1101 Beli Lastikli - Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon En Düşük Fiyat Nerede ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon En Düşük Fiyat Nerede?
1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Güncel Fiyatı 379.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Hakkında yaklaşık 162 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Teknik Detaylar

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Ürününün Satıcısı, GİPSBUTİK 1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon ürününü 379.0 Tl'den Satılmaktadır.

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Kullanıcı Değerlendirmeleri
379.0 Tl ye satışta olan 1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
162 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok rahat bir pantolon 1/63 67 kiloyum m aldım ama bir beden küçük alabilirmişim
İsim: D** V**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:161cm
Satıcı: TEFMODA

Yorum: mutlaka bir beden küçük alın. onun dışında cokk güzel bir pantolon. yazın rahatlıkla kullanılır.
İsim: m** i**
Tarih: 10 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok güzel iyiki almısım tam bedenınızı alabılırsınız puskül detaylarıda cok sık duruyor
İsim: s** a**
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Bir beden büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: kumaşı çok güzel bayıldım. tam bedeninizi alın
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Kumaşı daha iyi olabilirdi. 1.69 boy 65 kg için M beden aldım. Güzel oldu. 2 rengini de aldım.
İsim: İ** Ş** K** B**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kızıma aldım. Çok beğendi.
İsim: A** A**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok rahat,, çok güzel bir pantolon :) şayet dökümlü dursun derseniz bir beden büyüğünü almanızı tavsiye ederim ben L beden aldım tam oldu maalesef bol durmadı onu da bir kaç kilo vererek dengeleyebilirim :)) diğer iki renginden de en kısa zaman da sipariş vereceğim çünkü bu pantolon gerçekten çok rahat tavsiye ederim beni hüsrana uğratmadı :)) buDevamını Oku
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Süper bişe tam kurtarıcı ve indirimden aldım 161 boy 51 kilo s beden aldım oldu tesettürlüyüm boyu gayrt iyi oldu
İsim: E** E**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Gerçekten tam istediğim gibi üst kısmında bol s beden aldım 1.58 boy 54 kg s beden boydan tam oldu. Tesettürlü olduğum için üst bacak bol olması benim için süper oldu çok teşekkürler farklı renklerini de alacağım süper
İsim: m** b**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Tam beden alınmalı gayet güzel yazlık
İsim: E** B**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Tam bir giy çık ürünü
İsim: S** T**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: İkisi de m beden ama siyah olan aşırı küçük, xs gibi neredeyde
İsim: Sinem B. T.
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: 1.68 57kg M beden aldım oldu fakat belindeki lastik çok sıkı. Belim ince olmasına rağmen biraz rahatsız etti ama genel anlamda iyi. Hızlı kargo ve minik hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Ö** B**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: S beden aldım, beli vs gayet iyi ancak boyunuz uzunsa kısa gelir bana bile tam bilek boy oldu ayrıca çok tüy topluyor ama görsel olarak hoş ve rahat
İsim: D** K**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: 168 boy 54 kilo m beden siparıs verdim boyu kısa mı olur diye tereddütlüyfüm ama harıka oldu. Cok begendım
İsim: M** U** A**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat, çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz. Xl beden aldım boyuma göre tam oldu ( boyum 165 civarı). Kesinlikle alın gerçekten çok beğendim. Aslında 5 yıldızlık bir pantolon ama 1 puanı cebinin olmamasından kırıyorum 🤍
İsim: M** S**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: kızım için aldım beğendik 1.52 boy 40 kg s aldık tam oldu
İsim: Alev K.
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Boy:152cm

Yorum: Ürün detaylarında YANDAN CEPLİ yazıyor, elime ulaşan üründe Cep yok, .halbuki Cep önemli bir detay Yanıltıcı bilgi vermişsiniz.
İsim: Gülgün o.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: kalıbı küçüktür diye XL bedende aldığım bir pantalon nasıl M beden pantalonumdan daha dar durabilir bence kafaya göre beden etiketi koyulmuş XL bedeni buysa S bedeni yenidoğan zıbın herhalde
İsim: b** k**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Beli çok dar. Kalça kısmı biraz genişse girmiyor. Kumaşı güzel. İnce.
İsim: N** V**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kısa boylu ve kilolu insanı ekstra kısa ve kilolu gösteriyor bana gelen ürünün üzerinde tüycükler vardı iade ettim biri denemiş tüyler yapışmış iade etmiş oda gelmiş
İsim: D** A**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Fiyatına göre çok güzel
İsim: F** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Güzel bir ütün tam bedeninizi alın
İsim: A** Ş**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çookk güzel kumaşından tut boyuna duruşuna aşık oldum kendi bedeninizi alın
İsim: N** A**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir beden büyük alınmalı ama güzel
İsim: f** Ö**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kızıma aldım gayet güzel oldu orta kalınlıkta bahar aylarında giyilebilir fiyatı da gayet uygun. Kızım 1.67 boyunda 78 kilo tam oldu 👍🏻
İsim: Z** S**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: 1 beden büyük alınabilir beli sıktı biraz ama sürekli kilo alipverdigim icin problem olmadi
İsim: T** Ç**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Güzel duruşu tavsiye edebilirim.
İsim: esen g.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok şık ve rahat
İsim: S** D**
Tarih: 21 Nisan 2023

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Boy 1.65 kilo 78?
Cevap: L beden uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Pamuk oranı nedir
Cevap: 100% pamuktur.

Soru: 1:70 boy ve 73 kg ye hangi beden tavsiye edersiniz
Cevap: Merhabalar L beden sizin için uygundur keyifli alışverişler dileriz

Soru: diz çıkarır mı?
Cevap: Hayir cikarmaz efendim, bu konuda olumsuz dönüş almadık hiç yorumlarada bakabilirsiniz

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhabalar, normal bel uründür

Soru: Meraba 1.59 60 kıloyum bol dursun istiyorm hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar M beden sizin için uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: kumaşı nedir acaba
Cevap: Merhabalar, yazlık gabardin kumaştır. Tuşesi Yumuşaktır.

Soru: siyah renginde bedenler yok güncelleme yapıcakmısınız
Cevap: Haftaya salı günü stok güncelleme olacaktır

Soru: merhaba, beyazı ne zaman gelir?
Cevap: Yarın stoklara girecektir

Soru: 158 boy 46 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar S beden sizin için uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba 155 boy 68 kiloya hangi beden olur
Cevap: Merhabalar L beden sizin için uygundur keyifli alışverişler dileriz

Soru: 156 boy 63 kg hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar L beden uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba 164 60 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar M beden sizin için uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: urun kac sm uzunlukta?
Cevap: Belden pacaya kadar uzunluk olarak, XL ve L beden: 98, M beden 97, S beden 96 cm dir

Soru: Merhaba 1.66 boy 70 kiloya hangi beden olur acaba? Basen ve kalça kısmım biraz geniş ama üst bedenim 38
Cevap: Merhabalar L beden terci edebilirsiniz efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: boy 1.45 kilo 45 üstüme tam otursun istiyorum üst kısmı s beden bana olur mu oturur mu üstüme
Cevap: Merhabalar S beden sizin için uygundur efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: matreali çox qalindi yoksa yazliqdi
Cevap: Merhabalar, yazlık üründür . Yumuşak kumaş

Soru: merhabalar xl kac kiloya kadar acaba
Cevap: 90 kiloya kadar uygundur keyifli alışverişler dileriz

Soru: belindeki ipi sikilabiliyormu acill
Cevap: Evet sıkılabilir ama ip bütün beli dolaşmiyor, yarısına kadar tasarlanmıştır. Bu şekilde de sıkılabilir durumdadır

Soru: boy 162 kilo 54 hangi beden

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon Detaylı Fotoğraflar

1101 Beli Lastikli / Bağcıklı Paçası Püsküllü Gabardin Kumaş Palazzo Rahat Kalıp Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü