108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Anlık Fiyatı 2218.39 Tl'den Satılmaktadır.

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Hakkında yaklaşık 179 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Ürün Tanıtımı

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Ürününün Satıcısı, Mocca Style 108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) ürününü 2218.39 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) En Son Yapılan Yorumlar
2218.39 Tl ye satışta olan 108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
179 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kargosu teslimatı çok hızlıydı eşime doğum günü hediyesi aldım çok sevdi
İsim: A** P** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2023
Satıcı: Mocca Home

Yorum: Ürün iyi Beğendim Aras kargoda koli patlak gelsede ürünler sağlan geldi Barlarda ufak çizikler var ama sorun değil bence , eksiksiz 100 kg geldi sekizde demirler desek 108 net geldi yani, ürün 3 günde elime geçti , Kargo şirketine Bahşiş teklif etsemde ağır olduğu için 2.kata çıkarmadı ürünü binanın önünde teslim alıyorsunuz ona göre bele dikkat ,Devamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Harika muhteşem iyi ki almışım
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşlar kesinlikle almayın ben aldım bir eşşeklik yapıp gelen ağırlık plakalarının içindeki özel kumları dökülmüştü ayrıca 7.5 lugun biriyle diğeri aynı küloda değil fark oluyor
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Ürünler sağlam ve çabuk geldi sadece dambıllar kilo olarak eşit değil ama ben eşledim teşekkürler hizmet için
İsim: Hamdi P.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Sorunsuz geldi, teşekkürler.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: kargo paketleme ve ürünlwr gayet sağlam. ilgili satıcı
İsim: aydan y.
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel çok hoşuma gitti sağlam geldi hiçbir eksiği ve patlağı yok teşekkür ederim tavsiye ederim
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Fiyat performans ürünü ayrıca harika paketlenmişti ağırlık ta çok oynamıyor
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürün elime sağlam geçti, tek iyi yanı bu. 5 kg 2 tane yetersiz ayrica agirliklar cok buyuk duz bara en fazla 65 kg agirlik takilabiliyor cok yetersiz tutma yeri olmasa daha fazla takilabilirdi, keske oyle olsaymis.
İsim: E** E** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: B** A**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı gönderi sorunsuz teşekkürler
İsim: N** K**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde geldi. 3 aydır sorunsuzca kullanıyorum, tavsiye ederim.
İsim: B** D**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: gayet başarılı ürün
İsim: N** C** K**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: Bu ağırlık setine bayıldım keşke daha önceden alsaymışım dedim. Tam bir fiyat performans bu kadar iyi olucağını düşünmezdim. Z-bar ve 2 adet çekik yayım eksik gelmişti onları mağazaya sordan sipariş no ile ilettim 2 güne onlarda geldi çok teşekkür ederim. Satıcı gerçekten ilgili.
İsim: İ** P**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet ev için yeterli 3 iş gününde kargo elime ulaştı gayet güzel paketlenmişti
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: 24 Saat İçinde Hazırlanıp, Kargolanıp Evime Ulaştı Teşşekürler
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: gerçekten çok araştırdım ağırlık olduğu için kargoda paketlemede belli başlı sorunlar yaşanabilmesi durumundan şüpheli davranıyordum fakat gerçekten o kadar kaliteli özenli paketlenmiştiki yerlerinden bile kaymamışlardı ürünün kalitesi ise bu fiyata kat kat karşılığını veriyor ağırlıklar hepsini ölçtüm yanlış yok buradan şaşmayın sadece tek sorun aDevamını Oku
İsim: C** K**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: çok iyi bir ürün teşekkürler kendim için aldım z bar hoşuma gitti güzel yaplmış
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: Süper ürün işini karşılıyo ♥
İsim: tuğba k.
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: ürünler güzel kullanışlı satıcı çok ilgili
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: başarılı
İsim: H** A**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Tam olarak görseldeki set eksiksiz geldi, ağırlıklardan biri patlamıştı satıcıyla iletişime geçtim ve hemen aynı gün parçayı gönderdi.
İsim: H** G**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: mukemmle ya
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: çok kaliteli ve kullanışlı elinize sağlık.
İsim: D** K**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Cok begendim
İsim: B** H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ekim 2023

Yorum: Son derece kaliteli bir ürün
İsim: E** B**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gayet güzel el dambılı köşeden ufak kırılmış ama çalışma esnasında sizi engellemiyor. Çok hoşuma gitti teşekkür ederim
İsim: B** T**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: çok iyiler sağlam
İsim: G** A**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: 7.5kgler 7.1 6.8 6.4 falan ama kesinlikle 7. 5 değil onun dışında kargo eksiksiz
İsim: E** Ç**
Tarih: 05 Aralık 2023

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: dumbeller kaç kg alıyor (1 adet)
Cevap: 40 cm dambila 5 kg dan 30 kg a kadar herseferinde max 4 plaka olacak şekilde ayar yapabilirsiniz

Soru: merhaba barlara en fazla kaç kg takılabiliyor sizin gönderdiklerinizde
Cevap: Uzun bara 10 plaka 65 kg Z bara 6 plaka 45 kg takabilirsiniz

Soru: ayak kirinizi yalasam atarmisiniz
Cevap: Sorunuz anlaşılmadı. Urunumuzun arkasindayiz

Soru: garantisi varmı
Cevap: 1 yıl imalat ve taşımadan kaynakli garantisi vardir.

Soru: Garanti süresi ne kadar ve içinde kum yok değil mi
Cevap: 1 yıldır içeriği özel karışım harç dolgudur

Soru: büyük bara en fazla ne kadar ağırlık takılabiliyor? kaç cm uzunluğu?
Cevap: Merhaba 150 cm dir. Bu sette 10x7.5 olarak 75 kg aynı anda takabilirsiniz.

Soru: her iki tarafına eni 8cm olan 10 kg plakalrdan kaç adet tekılabilir
Cevap: Merhaba bizim barlarimiz 28 mm capindadir. 10 kg lik plakasız yoktur. Diger marka urununuz varsa uyum sağlamaz.

Soru: merhaba barlara max kaç kilo takılıyor ve barda max kiloda ysmulma vs olur mu? barlar demir mi yoksa çelik mi acaba
Cevap: Merhaba uzun bar 120 kg, Z bar 80 kg, kısa bar 50 kg taşıma kapasitelidir. Bu sette uzun bara 10x7.5 kg olarak toplamda 75 kg takabilirsiniz.

Soru: ağırlık takılan kısımın uzunluğu kaç cm çapını sormuyorum uzunluğunu soruyorum
Cevap: Merhaba 32 cm.dir.

Soru: uzun bara 100 kg ve üzeri takmak istiyorum fakat 10kglik plakanız yok mu
Cevap: Merhaba yok maalesef, en fazla 75 kg takabilirsiniz bu sette.

Soru: set içinde bulunan tüm parçaları sayar mısınız
Cevap: 108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti Ağırlık Fitness Seti 1 Adet 150 cm uzun bar, 1 Adet 120 Cm Z-Bar 2 Adet 40 Cm Kısa Bar 10 Adet x 7,5 Kg Plaka 2 Adet x 5 Kg Plaka 6 Adet x 2,5 Kg Plaka 8 Adet Çelik Yay Plaka Ağırlıkları Toplamı 100 Kg. dır

Soru: Hadi bakalım
Cevap: İyi günler.

Soru: toplam kç kg ağırlıkta plaka var
Cevap: Merhaba içerik bilgisinde detaylı olarak yazmaktadır.

Soru: barlara en fazla kaç kg takabiliyoruz 80 kg bench press yapıyorum uzun bar 80 kg taşıyabilir mi
Cevap: barın taşıma kapasitesi 120 kg dır ancak bu plakalardan max 10 plaka takabilirsiniz. 8 adet 7,5 kg+2 adet 2,5 kg toplamda 65 kg ağırlık yapat

Soru: Sehpası hedıyemi
Cevap: Sehpa bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba 150 cm var Max. kaç kilo takabiliyoruz
Cevap: Merhaba uzun bara 10 adet plaka takilabiliyor, bu sette 10×7.5 olarak 75 kg takabilirsiniz.

Soru: sizden fazladan plaka alsam bu uzun düz bara kaç kg kadar takılır?
Cevap: Merhaba uzun barın 10 adet/120 kg,, Z barın 8 adet 80 kg., kısa barın 4 adet/50 kg taşıma kapasitesi vardır.

Soru: 150 cm bara en fazla ne kadar ağırlık takılıyor
Cevap: Merhaba bu sette 10x7.5 kg olarak aynı anda 75 kg takabilirsiniz.

Soru: dambıl max kaç kg oluyor örnek 20-20
Cevap: Merhaba 4 adet 7.5 kg olarak 30 kg aynı anda takabilirsiniz.

Soru: Merhaba barların içi boş mu yani ağırlıkları taktı mı esneme bükülme yapar mı
Cevap: Barlar 120 kg a kadar test edilmistir eğilme bukulme yapmaz

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) Ürünün Fotoğrafları

108 Kg Z-Barlı MEGASET Halter Seti Ve Dambıl Seti ,Ağırlık Seti, ( PLAKA AGIRLIK TOPLAMI 100 Kg) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü