10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Alanlar Memnun Mu-

Asli

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,177
0
15
10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Bu Ürünü Almalı Mı?
10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Mevcut Fiyatı 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Memnuniyet Oranı Nedir?

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Ürünün Detayları

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Ürününün Satıcısı, Voground 10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Son Yorumlar
499.9 Tl ye satışta olan 10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: I like it the light on nice the quality is good
İsim: A** A**
Tarih: 07 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Voground

Yorum: Hızlı ve sorunsuz teslimat,kaliteli ürün.Tek sorun ürün teslim edilmedenönce teslim edildi gözükmesi satıcı dikkat etmeli.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ekim 2024

Yorum: Ürün tam olarak görsellerdeki gibi. Kutudan çıkınca basit bir kurulumuvar .
İsim: A** O** M**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: Paketleme ve ürün güzel!
İsim: Ş** C**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: Teşekkür ederim, çok memnun kaldım, güçlü lamba, Aydınlatma mükemmelherkese tavsiye ederim. Hızlı teslimat + hediye tripod, Bize ulaşın,harika çalışıyor
İsim: S** V**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı bir ürün
İsim: Y** Y**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: super
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kızım için aldık çok beğendim güzel 3 kademe ışıkları azaltıpçoğaltabiliyorsunuz 3 renk yanıyor çok güzel
İsim: F** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: kaliteli bir isik, hizli kargo ve guzel paketlenmis, kurumu biraz zordu,mutlaka tavsiye ederim
İsim: A** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: başarılı iş görür
İsim: E** Ç**
Tarih: 09 Eylül 2024

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: standartı kaç cm 36.5 cm mi 25 cm mi
Cevap: Merhaba ışık kısmı ölçüsümü ilan yazıyor efendim

Soru: Yorumlarda ürün gelecek mi diye sorulmuş almalımıyım almamalımıyım
Cevap: Merhaba ürün gönderilmektedir efendim

Soru: Ürün tanıtımında iki farklı boy yazılmıs uzun ve kısa versiyon olarak . boyutu tam olarak nedir
Cevap: Ürün standart tek boy efendim

Soru: Merhaba siyah renk mevcut mu acaba?
Cevap: Merhaba ürün siyah renk efendim

Soru: uzun süre kullanacağım bir şey bakıyorum led ömrü kaç saat bilgi var mı?
Cevap: Merhaba uzun süre kullanılır ürün kesintisiz enerji sağlandı takdirde uzun süre kullanılır

Soru: gövde metal mi?
Cevap: Merhaba metali efendim

Soru: Merhaba usb girişi olan bir şarj başlığı ile çalışırmı
Cevap: Merhaba evet USB ile çılışır

Soru: Salam. Bəyaz rəngi varmı?
Cevap: Merhaba siyej renk mevcut

Soru: meraba ürünün uzunluğu kaç cm e denk gelmektedir bilgi alabilirmiyim
Cevap: Merhaba ilanda ürün ölçüleri mevcut efendim

Soru: Lamba gelecektir değil mi? Tüketiciyi yanıltmayın
Cevap: Merhaba efendim gelecektir

Soru: birde isik renkgi olarak 3 renk yaniyo dimi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Bas kısmının boyutları nedir
Cevap: Merhaba efendim ilan resimlerde tüm ölçüler mevcut

Soru: merhaba kolay gelsın urunden bitane aldim beyaz renk varsa gonderim saglarsaniz sevinirim
Cevap: Merhaba siyah renk mevcut

Soru: Merhabalar, ürün USB girişli olduğu için soruyorum, USB girişini bir adaptör/şarj başlığına takarak priz ile birlikte kullanım sağlayabiliyor muyuz?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba yanıt alamadım ürün tam olarak kaç santime denk geliyor uzunluğu Yazdığınız ölçülerden pek bir şey anlayamadık
Cevap: Merhaba Led uzunluğu 21.5 cm

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol Ürüne Ait Fotoğraflar

10W led masa lambası teleskopik kitap okuma ofis çalıma masası led ışık akrobatik kol En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü