10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Bu Ürünü Almalı Mı-

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Alınmaya Değer Mi?
10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Şu Anki Fiyatı 33400.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Memnuniyet Durumu Nedir?

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Teknik Detaylar

Arçelik 10140 PM 1400 Devir 10 Kg Çamaşır Makinesi
Genel Özellikler>
Ürün Serisi>AR 7700
Kapasite>10 kg
Maksimum Sıkma Devri>1400 rpm
Su Girişi>Tek (Soğuk)
Program Sayısı>14
Ürün Rengi>Beyaz
Enerji Sınıfı>A
Programlar>
Program-1>Pamuklular
Program-2>Eko 40-60
Program-3>Sentetik
Program-4>Hızlı 14'
Program-5>Yünlü / Elde yıkama
Program-6>Drum Clean
Program-7>İndirilen Program
Program-8>Durulama
Program-9>Sıkma Pompa
Program-10>Leke Programı
Program-11>Gömlek
Program-12>Yorgan
Program-13>Hijyen+
Program-14>Havalandırma (Buhar)

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Ürününün Satıcısı, Arçelik 10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi ürününü 33400.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Ürün Hakkındaki Yorumlar
33400.0 Tl ye satışta olan 10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: asla tavsiye etmiyorum 10 yıl önceki makinam bundan bin kat daha iyiydiaşırı ses çıkartıyor aylardır servis cagitiyorum tamam yaptık diyorlartekrar yine aynı sıkma yaparken hareket ediyor makina ve 800 devirdeyapıyor bunu ben kuru çıksın gahat edeyim diye 1400 devir olanını aldımdaha bir kere kullandım makinayi durdurmak zorunda kaldım parçalanacakDevamını Oku
İsim: D** K**
Tarih: 24 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

Yorum: Güzel ürün. Fakat 1400 devirde sıkarken ses çıkartıyor ve hareket ediyor.
İsim: e** y**
Tarih: 18 Ocak 2023
Satıcı: Akgünler | Yetkili Bayi

Yorum: ürün geç gelir sanıyordum 4 günde geldi satan firma da iletişimmerkezinde ki yaşar bey çok ilgili idi karaman servis deki gençler çokhızlı ve süper bilgilendirme yaptılar tek kelime ile makine harika satanfirma muhteşem ilgili servis süper 4 yıl garantisini uzattım mailattılar her hangi bir sorun yok koku yok iç hazne büyük kapağındandolayı çok merDevamını Oku
İsim: A** A**
Tarih: 07 Ocak 2023
Satıcı: Akgünler | Yetkili Bayi

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Her programda ön yıkama varmı
Cevap: Belirli programlarda otomatik ön yıkama var diğerleri için siz seçmelisiniz

Soru: 1400 devirlilerde, sıkma yaparken ses yaptığı ve hareket ettiği yazılıyor. Bilgi verirseniz iyi olur.
Cevap: Sıkma yaparken her örün ses çıkarır efendim zaten her yıkamayı da 1400 devirde sıktırmıyorsunuz çünkü her programın farklı bir sıkma devri var otomatik kendisi ayarlıyor çok ses yapması söz konusu bile değildir Bu baktığınız ürün Arçelik 10 kilonun en üst versiyon ve en kullanışlı ürünüdür.bu özelliğe dikkat çekmek isterim AQUAtouch Kazan içerisinde yer alan özel kanat sistemi sayesinde deterjanlı su direkt olarak kıyafetlerin üzerine uygulanarak mekanik hareket azaltılıyor ve kıyafetlerdeki iplik kaybı azalıyor. %50 daha hızlı ve daha hassas yıkama ile hem çamaşırlarınızı korur hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar!

Soru: Merhabalar, evcil hayvan tuy ozelligi var degil mi?
Cevap: Var efendim.

Soru: Merhabalar kapak tuşlamı açılıyor ellemi ve neresinden açılıp kapanıyor kapak
Cevap: mandallı olduğu için tuşlu değil direkt çektiğiniz zaman açılıp kapanmakta.

Soru: merhaba zaman ayarlı değilmi ertelemeli
Cevap: Merhaba Digital göstergeli

Soru: internetteki tanıtım videolarında kapağı açıkken çalıştığına dair iddialar var, doğru mu? Kazan ısıya dayanıklı bir tür plastik mı, çelik mı?(tamburu sormuyorum, o zaten çelik)
Cevap: Kapağı açıkken kesinlikle çalışamaz.Kazan çelik malzemedir.

Soru: En az enerji tüketen a sınıfı mı?
Cevap: Merhaba, evet ürün en az enerji tüketen a sınıfına sahiptir

Soru: neden bu ürünü alamıyorum 18 bin değilmidir
Cevap: Merhabalar ala bilirsiniz urun açık 17999

Soru: buharlı yıkama özelliği acaba nasıl kullaniliyo çamaşır yıkanırken mi o tuşa basmamiz gerekiyo
Cevap: Buhar vererekten daha hijyenik bir yıkama sağlıyor Efendim tuşa basmaya gerek yok o programı seçmeniz yeterli olacaktır

Soru: merhaba iyi satışlar bu ürünle cm 10142 B arasındaki fark ne acaba ve hangisini onerirsiniz
Cevap: Bizde CM 10142 diye bir model yok efendim

Soru: merhaba ürünü almak istiyorum ama sessizmi çalışıyor herhangi bir bilgi bulamadim ses desibeli hakkinda yardımcı olursanız çok sevinirim
Cevap: b sınıfı ses seviyesine mevcut. ortalama 75 desibel olarak ölçülmüştür

Soru: inıksu varmı bu ürünün
Cevap: Merhaba 10140 PMI olarak sayfamızdan bakabilirsiniz

Soru: merhaba bu ürünün kurutma makinesi varmı aynısı ikisini aynı almak istiyorum sayfanızda bulamadım
Cevap: 1100 KM modeline bakabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba eski makineyi de alıyor musunuz?
Cevap: Malesef efendim

Soru: Merhaba pmı inoksla bunun arasındaki far nedir ?
Cevap: RENK FARKI EFENDİM

Soru: Merhaba makina cakışırken duraklama yapılıp baska bir camaşır atılır tekrar devam edebilir mi
Cevap: Çamaşır ekleme fonksiyonu mevcuttur efendim

Soru: Küçük ev eşyası hediyesi var mı acaba çamaşır makinesini alırken?
Cevap: bu ürün için herhangi bir hediye kampanyası düzenlenmemiştir

Soru: Merhaba dokunmatik mi tuşlu mu?
Cevap: Dokunmatik panel ayni zamanda telefon üzerinden kontrol edebiliyorsunuz efendim

Soru: merhaba makine çalıştıktan sonra kapak açılıyor mu ilaclve çamaşır icin
Cevap: ilk 15 dakika ilave çamaşır atabilirsiniz

Soru: Merhaba üründe servis çağırma düğmesi varmı ?
Cevap: Merhabalar evet var, Destek Servis Hizmeti Beyaz eşyalarınızla ilgili sormak istediğiniz her şey için internet bağlantılı cihazınız üzerindeki destek servis tuşuna 3 saniye basmanız durumunda, 15 dakika içerisinde müşteri temsilcisi tarafından geri aranırsınız.

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi Resim Galerisi

10140 Pm Aquatouch 10 kg Beyaz Çamaşır Makinesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü