mi ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Tavsiye Edilen Yer Neresi?
%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Güncel Fiyatı 189.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Memnuniyet Durumu Nedir?

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Hakkında yaklaşık 285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Detaylı Bilgi

Tala Aromaterapi Yağlarının Nasıl Elde Edildiğini Keşfedin_x000D_
Tala aromaterapi yağları, doğanın en saf ve etkili bileşenlerinden elde edilen özlerdir. Bitkilerin çiçeklerinden, yapraklarından, meyvelerinden veya köklerinden elde edilen bu yağlar, dikkatlice işlenir ve distilasyon yöntemleriyle özleri ayrıştırılır. Her bir damlası, bitkilerin kendine özgü aromatik ve terapötik özelliklerini taşıyarak, hem ruhsal hem de fiziksel iyileşme için güçlü bir destek sağlar. _x000D_
_x000D_
Tala Nioli Yağı: İdrar Yolu Rahatlığınız İçin Doğal Destek_x000D_
Tala Nioli Yağı, idrar yolu sağlığınızı desteklemek için etkili bir doğal çözümdür. %100 saf ve doğal içeriğiyle, günlük kullanımda size yardımcı olur. _x000D_
_x000D_
Tala Nioli Yağının İdrar Yolu Üzerindeki Faydaları_x000D_
Doğal Destek: Tala Nioli Yağı, idrar yolu sağlığınızı destekler ve doğal bir rahatlama sağlar. _x000D_
Rahatlama Sağlar: İdrar yolu bölgesindeki rahatsızlık hissini azaltır ve rahatlama sağlar. _x000D_
Genel Rahatlık: Günlük kullanımda kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur ve genel rahatlama sağlar. _x000D_
Temizlik Desteği: Vücudunuzun doğal temizlenme süreçlerine katkıda bulunur ve rahatlık sağlar. _x000D_
_x000D_
Kullanım İpuçları_x000D_
İç Çamaşırlarına Damlatın: Tala Nioli Yağını iç çamaşırlarınıza birkaç damla damlatarak kullanın. Bu, idrar yolu bölgesinde ferahlık ve rahatlık sağlar. _x000D_
Banyoya Ekleyin: Birkaç damla Tala Nioli Yağını banyonuzda kullanarak, rahatlama ve tazelenme hissini artırın. _x000D_
Masaj: Hafifçe seyreltip, karın bölgesine masaj yaparak rahatlamayı destekleyin. Özellikle rahatlatıcı anlarda kullanabilirsiniz. _x000D_
_x000D_
Hemen Deneyin!Tala Nioli Yağı ile doğal bir rahatlama deneyimi yaşayın ve kendinizi daha iyi hissetmek için hemen satın alın! >_x000D_
_x000D_

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Ürününün Satıcısı, Tala %100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml ürününü 189.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Kullanıcı Yorumları
189.9 Tl ye satışta olan %100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
285 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok beğendim teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
İsim: E** B**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tala

Yorum: Güzel paketlenmiş
İsim: B** Y**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Gerçekten etkisi var çok beğendim fiyati düştükçe stok yapcam
İsim: C** A**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Gün-de 1 defa iç çamaşırıma 2 3 damla döküyorum akıntıya ve pis kokuya iyi geliyor Stoklamalik ürün 👍
İsim: b** b**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: vazgeçilmez yaglarimdan biri
İsim: D** S**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: İlk kullanımda etkisini görmüş biri olarak, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Benim sayemde kullanan arkadaşlarımda teşekkür ediyorlar. Ayrıca özenli paketleme ve kargo hızı içinde markaya güvenebilirsiniz.
İsim: D** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: ferahlatıcı
İsim: Ö** K**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Kampanyadan denk getirip çok iyi fiyata aldım. Etkisi kullandıkça ortaya çıkar tabi. Bir de hediye koymuşlar içine teşekkürler.
İsim: F** N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Eylül 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün 5 yıldızlık alın aldırın
İsim: E** n** K**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: inşallah etkili olur iyi paketlenilmiş
İsim: F** B**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: çok memnunum
İsim: S** N** U**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Her kadında mutlaka bulunması gerekir. Ben çok beğendim, çok da faydasını gördüm.
İsim: S** N** S**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: ürün dökülmeden gelmiştim henüz yeni kullanmaya başladım detaylı yorumumu güncelleyeceğim teşekkürler
İsim: Şevval T.
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Hızlı teslimat ve hediye için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: Çok başarılı ayrıca hediye için çokkk teşekkür ediyorum.
İsim: F** G**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: azıcık dökülmüştü ama sıkıntı değil gerçek olduğu esansindan belli
İsim: F** P**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Doktorumun tavsiyesiyle aldım yıllardır geçmek bilmeyen kaşıntı sorunum var umarım faydasını görürüm
İsim: Z** S**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Sağlam ve hızlı geldi hediye için teşekkür ederim
İsim: D** İ**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi geldi. Paketleme vs çok güzeldi
İsim: Y** T**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Ürün elime sağlam ve çok hızlı ulaştı umarım işe yarar yorumlarına bakarak aldım kullandıktan sonra yorumumu güncelleyeceğim
İsim: s** t**
Beden: 17 Ağustos 2023

Yorum: hızlı ve sorunsuz geldi umarım memnun kalırım
İsim: G** K**
Beden: 03 Şubat 2024

Yorum: ürünüm sorunsuz elime ulaştı teşekkürler
İsim: F** A**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Çok etkili
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Yorumlara bakarak aldım işe yarayacak gibi
İsim: A** K**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Güzel. Tavsiye ederim.
İsim: G** B**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: çok güzel tavsiye ediyorum
İsim: ö** k**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: henüz denemedim ama hızlı kargo özenli paketleme teşekkürler
İsim: S** Y**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı kaliteli ürün
İsim: B** S**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: Çok keskın süper
İsim: N** A**
Tarih: 12 Haziran 2023

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Ürüne Dair Sorular

Soru: nasıl seyreltilir
Cevap: Efendim ürünümüz tamamen doğal nioli yağı olduğu için seyreltmeden direk kullanımını tavsiye ediyoruz saygılar

Soru: buz dolabında saklana bilirmi? yoksa oda sıcaklığı?
Cevap: Efendim odanızda güneş görmeyen ortamda muhafaza edebilirsiniz saygılar

Soru: sepete 2 tane eklesem siz uc tane gonderseni olur mu
Cevap: Efendim sepetinize kaç adet eklerseniz aynı şekilde gönderim sağlayabiliriz saygılar

Soru: neye yarar
Cevap: Tala Nioli Yağı ferahlık sağlamak ve kötü koku önlemek amacı ile iç çamaşırlarına (bikini bölgesine) ve pedlerine günde 1-2 damla damlattıktan sonra havalandırıp kullanmaktalardır. Nioli yağını iç çamaşırlarınıza kullanırken cildinize temas ettiğinde hafif yanmalar olabilir. Bu normaldir. Eğer bu yanmalar rahatsız edici seviyede ise Nioli Yağını seyrelterek kullanmanızı öneririz. Seyreltmek için 1 lt suya 10 damla Nioli Yağı damlatarak yıkama suyu yapabilirsiniz. 1 lt yi tek seferde kullanarak duşunuzu alabilirsiniz. Ayrıca Sabit Yağlarla seyrelterek haricen kullanabilir; buhurdanlık ve difüzörlerde de kullanabilirsiniz. Zorunlu Bilgi: Ürünlerimiz ilaç değildir. Hekiminize danıştıktan sonra kullanmanızı öneririz. Sevgiler.

Soru: salam neçə ml- dir?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz 20 ml’dir saygılar

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba efendim iç çamaşırınıza sabah akşam 3-4 damla damlatılarak kullanılmaktadır saygılar

Soru: Merhabalar son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhabalar skt 2026'dır efendim.

Soru: Uçucu yağ mı?
Cevap: Merhabalar. %100 saf ve uçucu nioli yağıdır efendim.

Soru: Şişenin sonuna kadar dolu mu?
Cevap: Ürün ve şişe 20 ml'dir efendim.

Soru: 3 al 2 öde nasıl oluyor ben sepete bir ürün ekledim ek sıradan para yansıyor mu
Cevap: Sepete 3 adet ürün eklediğinizde 2 adetin ücreti sizlere yansır efendim.

Soru: Hamilelikte kullanılır mı
Cevap: Merhaba efendim. Herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak hamilelik durumunda herhangi bir ürün kullanmadan önce hekiminize danışmanızı öneririz.

Soru: Merhaba ürün ne için kullanılıyor
Cevap: Tala Nioli Yağımız %100 Saf ve Doğaldır. İçerisinde kimyasal ya da sentetik bir madde yer almaz. Nioli Yağını alan müşterilerimiz ferahlık sağlamak ve kötü koku önlemek amacı ile iç çamaşırlarına ve pedlerine günde 1-2 damla damlattıktan sonra havalandırıp kullanmaktalardır. Zorunlu Bilgi : Ürünlerimiz ilaç değildir. Uçucu yağlar haricen kullanılır. Cildinize değdiğinde hafif yanmalar olabilir. Seyrelterek kullanmak isterseniz 1 lt suya 10 damla nioli yağı damlatarak yıkama suyu yapabilirsiniz. 1 litreyi tek seferde kullanarak duşunuzu alabilirsiniz. Hekiminize danıştıktan sonra kullanmanızı öneririz. Sevgiler.

Soru: yara üzerine sürülür mü?
Cevap: Merhabalar. Açık yara üzerine kullanılmaz efendim. Saygılar.

Soru: hayırlı işler üründe seyreltme işlemi yapılmışmidir acaba ?
Cevap: Merhabalar efendim. Ürünlerimizin hiçbirinde seyreltme işlemi yapılmamıştır. %100 saf ve doğal olarak siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Güvenle alabilirsiniz. Saygılar.

Soru: ürün şişesinin kapağında damlalığı var mı acaba
Cevap: Merhabalar . Ürünün yanında damlalık ek olarak beraberinde gönderilmektedir efendim.

Soru: mrb kizimin lekeli ve sivilceli cildi icin ayricada cildinde ve kafasindaki egzamalar icin hangi urunleri almaliyim yardimci olun lutfen...
Cevap: Merhabalar efendim. Sivilce ve lekeler için çay ağacı yağı ve ardından nemlendirmek için üzüm çekirdeği yağı önermekteyiz. Egzamalar için de mağazamızda satışta olan premium serimiz ardıç katranlı ve kükürt sabunumuzu kullanabilirsiniz efendim. Mağazaya girip aratma yaparak yukarıda saydığımız ürünlere ulaşabilirsiniz. Saygılar.

Soru: hamileler kullanabilir mi enfeksiyon olunca
Cevap: Merhaba efendim. Herhangi bir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak hamilelik durumunda herhangi bir ürün kullanmadan önce hekiminize danışmanızı öneririz.

Soru: merhaba okula giden çocuğum için yakasına damlatıp kullanabilir miyim . Zihin açıklığı bakımından
Cevap: Merhabalar. Nioli yağı kendine has keskin ferahlatıcı bir kokusu vardır. Yakaya damlatılarak kullanılabilir. Sevgiler.

Soru: Ürün görselinde 3 al 2 öde yazıyor ama bunu sepette göremiyoruz. Sebebi nedir ?
Cevap: Efendim en kısa sürede sistemlere yansıyacaktır anlayışınız için teşekkür ederiz saygılar

Soru: merhabalar adet sancılarına iyi geliyor mu bu yağ?
Cevap: Merhaba Efendim. İlgili yasa gereği ürünlerle alakalı endikasyon,fayda ve hastalık bilgisi paylaşamıyoruz. Doğru ürün satmakla sorumluyuz, internette araştırabilir veya doktorunuza danışabilirsiniz. Uzman bilgisi almadan lütfen kullanmayınız. Saygılar

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml Ürüne Ait Fotoğraflar

%100 Saf Ve Doğal Nioli Yağı 20 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü