10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Fiyatına Göre Alınır Mı-

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
598
0
0
10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Alınır Mı?
10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Şu Andaki Fiyatı 399.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Gerçekten İyi Mi?

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Hakkında yaklaşık 85 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Teknik Bilgiler

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Ürününün Satıcısı, SMAYLİNG 10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot ürününü 399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Kullanıcı Geri Bildirimleri
399.0 Tl ye satışta olan 10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
85 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Paketleme özenli, kargo ise oldukça hızlıydı. Fiyatına göre gayetfonksiyonel bir ürün. Hediyeniz için de ayrıca teşekkür ederim 😊
İsim: Elif Ü.
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SMM TECH

Yorum: Ürün elime ertesi gün ulaştı ben dövme yapmak için kullanacağım ışık çokyeterli ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim aşırı memnun kaldığımbir alışveriş oldu 🫶🏻
İsim: İ** G**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: 1 günde teslim. Kullanışlı ürün. Paketleme kaliteli. Kesinlikle tavsiyeederim. Hediyenin kalitesi düşmüş ama olsun ;).
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Kullanmaya fırsatım olmadı ama kurulumunu yaptım. Satıcı çok ilgiliydisorularıma hızlı cevap verdi. Pazar akşam sipariş ettim Salı öğlenelimdeydi. Ürün Bursa’dan yolla çıktı ben Tekirdağ’da oturuyorum.Paketleme güzeldi hasarsız ulaştı. Eksik parça yoktu.
İsim: N** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Sağlam geldi kaliteli ürün
İsim: N** N** F**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: İşteki abime aldık beğendi
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: ürün eksiksiz hizli bi sekilde geldi işimi gorüyor hediye icin tesekkür ederim
İsim: h** u**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Tam istediğim gibi, çok teşekkür ederim
İsim: R** C** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü hediye için teşekkürler 🙏
İsim: S** U**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Ürün sorunsuz geldi çok güzel bi tık küçük sadece extra hediye içindeteşekkür ederim🙏🏻
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir ürün, hızlı kargo 📦, özenli paketleme ve çok hoş ve değerlibir hediye 🙏🏻 işte budur. Çok teşekkür ederim
İsim: T** E** K**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Genel olarak beğendim fiyatı piyasaya oranla normal.Ayağındaki vidayıtam sıkamadım onu nasıl ayarlayacağız bilmiyorum.Güzel sarılıppaketlenmişti hediyeniz için ayrı teşekkür ederim
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: F** B** D**
Beden: 25 Temmuz 2024
Satıcı: TUĞRA ETİCARET

Yorum: ÇOK SEVEREK KULLANIYORUM GERÇEKTEN İŞE YARAYAN BİR ÜRÜN
İsim: Ebru N.
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: SMAYLİNG TECH

Yorum: fiyat performans
İsim: İ** c** B**
Tarih: 25 Mart 2024
Satıcı: SMAYLİNGG

Yorum: güzel ürün iş görür
İsim: G** D**
Tarih: 06 Ekim 2024

Yorum: Şuana kadar sorunsuz kullanıyorum. Hızlı kargo ile gönderim yapıyorlar
İsim: Y** Ü**
Tarih: 06 Ekim 2024

Yorum: çok güzel paketleeme olmuş çok beğendim dün spariş geçtim bugün sbahgeldi hediyeniz için tesekkürler
İsim: e** i**
Tarih: 05 Ekim 2024

Yorum: mükemmelll
İsim: S** Y**
Tarih: 04 Ekim 2024

Yorum: çok guzel kurulumu kolay iyi bir ürün tavsiye ediyorum
İsim: k** d**
Tarih: 04 Ekim 2024

Yorum: Sağlam geldi
İsim: M** O**
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: iş görür gayet yeterli
İsim: H** B** D**
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: Paketleme özenliydi.Fiyatına göre kaliteli bir ürün.Ben başka bir iştekullanmak için tripodu için aldım.3 tonda ışık var.Kumandasımevcut.Kurulumu basit.Işık kalitesi bana bir tık düşük geldi.Çokaydınlık yapmıyor ama iş görür.Tripodu kaliteli ve devrilmiyor. Satıcıtelefon tutacağı hediyesi yollamış, ayrıca teşekkür ederim. Alınabilirbir ürün.
İsim: K** K**
Tarih: 02 Ekim 2024

Yorum: Ciddi anlamda kuşkusuz alabilirsiniz.
İsim: C** U**

Yorum: ürün ,kısa sürede elime ulaştı. paketleme iyiydi. uzaktan kumandasıolmasida çok iyi. hediyeniz içinde teşekkür ediyorum .

Yorum: Orta kalitede bi ürün
İsim: İ** İ**
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: beklediğim kadar kaliteli değil asla normal fotoğraf video çekimi içinideal ama profesyonel çekim için çok yetersiz
İsim: H** E**
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: Çok beğendim çok güzel
İsim: M** K**
Beden: 28 Eylül 2024

Yorum: Ürün anlatıldığı gibi ve sorunsuz çalışıyor. Çekim yaptığım alanda birazdaha ışığa ihtiyacım vardı ve bu konuda yardımcı oldu. Özenli paketleme,çalışan ürün ve hediye için teşekkürler.🖐 instagram: Shunra8.8
İsim: K** K**
Tarih: 28 Eylül 2024

Yorum: Şu an için güzel çalışıyor beğendim
İsim: M** K** p**
Tarih: 28 Eylül 2024

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Ürüne Dair Sorular

Soru: şarjlı mı yoksa prizle mi çalışıyor
Cevap: Prizle çalışıyor

Soru: ışığı güçlümü
Cevap: Amatör olarak efendim

Soru: iPhone 11 için uygun mudur
Cevap: Merhabalar evet efendim uygundur

Soru: Bütün telefona uyumlumu
Cevap: Merhabalar efendim. evet uyumlu. sağlıklı günler

Soru: Telefonun Takılmış olduğu çubuk aşağıya doğru eğilebiliyormu
Cevap: Merhabalar efendim evet

Soru: Uzaktan fotoğraf cekme kumandası var mı
Cevap: Merhabalar efendim hayır yok

Soru: tesekkurler sagolsun hayırlı isler
Cevap: SAĞOLUN EFNDİM. İYİ GÜNLER

Soru: Merhaba ışıgı kuvvetlimi kaç kilowat
Cevap: merhabalr efndim stoğu burda tükendi

Soru: Bluetoothlu mu
Cevap: evet efndim

Soru: 14 pro uyumlumu kumanda 14 pro çalışır mı
Cevap: Merhabalar efendim evet uyumlu kullanım sağlayabilirsiniz

Soru: Merhaba. Ben bu urunle orgu videosu cekmek istiyorum, yani yerdem koyarak arka kamerayla masa ustu cekim yapacagim. lambasi ve telefon taktigimiz yeri bunun icin uygunmudur, yani ustden video ve fotoraf ceke bilirmiyim?
Cevap: MERHBAALR EFENDİŞİM EVET UYGUNDUR

Soru: İp 14 pro md
Cevap: Sorunuz anlaşılamadı efendim

Soru: her telefona uyumlumu baslik. samsung a10 icinde uyumlumudur ?
Cevap: Evet efendim

Soru: fotoğrafta kumanda var fakat yok demişsiniz yorumlarda var mı yok mu iyi günler
Cevap: merhbalr efndim bluetooh kumadna var.. gönül rahatlığı ile siaipriş oluşturabilrisniz

Soru: 21 inci taşır mi
Cevap: Nasıl yani efendim

Soru: Işıksız kullanabiliyor muyum
Cevap: Nasıl yani efendim

Soru: Bu ürünü sadece elektriğe bağlı mı çalışıyor dağda bayırda kullanılmaz mı ?
Cevap: Merhabalar efendim ürün sadece elektriğe bağlı olarak olarak çalışmaktadır

Soru: mrb neden normal fiş yapmamişlar
Cevap: USB ÇIKIŞLI DAHA PRATİK EFNDİM

Soru: Led ışığı kullanmam istemediğim zaman çıkarılıp takılıyor mu ? Led ışıksız da çalışıyor mu
Cevap: Merhabalar efendim sorun uzanmışım ara

Soru: telefonu sabitlediğimiz kısım istediğimiz şekilde eğilip bükülüyor mu ?
Cevap: EVET EFENFİM

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot Fotoğraf Ve Görseller

10ınç Youtuber Led Işıklı Tripod Selfie Makyaj Işığı Sürekli Ring Light 26cm 2.1 M Ayaklı Tripot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü