1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Alınır Mı-

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
578
0
0
1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Şu Andaki Değeri 949.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Kaç Kişi Memnun?

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0 .

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Ürün Özellikleri

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Ürününün Satıcısı, nextbuy 1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi ürününü 949.0 Tl'den Satılmaktadır.

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Ürün Hakkındaki Yorumlar
949.0 Tl ye satışta olan 1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0

Yorum: istediğim ürün gelmedi
İsim: e** a**
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEVAPORT

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: wi-fi olmadan da çalışıyor mu
Cevap: Merhaba malesef efendim..

Soru: wi-fi bağlantı 5ghz midir
Cevap: merhaba hayır 2.4 ghz dir

Soru: Merhaba, ürünü henüz almadım hangi programı kullanıyor?
Cevap: merhaba yoosee uygulaması kullanılmaktadır

Soru: merhaba wifiden kac metre kesintisiz gostere biliyo
Cevap: merhaba evde sabit internet ile kurulum yapılır dısarsa mobil veri ile izleme yapılmaktadır yurt dısı dahil izlenmektedir

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi Ürün Görselleri

1080P Wifi Akıllı Kamera Otomatik İzleme Yağmur Geçirmez 2 Yönlü Ses Video Gözetim Güvenlik Sistemi En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü