10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
326
0
0
10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Şu Andaki Fiyatı 293.54 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Hakkında yaklaşık 537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Ürün Tanıtımı

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Ürününün Satıcısı, Newlilla 10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 ürününü 293.54 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Hakkında Yapılan Yorumlar
293.54 Tl ye satışta olan 10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
537 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bi beden büyük alınabilir
İsim: A** i**
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: Newlilla

Yorum: harika ürünler bir beden büyük alın
İsim: Ö** S**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kalitesini beğendim yorumlara güvenerek xl aldım gerek yokmuş tam beden alin ésnek ve rahat
İsim: N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2023

Yorum: siparişim biraz önce elime ulaştı. Gerçekten kalitesine ba yıl dımmm. Çok kaliteli, yumuşacık. paketleme özenli, hızlı kargo. minik hediyeniz için teşekkür ederim. Herkes kendi bedenini alabilir.
İsim: M** D**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden büyük alin derm bel kısmı hafif dar
İsim: G** K**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: Sürekli kullanıyorum çok beğeniyorum tam beden
İsim: Çisil K.
Beden: 01 Mayıs 2023

Yorum: Gayet şık pijama kızıma aldım.
İsim: R** Ç**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: bu mağazadan defalarca alışveriş yaptım çok memnunum. ürünün 3xl'ını da çıkartırsanız süper olur
İsim: A** B**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Xl aldım 1.68 e 78 kiloyum. Popom vardır. Tam oldu. Bir beden büyüğü de olurmuş ama bu da sıkmadı sadece basenden geçerken daha rahat olabilirdi. Şimdi sipariş etsem XXL alırım rahatıma bakarım. Ama normalde de sıkmıyor yani gayet oldu. Kumaş da güzel. Eksiksiz geldi. Öneririm
İsim: B** K**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gayet kaliteli anneme aldım
İsim: M** İ** K**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: tam kalıp çok iyi
İsim: A** F** İ**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: yumuşacık çok beğendim teşekkür ederim 💐
İsim: R** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Hızlı teslimat yumuşacık ama maalesef çok dar. Normalde M giyiyorum. 73 kg 1.63 boy. XL aldım feci sıkıyor. İade de yok maalesef.
İsim: s** k**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: M beden söylemiştim ama kocaman külotlar geldi kalıpları büyük ona göre alın
İsim: C** C**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ve yumuşak
İsim: G** O**
Beden: 07 Temmuz 2023

Yorum: Dokusu çok yumuşak, çok güzel tavsiye ederim
İsim: Muhammet B.
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Herkes bi beden büyük alın yazmış ama bence tam bedeninizi alın. Fiyatına göre gayet iyi
İsim: Ö** B**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kendi bedeninizde değil bir üst beden alınmalı kurutma makinesi kullananlar için
İsim: **** ****
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Çeyizime aldım beğendim
İsim: Nimet K.
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Çok kullanışlı daha önce renklilerini almıştım, siyahı gelince hiç kaçırmadım 2 paket aldım . Kesinlikle tafsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: çok iyi bir beden büyük alın yıkanınca çekiyor
İsim: G** G**
Beden: 20 Temmuz 2023

Yorum: Çok iyi göründüğü gibi de geldi
İsim: A** A**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: ürünü daha önce de almıştım. tekrar sipariş ettim . gayet kullanışlı.
İsim: N** G**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Ürünün kalitesi çok güzel teslimat gayet başarılıydı içerisine koyduğunuz küçük hediye ve not için teşekkür ederim güvenle alıs veriş yapılabilir
İsim: A** B**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Boy:196cm

Yorum: Bir beden büyük alın çok hos
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: 168 65 kilo xl tam oldu 1 beden büyük alın
İsim: S** B** A**
Tarih: 23 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Ürünler güzel ve rahat hediye için teşekkür ederim
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: yumuşacık tekrar alıcaz
İsim: A** t**
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ürünleriniz Eksiksiz Bir Şekilde Tarafıma Ulaştı Ayrıca Ufak Hediye İçin de Teşekkür Ederim 🙏🙂
İsim: A** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Güzel ve yumuşacık bir beden büyük alınmasını tavsiye ederim
İsim: B** T**
Tarih: 13 Temmuz 2023

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Ürün Bambu mu?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... %95 pamuk %5 elastandan oluşan kumaş türü kullanılmaktadır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz

Soru: Slip mi acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Slip modeli efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 170 boy 90 kilo hangi beden olur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Maalesef efendim:( 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: 3 beyaz 4 siyah gönderim yapabilirmisiniz
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Maalesef efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: gri Melanj kumaş türü yüzde 65 yazıyor Ne demek anlamadım Ben hepsi siyah olan alcam . pamuk oranı yüzde 65 mi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... %95 pamuk %5 elastandan oluşan kumaş türü kullanılmaktadır efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz

Soru: kalıp büyük mü?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ürün görselleri içersinde beden tablomuz bulunmaktadır daha açıklayıcı bilgilendirilmiş olunucaksınız.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: merhaba yuksek belmi?
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Normal bel efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Kaç adet var içinde
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.7 adetten oluşmaktadır .Görseldeki gibi gönderim sağlanıyor efendim.💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: paket içeriği kaçtane acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... 7 adet külot efendim 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: boy 168 kilo 80 hangi beden olur
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ürün görselleri içersinde beden tablomuz bulunmaktadır daha açıklayıcı bilgilendirilmiş olunucaksınız efendim.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: slm ürünler kaç adet
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Görseldeki gibi efendim, 7 adetten oluşan bir settir. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: ürün kaç adet acaba fotoğraf takı gibi 7 tane mi
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.Görseldeki gibi gönderim sağlanmaktadır efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: iyi akşamlar ürünlerinizi severek kullanıyorum sade gri olarak yomu
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Maalesef efendim:( 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Üretim sürecinde efendim, haftaya gelir.💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: pakette kaç adet var acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Görseldeki gibi efendim 7 adetten oluşan bir settir. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Siyah modelin kumaşı nedir acaba?

Soru: 2 xl kaç kiloya uyumlu acaba
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Ürün görselleri içersinde beden tablomuz bulunmaktadır daha açıklayıcı bilgilendirilmiş olunucaksınız efendim.Sağlıklı ve İyi günler dileriz...💐

Soru: merhaba vücudum için Pamuklu giymem gerekiyor yoksa alerjik reaksiyonlar gösteriyor o yüzden pamuklu mudur

Soru: kolay gelsin annem 60 kilo 1.50 Boyunda kaç beden alması gerekir külot bedenini
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... L beden tavsiye ederiz efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

Soru: Merhaba daha önce 1001 kodlu 5 li paket almıştım. Aynı kalıp mı bu 7 li ler
Cevap: Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz... Kalıbı Farklı efendim. 💐Sağlıklı ve İyi günler dileriz...

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 Ürünün Detaylı Resimleri

10001 Seven Days Kadın Külot 10001-v9 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü