105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu En Düşük Fiyat Nerede-

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Güncel Fiyatı 249.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8 .

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Teknik Açıklamalar

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Ürününün Satıcısı, gnctech 105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu ürününü 249.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Ürün Hakkındaki Yorumlar
249.99 Tl ye satışta olan 105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8

Yorum: maalesef telefon tutacağı kısmı çok dandik elimizde kaldı iade ettim
İsim: G** N** I**
Tarih: 28 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: gnctech

Yorum: Ürün güzel denedik teşekkür ederiz
İsim: D** D** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024
Satıcı: Branzino

Yorum: Çok pratik ve hafif
İsim: **** ****
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: telefon takma yeri çok kötü ama güzel ürün
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: çok kotu almayin
Tarih: 16 Kasım 2021
Satıcı: gentech

Yorum: Beş para etmez. En adi plastikten yapılmış. Telefonu koyacağınız aparatneredeyse kopacak kadar zayıf. Boşuna para vermeyin benim gibi
İsim: ŞEFİK G.
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: sakin almayin kopuk geldi alt ayağı vaktim olmadığı için iadeyeveremedim. paraniza yazık. 10 liralik dandik bir sey
İsim: Ç** /** İ** G**
Tarih: 04 Ekim 2021

Yorum: Ürünün bi ayağının orta direğe bağlantı yeri kırık geldi bu kırıkdüşerek veya başla bi darbeyle kutunun içinde oluşacak bi kırık değil.Ürün kutuya kasten bilerek kırık konmuş. İade etsem kargo açılmışkullanıcı hatası denecek. 15-20 TL aramayın gidip canlı bire bir görerek alın...
Tarih: 27 Şubat 2022

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Kumanda ve kılıf dahil fotoğrafta görünen gri ayaklı ürün gönderilecek doğru mu?
Cevap: evet efendim görselden farklı olarak taşıma çantasında ip askı yok sadece

Soru: tripod un en uzun hali kac cm?
Cevap: 105cm efendim

Soru: resimde görünen çantasıyla birlikte mi.?
Cevap: Evet efendim

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu Detay Resimler

105 cm. Bluetooth Kumandalı Tripod Profesyonel Telefon Fotoğraf Makinesi Tripodu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü