1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Tavsiye Eder Misiniz ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Bu Ürünü Almalı Mı?
1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Şimdiki Fiyatı Ile 749.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Kaç Kişi Memnun?

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yaklaşık 263 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürün Tanıtımı

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürününün Satıcısı, Uzspace 1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası ürününü 749.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Kullanıcı Değerlendirmeleri
749.0 Tl ye satışta olan 1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
263 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kızım için almıstım cok sevdı
İsim: F** C**
Tarih: 20 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: aksam uzeri siparis verdim saniyesinde kargoya verildi ozenle kapetlenmis bir sekilde ulasti mükemmel tavsiye ederim
İsim: D** Y**
Tarih: 12 Ocak 2023
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: kızım için aldım çok memnunum
İsim: N** S**
Tarih: 13 Ocak 2024
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: Oğlum için aldım çok güzelmiş tavsiye ederim
İsim: S** T**
Tarih: 17 Ocak 2023
Satıcı: Kent Kitap Kırtasiye

Yorum: Ürünü acayip beğendim koku falan yapmıyor, sürekli yanımda taşıyorum arkadaşlarıma da aldırdım.
İsim: F** S** E**
Tarih: 24 Şubat 2023
Satıcı: TOSUNLAR KİTAP KIRTASİYE

Yorum: Çok güzel paketlenmiş halde hızlı teslim edildi. Güvenle alabilirsiniz.
İsim: T** U**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Güzel paketlenmiş ve hızlı bir kargo süreci ile elime ulaştı. Okul için aldım, kullanımı çok rahat.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Kalitesini anlatmaya gerek yok ne koku ne kırışma ne akıtma hiçbir şey olmuyor su içmenin keyfini yaşıyorum elimizden düşmez oldu alışkanlık yapıyor başka bir seyden su içmek istemiyoruz eşimede aldım su içmeyen kişi bile su sever oldu sayesinde
İsim: L** G** ö**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Satıcı: Toyaş Oyuncak

Yorum: Ürünler güzel. Çocuklarıma aldım. İçimi rahat olduğunu söylüyor oğlum.👍🏻
İsim: S** E**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: oğlum için aldım.çok kaliteli
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Eylül 2022
Satıcı: KİTAP AÇ

Yorum: İki günde🤩hızlı geldi,koku asla olmuyor,oğlum suyu çok sevdiği için büyük aldım(5yaşında) kreş için bir küçüğü olabilirmiş(800ml)olanı yani..Suyu doldurunca ağır oluyor çünkü..Kapağın plastik olması kırılma ihtimaline karşı tedirgin ediyor ama kırılacak olursa yedek kapağın satılması iyi..Renk geçişlerini oğlumda bende çok sevdik tek renk olmamasıDevamını Oku
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: çocuklar için aldım çok beğendiler
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Koku yok. Kendim ve kızım için aldım boyutlar ideal🌻hızlı kargo ve güzel paketleme için de ayrıca teşekkür ederim.
İsim: G** H**
Tarih: 27 Temmuz 2022

Yorum: Boyutu tahminimden de büyük geldi. İçimi inanılmaz güzel ve rahat. Parasını hak eden bir ürün. Uzun yıllar kullanacağıma inanıyorum. 500 ml olanından da kızıma almayı düşünüyorum. Yapısı kadifemsi, kargo çok hızlı geldi. Kısacaaa su içmeyi sevenlerin çok hoşuna gideceği bir ürün tavsiye ederim 🫶🏻💖
İsim: Merve D.
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: Farklı bir rengini kullanıyordum çok beğenince bunu ablama hediye aldım diyet sürecinde çok işe yarıyor 👍🏻🌟
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Okul için aldım,gayet kullanışlı
İsim: D** A**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: kardeşim de görüp aldım çok güzel .
İsim: Y** B**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Harika bir ürün. Temizlemesi kolay, koku yapmıyor, kullanışlı. 2 tane aldım.
İsim: E** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Beklediğimden büyük geldi 👌🏻
İsim: E** D**
Tarih: 28 Aralık 2022
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: Ürün o kadar hızlı elime ulaştı ki inanamadım. Kesinlikle çok kaliteli bir ürün
İsim: M** D**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: çok beğendik, içinde hiç koku olmuyor. baya da su alıyor içine. dışarı çıkarken de kullanıyoruz. pet şişede su çabucak ısınıyorken bunda yine bir sürü su soğukluğunu koruyabiliyor.
İsim: A** Y** H**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Eşime hediye olarak aldım. Bende de var ve çokkkkkk güzel mükemmel parasını sonuna kadar hakeden bir ürün.
İsim: S** G** S**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: ayy çok güzel kesinlikle tam çocukların kullanacağı gibi mükemmel bi ürün
İsim: Meryem A.
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Hem oğluma hem kendime takım aldım içimi çok güzel koku yapmıyor . Kesinlikle tavsiye edilir 👌🏼
İsim: Sevinç Ö. S.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Çok başarılı 1lt lik aldım hiç kaba durmuyor ayrıc okul cantasının yanındaki bölmeye rahatca sıgabiliyor
İsim: D** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Harika bi ürün kesinlikle tavsiye ederim. Artık su içebiliyorum👍
İsim: F** Ç**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel çok kullanışlı bir ürün, kargo da çok hızlı geldi. teşekkürler 🌸
İsim: g** k**
Tarih: 08 Eylül 2023
Satıcı: Yeşil Lisans

Yorum: Daha önce 500 ml olanını almıştım çok memnun kaldım. Kalitesi tartışılmaz bence
İsim: Nursel F.
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Kullandığımız marka oyüzden kalitesini zaten biliyordum rengine bayıldı oğlum çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: ben çok beğendim. rengi de kalitesi de tam istediğim gibi
İsim: N** D**
Tarih: 18 Eylül 2022

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Shamobo kapağı ne zaman stoklara gelir
Cevap: merhaba bizde beklemekteyiz.ekim gibi ürünler ve yedek parçaları stoklarda olacaktır

Soru: 800milimligi varmi bu ikili rengin
Cevap: Merhaba çift renk mataraların 350-500-1000-1500 ml seçenekleri bulunmaktadıe

Soru: merhaba mataranın içinde bir şey geldi o ne oluyor
Cevap: O nemlenmemesi için atabilirsiniz

Soru: mrb siyah beyaz rengi var mı
Cevap: merhaba maalesef stoklarımızda yoktur

Soru: Pipetli mi? Pipetliyse pişersin modeliniz var mıdır
Cevap: Bu model pipetli değildir.

Soru: resimdeki rengin aynısımı geliyor
Cevap: satın aldığınız ürün gönderilmektedir

Soru: mrb 1 lt olup ta pipetli olan suluk yok mu
Cevap: elimizde yok efendim malesef

Soru: Merhaba geçen sene sizden ürün almıştım oğlum düşürünce kapağın arka kısmındaki siyah yer kırıldı otomatik atmıyor yedek kapak mevcutmudur
Cevap: MERHABALAR. YEDEK KAPAK ELİMİZDE KALMAMIŞTIR AMA SATIŞTA MEVCUT

Soru: Merhaba Bu ürünün kapağında süzgeç var mı acaba?Süzgeçli bir model istiyorum.
Cevap: Merhaba evet bu modelimizde kapağında süzgeç vardır bulunmaktadır.

Soru: sorun yok devam edelim .
Cevap: iyi günler

Soru: Bulaşık makinesine atılıyor mu?
Cevap: Merhaba hayır sadece elde yıkanmaya uygundur

Soru: Merhabalar 5 ocakta aldık fakat kapağından su sızdırma olayı var. Bunu nasıl çözebiliriz
Cevap: Merhaba ürünün kapağında sızdırmazlık silikonları bulunmaktadır onları kontol etmenizi rica ederiz.

Soru: Pipeti var mı
Cevap: Bu modelde pipet bulunmamaktadır.

Soru: merhaba bu rengin 800 ml olan var mi?
Cevap: Merhaba 800 ML Türkiyede yoktur.

Soru: 1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası pipetli mi bu ürün *
Cevap: merhaba hayır pipetli değildir son görselde ve ürün videosunda ürünün kapak açık ağızlık kısmını görüntüleyebilirsiniz.

Soru: Motivasyon mağarası bunlar değil mi üzeri yazılı yani
Cevap: Evet efendim motivasyon matarasıdır

Soru: merhaba ürünün siyah beyaz 1000ml olanı stoklara ne zaman eklenir?
Cevap: merhaba, siyah beyaz renk uzun bir süre gelmeyebilir.

Soru: Görseldeki mavi-turkuaz renkten istiyorum.Elinizde mevcut mu? Farklı renk gönderilmesini istemiyorum.
Cevap: Var efendim

Soru: Mrb. 500ml mataramın kapağı kırıldıgı icin yenisini almak istiyorum.650 veye 800ml.lik alsam kapaklar elimdeki 500 ml.ye uyumlu olur mu
Cevap: Merhaba ürünlerin yedek kapakları için FiftyFifty magazamızdaki magazada ara butonuna yedek kapak yazarak yedek kapak ilanına ulaşabilirsiniz.İki ebat kapak bulunmaktadır.Elinizdeki ml e göre satın alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz.Uzspace tüm yedek kapakları tüm renkler için sadece SİYAH RENK olarak stoklamaktadır..saglıklı günlerde kullanılsın

Soru: Merhaba , ürün kendi kutusunda mı gönderilmektedir acaba?
Cevap: merhaba, ürünler ithaldir nakliye ve kutu maliyetleri artışından dolayı kutusuz gönderilmektedir. bu model de ve renkte sadece 800 ml olan ebatımız kutulu gönderilmektedir.

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası Ürün Görselleri

1000ml Büyük Boy Çift Renk Softtouch Ff Collection Tritan Su Matarası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü